SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nothing has changed. Everything has changed.
Waar heb je dat examen?quote:Op donderdag 2 juli 2009 23:24 schreef Robin__ het volgende:
Heb er nu nog 2 staan.. zaterdag (lekker vroeg) en maandag. We kijken na maandag even wat we nog inplannen voor de tussentijd, dus 3 a 4 lessen nogdus nog ff flink oefenen. liever te veel lessen als te weinig want het enige wat ik nog meer haat dan examens zijn her examens
Vrijdag om 0945 bij de rijschool (gelukkig lekker vroeg) over het algemeen vallen de zenuwen aardig weg als ik eenmaal bezig ben. 1210 is t examentijd
![]()
Geen idee.. topic heb sinds 2008 volgens mij helemaal stil gelegen, er is nergens een lijst van 09 gemaakt.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 02:00 schreef KleinVosje het volgende:
Bij de OP, waarom alleen geslaagden van 2008 eigenlijk?
Van mij mag je KleinVosje - 16-06-2009 toevoegen hoor
quote:Op vrijdag 3 juli 2009 02:00 schreef -Menn0- het volgende:
Theorie zuigt![]()
Smerige geldklopperij is het met die kut vragenEcht van die instant fail vragen
Hier in Den Bosch was het iig niet mogelijk om te wachten op een plekje wat vrij was.quote:Op zaterdag 4 juli 2009 10:23 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Weet iemand of het nog mogelijk is dat je naar het CBR toegaat en dan wachten/ kijken of er nog iemand afvalt en jij daarvoor in de plaats komt (theorie)?
Kut...quote:Op zaterdag 4 juli 2009 10:31 schreef KleinVosje het volgende:
[..]
Hier in Den Bosch was het iig niet mogelijk om te wachten op een plekje wat vrij was.
Alleen het reserveren via internet was geloof ik toegestaan.
Kom je door de planning van theorie in de knoei met de andere examens of valt dat nog wel mee?
Minder lessen = minder kostenquote:Op zaterdag 4 juli 2009 11:39 schreef Robin__ het volgende:
Minder..
Het was altijd wel zo dat je je op een reserve lijst kon zetten.. maar dan moest je ook echt gewoon als eerste je melden voor dat examen en dan hopen dat iemand met reservering niet komt opdagen. Geen idee of dat nog zo is sinds die digitale toestanden bij het cbr. (kan mijn reservering ook niet annuleren, alleen verplaatsen..) zou t voor de zekerheid toch ff navragen bij het cbr in rijswijk zelf.. knap lullig als je er helemaal voor naar utrecht moet.
Ben net terug, heerlijke temperatuur zo zeg
Ging goed ook! Als maandag weer zo gaat laten we het daar misschien wel bij
Ik heb mn stepje een centimeter korter gemaakt op mn AVB en toch geslaagd, dus wat dat betreftquote:Op zondag 5 juli 2009 00:59 schreef -Bigguy- het volgende:
Je zal op zo'n lesmotor vast niet de eerste zijn die de stepjes er flink van langs geeft
Beetje ongelukkig dat ie nou net bij jou af moet breken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |