Het is maar een demo he? Vorig jaar heb ik de 09 demo ook gespeeld en toen dacht ik ook: "wat een slecht spel". Toen 09 officieel uit kwam heb ik hem nog een keer gespeeld en toen speelde hij een stuk beter.quote:Op donderdag 10 september 2009 16:36 schreef SoldMayor het volgende:
Jezus ,,,,![]()
Sorry maar wtf is er nou beter in Fifa 10.
Ik heb net de demo gespeeld. Maar ik vind het helemaal geen verbetering ten opzichte van 09. Fifa 09 ziet er ook een stuk mooier uit. Wel speelt Fifa 10 wat sneller en reageren de spelers beter.
Maar ik koop dit jaar GEEN fifa. Dat weet ik zeker na het spelen van de demo. Fifa 09 heb ik meer dan 50 uur gespeeld en vond ik echt wel goed. Maar dit.....![]()
Erg jammer.
Ik ben stiekem wel benieuwd hoeveel uur ik Fifa 09 heb gespeeld. Weet wel dat het veeeeeeel meer is dan 50 uur. Zouden ze eigenlijk ergens bij moeten houden. Ergens bij de trophies of zo.quote:Op donderdag 10 september 2009 16:36 schreef SoldMayor het volgende:
Fifa 09 heb ik meer dan 50 uur gespeeld
Gaan naar mijn fifaquote:Op donderdag 10 september 2009 16:51 schreef Masegate het volgende:
[..]
Ik ben stiekem wel benieuwd hoeveel uur ik Fifa 09 heb gespeeld. Weet wel dat het veeeeeeel meer is dan 50 uur. Zouden ze eigenlijk ergens bij moeten houden. Ergens bij de trophies of zo.
Nog nooit gekeken, zal het eens doen...quote:Op donderdag 10 september 2009 16:54 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Gaan naar mijn fifa
dan naar statestiken en dan kun je zien hoeveel speel minuten je hebt.
Bijna 9 dagen!quote:Op donderdag 10 september 2009 16:58 schreef Masegate het volgende:
[..]
Nog nooit gekeken, zal het eens doen...
Edit: Hmmm, 12500 speelminuten. Wil dat dan zeggen speelminuten als in, 90 minuten per wedstrijd? Dan lijkt het weinig. Als het werkelijk minuten zijn die ik het spel heb gespeeld, dan lijkt het weer veel.
Precies, zo lijkt het weer heel veel... Zou het dan toch niet het aantal wedstrijdminuten zijn...?quote:
Nee, addictquote:Op donderdag 10 september 2009 17:35 schreef Masegate het volgende:
[..]
Precies, zo lijkt het weer heel veel... Zou het dan toch niet het aantal wedstrijdminuten zijn...?
Hij telt gewoon de minuten die jij gespeelt heb tijdens wedstrijden. Dus stel dat je 4 minuten per helft hebt is dus 8 per wedstrijd. Dan zou jij 1563 wedstrijden gespeeld hebben.quote:Op donderdag 10 september 2009 17:35 schreef Masegate het volgende:
[..]
Precies, zo lijkt het weer heel veel... Zou het dan toch niet het aantal wedstrijdminuten zijn...?
Ik heb een paar fm savegames van over de 30 dagenquote:Op donderdag 10 september 2009 18:05 schreef Masegate het volgende:
[..]
In mijn defence: Fifa is zo'n beetje het enige dat ik het afgelopen jaar heb gespeeld.
ik kan hem ook nog niet vindenquote:Op donderdag 10 september 2009 18:56 schreef R_B het volgende:
wanneer de neuk wordt die ps3 store geupdate
Effe downloaden dan maar, alhoewel ik toch wel weet waar het weer op uitdraaitquote:Op donderdag 10 september 2009 19:44 schreef EvEs0r het volgende:
De pc demo is er!
Download hier: http://static.cdn.ea.com/fifa/u/f/fifa10_pc_demo_ec.exe
De PC versie is elk jaar echt zo dramatisch, ga het niet eens proberenquote:Op donderdag 10 september 2009 19:44 schreef EvEs0r het volgende:
De pc demo is er!
Download hier: http://static.cdn.ea.com/fifa/u/f/fifa10_pc_demo_ec.exe
Ik ga wel effe een paar screenshotjes zo nier neerplempen zodat je kunt zien hoe fucking lelijk het eruit zietquote:Op donderdag 10 september 2009 19:51 schreef Leonos het volgende:
[..]
