Tof , goed om te horenquote:Op maandag 29 juni 2009 23:57 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Opper best weer.. blij dat het gister gewoon een lichte off day was
quote:Op maandag 29 juni 2009 23:56 schreef Nouk84 het volgende:
Jaaaa![]()
[..]
Even de puber uithangenVertel over je radio-avontuur..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dansen:
Niet echt dansbaar, maar wel gruwelijk mooi.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
Ik ben een tekstluisteraar, dus ik kan niet zoveel met zo'n nummer..quote:Op dinsdag 30 juni 2009 00:00 schreef El_Matador het volgende:
Vertel over je radio-avontuur..
Dansen:
Niet echt dansbaar, maar wel gruwelijk mooi.
Best tof toch?quote:Op dinsdag 30 juni 2009 00:04 schreef Nouk84 het volgende:
Het is echt te onbenullig voor woorden maar een vriend van mij presenteert een radioprogramma waar ik vandaag kijken was. Hij vroeg of ik kort wat wilde inspreken wat hij waarschijnlijk de hele week gaat gebruiken als hij dat item in start.
Klein beetjequote:
Ik ga nu een poging doenquote:
Geen idee, ben aan het webcammen (oeeh wat klinkt dat goedkoop) met iemand en South Park aan het kijken.quote:
Psst meisje, wat heb je aan?quote:Op dinsdag 30 juni 2009 02:25 schreef vencodark het volgende:
[..]
Geen idee, ben aan het webcammen (oeeh wat klinkt dat goedkoop) met iemand en South Park aan het kijken.
Het is dat je het zelf al zegtquote:Op dinsdag 30 juni 2009 02:25 schreef vencodark het volgende:
[..]
Geen idee, ben aan het webcammen (oeeh wat klinkt dat goedkoop) met iemand en South Park aan het kijken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |