abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_70682374
quote:
Op zondag 5 juli 2009 20:32 schreef Ole het volgende:
Micky heeft weer wat getwitterd


"adam sounds like dvorak today. two crumpy old man on no agena today. help!
about 1 hour ago from mobile web "
Wat STAAT daar?! Leer Engels of zo.
  Moderator / Miss SHO zondag 5 juli 2009 @ 22:05:28 #252
22592 crew  Ole
pi_70682542
dvorak is een andere twitter, maar de rest...:?
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  zondag 5 juli 2009 @ 22:10:35 #253
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_70682758
quote:
Op zondag 5 juli 2009 @ 21:15 schreef pronkjewail het volgende:
En mevrouw maar zeggen dat ze ECHT NL niet achter zich gaat laten;

Happy 4th of July @MickyHoogendijk. Your new country and city welcomes you with open arms!
11:51 AM Jul 4th from twitli
Ik geloof dat ik ongeveer in alle bladen interviews met haar heb gelezen waarin ze vertelt niet uit Nederland weg te gaan, dat ze de roddels vreselijk vindt en dat ze al dit gedoe zo erg vindt voor Adams dochter. Het leek wel een charme-offensief. Vind het zielig allemaal. En dan kennelijk toch weggaan? Pfff, vraag me af waar ze nog meer over liegt.
(Un)masking for the greater good.
  zondag 5 juli 2009 @ 23:11:25 #254
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_70685185
quote:
Op zondag 5 juli 2009 20:30 schreef DarkElf het volgende:

[..]

zeg net tegen de mr ( die dit echt net zo boeiend vindt als wij hier ) dat ik het alleen van de dochter snap. die is nog een soort kind, die mag zo doen... die anderen moeten beter weten, de sneuerds.
Ja precies!
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
pi_70687313
quote:
Op zondag 5 juli 2009 22:05 schreef Ole het volgende:
dvorak is een andere twitter, maar de rest...:?
Dus ze heeft ook serieuze twitter-vrienden?
Crumpy Wat is ze toch internationaal
pi_70687994
quote:
Op zondag 5 juli 2009 20:25 schreef Duderella het volgende:

[..]



Ik vind het toch zo maf dat wij al die ergernissen gewoon kunnen volgen.
ja weird

vooral als relevante dingen binnen een huwelijk helemaal niet worden gecommuniceerd
Jusqu'ici tout va bien...
  maandag 6 juli 2009 @ 00:55:18 #257
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_70688376
quote:
Op maandag 6 juli 2009 00:37 schreef Manono het volgende:

[..]

ja weird

vooral als relevante dingen binnen een huwelijk helemaal niet worden gecommuniceerd
Ja, hij was toch al tien jaar aan het sterven. Maar dat vergat hij dan even te twitteren aan Ptwish!
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
  maandag 6 juli 2009 @ 09:01:10 #258
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_70690348
Ach gossie, Adam voelt zich niet meer welkom in Nederland:
quote:
@brillie_nl Tnx amigo, but it doesn't feel very welcoming anymore in the lowlands...
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  maandag 6 juli 2009 @ 09:04:30 #259
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_70690393
quote:
Op maandag 6 juli 2009 09:01 schreef Copycat het volgende:
Ach gossie, Adam voelt zich niet meer welkom in Nederland:
[..]
Achgut, de arme stakker.
  † In Memoriam † maandag 6 juli 2009 @ 09:08:47 #260
135305 beequeen
Lost.
pi_70690472
Andere Twitteraars beginnen zich al te ergeren aan Eddem en Micky.
quote:
droombos: Na de drama tweets aan zijn dochter confronteert Adam Curry haar nu met zijn love tweets aan http://twitter.com/MickyHoogendijk YEKKK
“Good friends, good books, and a sleepy conscience: this is the ideal life.”
― Mark Twain
'Stupidity has become as common as common sense was before.'
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 6 juli 2009 @ 09:20:01 #261
163650 Greys
pi_70690665
quote:
Op maandag 6 juli 2009 00:55 schreef Duderella het volgende:

[..]

Ja, hij was toch al tien jaar aan het sterven. Maar dat vergat hij dan even te twitteren aan Ptwish!
Nou ja. Raadsel meteen opgelost.
Dat zal de reden zijn dat hun huwelijk op de klippen is gelopen.
Adam likes to Tweet. And Ptwish does not.
Die braadt liever ballen
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_70703498
quote:
Op zondag 5 juli 2009 19:56 schreef shiNinG_staR het volgende:
[ afbeelding ]
  † In Memoriam † maandag 6 juli 2009 @ 16:17:04 #263
135305 beequeen
Lost.
pi_70704704
quote:
UPDATE! Opgepakte ex Micky Hoogendijk ook tijdens hun verhouding gelinkt aan louche zaken!


(5-7-2009) De op Ibiza voor drugshandel opgepakte ex van Micky Hoogendijk, Tjalling van K.V., lijkt zich al langer dan vandaag of gisteren bezig te houden met zaken die het daglicht maar moeilijk kunnen verdragen. Al vijf jaar geleden, toen Tjallink en Micky nog een relatie hadden, deden er verhalen over hem de ronde over mogelijke betrokkenheid bij louche zaken!



Volgens nieuwe liefde Adam Curry heeft Micky Hoogendijk hem van de verdovende middelen afgeholpen zodat hij het leven nu ziet zoals het is. Pikant, want op Ibiza is de Nederlander Tjalling van K.V. - de ex-vriend van actrice Micky Hoogendijk - juist gearresteerd wegens grootschalige drugshandel. Micky's ex, die zich op Ibiza Carlos liet noemen, bleek o.a. te handelen in chocoladerepen die waren doordrenkt met lsd!

Micky Hoogendijk en de opgepakte Tjalling hadden een relatie van 2004 tot 2006. Samen vierden ze op Sri Lanka in 2004 in het huis van familie van Micky de kerst toen het eiland getroffen werd door een tsunami. Volgens Micky ontsnapte ze toen maar net aan de dood. MIcky schrijft vandaag op twitter dat ze al die heisa niet begrijpt waarom zij gelinkt wordt aan een ex-vriendje van vijf jaar geleden. Maar Tjallink was meer dan zomaar een ex-vriendje en lijkt zich ook tijdens zij meer dan twee jaar durende relatie met Micky al met zaken te hebben beziggehouden die misschien het daglicht niet zouden kunnen verdragen...

Hendrik Jan Korterink, misdaadjournalist, kent Tjallink ook. Op zijn site misdaadjournalist.nl schrijft hij: Tjalling K.V., ex van Micky Hoogendijk, is in Spanje opgepakt met veel drugs. Wat moet je daar nu van zeggen? Zoals een enkeling weet heb ik samen met Micky het boek ‘Bom in de Laurierstraat’ gemaakt. Dat betekent – alles bij elkaar – dat je een paar jaar regelmatig contact met elkaar hebt.

Op een gegeven moment heb ik Tjalling ook ontmoet, zij het maar één keer. Een poosje later stond er in één of ander blad een foto van hem, samen met Micky, dat ze ‘gespot’ waren. Ik heb me daar verder nooit mee beziggehouden, haar toenmalige privéleven was – en is – voor mij niet relevant. Ik had wel het idee dat Tjalling niet overdreven enthousiast was over mijn contact met Micky – toen hij hoorde dat ik misdaadjournalist was – maar op dat moment was dat niks om iets achter te zoeken.

Kort daarna hoorde ik wel wat verhalen over hem, maar ik heb Micky daar niet mee geconfronteerd. En er ook niks mee gedaan."

Volgens de site wapexpress.nl was Tjalling ook al eerder een probleemkindje op het Spaanse eiland, waar de Amsterdammer al 8 jaar woonachtig was. De Nederlander stond bij BN’ers en Nederlandse dj’s ook bekend als Carlos en kon overal ‘aan komen’.

De Spaanse politie kwam de 44-jarige Tjalling, die sinds acht jaar permanent op liefdes-en drugseiland Ibiza woont, op het spoor nadat afgelopen maandag twee vrachtwagenchauffeurs met hallucinaties, hartkloppingen en rillingen in het ziekenhuis waren beland nadat ze stiekem gesnoept van hun lading 'chocoladerepen', bestemd voor Tjalling.

Onderzoek wees uit dat de chocoladerepen waren vermengd met lsd, waarop de politie een dag later binnneviel in het strandhuis van Tjalling. Het resultaat van de huiszoeking: 32.000 tabletten xtc, 12 kilo metamfetamine - grondstof voor de drug ice - paddo's en lsd en 12.000 euro in contanten.

Voor de politie op Ibiza een van de grootste synthetische drugsvangsten ooit. Tjalling van K.V. wordt door Justitie op Ibiza nu betiteld als 'een van de grootste drugshandelaars van Europa' en 'de grootste distributeur van xtc en ice van Ibiza'.

De gearresteerde Van K.V. zegt dat hij om geldproblemen had ingestemd om voor 15.000 euro de drugs in ontvangst te nemen. De rechter bepaalde dat Van K.V. in voorarrest moet blijven. Hij wordt beschuldigd van een misdrijf tegen de volksgezondheid.
Bron: ZijOnLine ja ik weet het met een link naar de misdaadjournalist.
“Good friends, good books, and a sleepy conscience: this is the ideal life.”
― Mark Twain
'Stupidity has become as common as common sense was before.'
  dinsdag 7 juli 2009 @ 00:31:35 #264
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_70725491
Ze zijn wel gestopped met Tweeten .
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_70725924
quote:
(zo heeft Patricia altijd luiers in huis ‘want stel je voor dat iemand een vondelingetje op mijn stoep neerlegt!’)
Ik ben dan wel teamP. maar dit is wel weird.
  dinsdag 7 juli 2009 @ 00:57:02 #266
140484 snetje
Een Y hoort erbij
pi_70726167
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:31 schreef Vivi het volgende:
Ze zijn wel gestopped met Tweeten .
ze komen weer een beetje bij hun positieven... door een uitbrander van een 18 jarige nu nog ff wachten tot de eerste irritaties komen... ben benieuwd of Mickey van plan is om dan wat water bij de wijn te doengehaktballen te gaan draaien...
Wie achter de kudde aanloopt ... loopt in de stront !!
pi_70727346
Ze durven allebei niet toe te geven dat ze spijt hebben van deze relasie en zijn voor eeuwig met elkaar verbondenwaar ben ik aan begonnen denkt Eddem
Love music!
  Moderator / Miss SHO dinsdag 7 juli 2009 @ 02:17:19 #268
22592 crew  Ole
pi_70727375
waarbenikaanbegonnendenkt mickiy
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_70727421
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 02:17 schreef Ole het volgende:
waarbenikaanbegonnendenkt mickiy
Die is op zoek naar een" nog jongere prooi "met dollars of/en aandacht voor haar persoontje "hopend op een mooie film carierre" in de States

[ Bericht 2% gewijzigd door Mooiiiiiii op 07-07-2009 02:33:15 ]
Love music!
  dinsdag 7 juli 2009 @ 02:32:59 #270
140484 snetje
Een Y hoort erbij
pi_70727491
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 02:21 schreef Mooiiiiiii het volgende:

[..]

Die is op zoek naar een nog jongere prooi met dollars of/en aandacht voor haar persoontje hopend op een mooie film carierre
Wie achter de kudde aanloopt ... loopt in de stront !!
pi_70739568
is going to dinner tonight with @adamcurry and her boyfriend dexter. hmm.
about 2 hours ago from web
Christina gaat eten met Daddy en haar vriendje
Ik zou wel even een luistervinkje daar willen zijn vanavond
Love music!
pi_70740770
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 14:41 schreef Mooiiiiiii het volgende:
is going to dinner tonight with @adamcurry and her boyfriend dexter. hmm.
about 2 hours ago from web
Christina gaat eten met Daddy en haar vriendje
Ik zou wel even een luistervinkje daar willen zijn vanavond
We krijgen neem ik aan alles live door via Twitter. Eddem gaat echt niet gewoon praten met zijn spruit.
FOK! verstandig, lees een P.I.
  dinsdag 7 juli 2009 @ 15:22:14 #273
207727 Smallish
Kleintje!
pi_70741387
Tuurlijk twittert Edem vanavond. Hij moet Micky toch op de hoogte houden.
Is dat zo?
  dinsdag 7 juli 2009 @ 15:28:57 #274
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_70741716
chrissiecurryhaha amazing RT @Effies1 @chrissiecurry @dragem dacht vast dat je adams boyfriend bedoelde... #dutch
about 3 hours ago from web

Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  Moderator / Miss SHO dinsdag 7 juli 2009 @ 17:09:54 #275
22592 crew  Ole
pi_70746226
Ach gut, nu zit Micky in de joe es of ee, en Eddem in de joe kee.
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')