De PC versie is elk jaar echt zo dramatisch, ga het niet eens proberen
quote:Op donderdag 10 september 2009 19:54 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ik ga wel effe een paar screenshotjes zo nier neerplempen zodat je kunt zien hoe fucking lelijk het eruit ziet
PES 6quote:Op donderdag 10 september 2009 19:51 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Effe downloaden dan maar, alhoewel ik toch wel weet waar het weer op uitdraait
Een gigantisch baggerspel dat voor de zoveelste keer op rij niet next-gen is omdat de Aldi-pc van Jan Pietersen uit 2003 dit spel ook moet kunnen draaien...
Zal zo wel ff laten weten of ik gelijk heb en dan ga ik daarna waarschijnlijk maar weer PES 6 spelen. Ja, PES 2008 en PES 2009 zijn ook gigantisch bagger.
Je kunt nog steeds online spelen en dat werkt fantastisch:quote:Op donderdag 10 september 2009 21:02 schreef Roberto258 het volgende:
[..]
PES 6Daar was ik echt goed in. Veel online gespeeld met drie andere maten van me en dan 2 vs 2, geweldig
Las laatst ergens dat er zelfs een 2008/2009 update van is
Nu ff FIFA 10 demo downloaden
Welk niveau?quote:Op donderdag 10 september 2009 22:44 schreef kreuk050 het volgende:
Ik moet veel gaan oefenen om op m'n 09 niveau van laatste tijd te komen. Maar daar had ik ook half jaar over gedaan ofzo
Echt, annuleer die download. Het is echt een verschrikkelijk slecht spel zoals FIFA al jaren is op de pc.quote:
Ik moet er behoorlijk aan wennen dat die keeper uitkomt.quote:Op donderdag 10 september 2009 23:01 schreef mash_ het volgende:
fifa 10enige wat ik vind dat de keepers nog steeds de meeste rare dingen doen.
ja zwaar irritant. je krijgt nu echt nog 10x zo snel lobjes tegen dan je al kreeg. en als je goed wist hoe je lobjes moest doen was het sowieso er erg makkelijk als je alleen op de keeper af ging, maar is nu nog 10x zo makkelijkquote:Op donderdag 10 september 2009 23:01 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Ik moet er behoorlijk aan wennen dat die keeper uitkomt.
Xbox 360quote:Op donderdag 10 september 2009 22:59 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Echt, annuleer die download. Het is echt een verschrikkelijk slecht spel zoals FIFA al jaren is op de pc.
Het ene moment krijg je een filmpje van dichtbij, andere moment zoals jij beschrijft. Zal wel willekeurig zijn.quote:Op donderdag 10 september 2009 23:46 schreef w00h00 het volgende:
Zojuist ook me eerste pot gespeeld. De veranderingen zijn nou niet echt spectaculair. Het is inderdaad allemaal wel wat echter. En de handelingssnelheid van de spelers is ook een stuk omhoog, dat vind ik wel een groot plus punt, want daar ergerde ik me nog wel eens aan bij 09. Verder kun je nu bepalen wie de vrije trappen neemt.
Wat me wel opviel was wanneer de scheidsrechter een kaart trok je alleen een cameraview van bovenaf had, waardoor je nauwelijks kan zien welke kleur de kaart is, maar wellicht dat dit alleen bij de demo zo is.
snelle vrije trap kan niet altijd. moet e bal op goede plaats zijn etc.quote:Op vrijdag 11 september 2009 08:32 schreef R_B het volgende:
Gisteren 2 potjes gedaan....
Heel gaaf allemaal hoor.
Als je past naar bijv. de voorhoede dan probeert de verdediger de bal te onderscheppen.
2 vragen:
- Hoe neem je snel een vrije trap? (de cpu deed dit 2 keer)
- Hoe kom je zelf voor de bal als de cpu een bal naar de voorhoede speelt.
Eensch! Dat vind ik echt lelijk en héél zonde.quote:Op donderdag 10 september 2009 23:06 schreef InTrePidIvity het volgende:
Nog iets wat ik erg onprettig vind: de cameraposities bij het nemen van uittrappen, corners en vrije trappen. Het staat veel te dicht bij de speler zelf.
aldi pc's zijn over het algemeen lang niet zo slechtquote:Op donderdag 10 september 2009 19:51 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Effe downloaden dan maar, alhoewel ik toch wel weet waar het weer op uitdraait
Een gigantisch baggerspel dat voor de zoveelste keer op rij niet next-gen is omdat de Aldi-pc van Jan Pietersen uit 2003 dit spel ook moet kunnen draaien...
Zal zo wel ff laten weten of ik gelijk heb en dan ga ik daarna waarschijnlijk maar weer PES 6 spelen. Ja, PES 2008 en PES 2009 zijn ook gigantisch bagger.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |