Antwoord op eigen vraag...quote:[b]Op maandag 29 juni 2009 15:27
daarom heb ik maar een fles hero gekocht daar, maar wordt zo'n bonnetje geaccepteerd door AH? in de voorwaarden staat namelijk dat het een folder moet zijn.
Zijn die aardbei/Banaan en Sinaas/Passievrucht ook al aangepast? Op de webwinkel staan die nog op de oude prijs.quote:Op maandag 29 juni 2009 16:00 schreef 0oGhosto0 het volgende:
Ik net helemaal fietsen naar de Super de Boer, kom ik dan bij de AH is de prijs al aangepast
Aarbei en Sinas wel, die ben ik net halfuurtje geleden wezen scannen.. de Sinaas/Passievrucht zou ik echter niet weten, was me hetzelfde af aan het vragen. Had beter alle flessen even kunnen scannenquote:Op maandag 29 juni 2009 16:11 schreef tjeerds het volgende:
[..]
Zijn die aardbei/Banaan en Sinaas/Passievrucht ook al aangepast? Op de webwinkel staan die nog op de oude prijs.
Of zoals ik lopen zoeken naar Hero Fruit&Co extra, terwijl dat niet bestaat......quote:Op maandag 29 juni 2009 16:08 schreef 0oGhosto0 het volgende:
Dan ben ik te bang dat ik net een van de flessen pak die niet in de aanbieding is bij de super de boer (*ook al zijn het daar alle soorten*) daar zou ik wel onhandig genoeg voor zijn
Heb net 2 flessen gehaald en de kassa slaat wel gewoon 1,68 aan maar op het eind gaat er nog eens 0,84 cent af waardoor ze 6 cent goedkoper zijn.quote:Op maandag 29 juni 2009 16:20 schreef Pepsie het volgende:
Bij onze AH hing voor beide smaken het prijsbordje met 0,99, dus ik mag aannemen van wel
ah nou snap ik het probleemquote:Op maandag 29 juni 2009 16:32 schreef UncleSam het volgende:
http://www.superdeboer.nl/aanbiedingen/index.asp?ItemId=1023&Page=4
Vierde product.
woon in eindhoven, vandaar dat het waarschijnlijk niet in de folder staat. wel raar, overal geldig, behalve in deze 4 plaatsen.quote:Deze aanbiedingen zijn niet geldig in de vestigingen in Nuenen, Eindhoven, Kampen en Zwolle
Dat klopt, maar nu nog de folderquote:Op maandag 29 juni 2009 16:32 schreef UncleSam het volgende:
http://www.superdeboer.nl/aanbiedingen/index.asp?ItemId=1023&Page=4
Vierde product.
Misschien zijn dat zelfstandige ondernemers ofzo?quote:Op maandag 29 juni 2009 16:34 schreef Byte_Me het volgende:
[..]
ah nou snap ik het probleem
[..]
woon in eindhoven, vandaar dat het waarschijnlijk niet in de folder staat. wel raar, overal geldig, behalve in deze 4 plaatsen.
quote:Op maandag 29 juni 2009 16:34 schreef Byte_Me het volgende:
[..]
ah nou snap ik het probleem
[..]
woon in eindhoven, vandaar dat het waarschijnlijk niet in de folder staat. wel raar, overal geldig, behalve in deze 4 plaatsen.
Gebieden met sterke concurrentie (vaak op prijs). Hier hanteert SdB een ander actie-beleid. Zo te zien dus met 12 knallers (extra diepe aanbiedingen).quote:Op maandag 29 juni 2009 17:02 schreef UncleSam het volgende:
[..]
Misschien zijn dat zelfstandige ondernemers ofzo?
Jij post en het topic valt stil...quote:
Kan er met de Deen folder nog steeds Hero Fruit&Co gehaald worden?quote:Op maandag 29 juni 2009 20:45 schreef skittelman het volgende:
Deen supermarkt heeft ook een leuke aanbieding. zitten helaas in het noorden des lands
hier in het zuiden nog niet hoorquote:Op maandag 29 juni 2009 21:12 schreef Pepsie het volgende:
Nee, dat was vanmorgen rond 10 uur al aangepast......
Zal wel weer ergens een container vol gevonden zijnquote:Op maandag 29 juni 2009 23:36 schreef UncleSam het volgende:
Jammer dat de Vanish een week te laat is bij de Wibra. http://www.wibra.nl/aanbiedingen.html
Flink goedkoper dan bij de AH.
Haha nog opgenomen ookquote:Op maandag 29 juni 2009 14:22 schreef Keffo het volgende:
Zoals in vorige topic gepost, hier de linkjes naar de audiofragmenten van mijn Hero Ontbijt.
Ze waren redelijk okay deze keer....
http://www.2shared.com/file/6496020/c9e41724/Opn000.html
http://www.2shared.com/file/6496018/ec12ccd5/Opn001.html
Kruidvat ook nietquote:Op dinsdag 30 juni 2009 00:30 schreef LordRdN het volgende:
Ook het nieuwe hoogvliet krantje heeft niets dat goedkoper is dan ah
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |