quote:
Op maandag 29 juni 2009 11:51 schreef ditisHuub het volgende:[..]
je bent ook echt fokking idioot he,
ongelovelijk wat een figuur. Ben jij soms jaloers op mensen die aan RLS meedoen? Je bent altijd zo enorm negatief naar kandidaten toe, whats your problem?
Wel godverredomme... Wie heeft de deuren van de efteling open laten staan, want de koffielaaf is weer ontsnapt en achter een grote mensencomputer gekropen
Maar om op de in jouw trieste josti-hoofd opgeborrelde non-praat in te gaan:
Ik heb niets tegen RLS-figuren, je ziet me hier geen Jaap, geen Roel, geen Ruud, geen Bart ( nouja alleen over de dvd's en zijn enorme ketspartij met Kelly) afzeiken. Er zit namelijk een patroon in, kleine zelfbevlekker: ik zeik de mensen af die uit de hoogte doen, of zichzelf boven anderen stellen omdat ze een poosje totaal asociaal, zeikend, en totaal nietszeggend in een hok hebben gezeten met een camera op hun harses.
Zoals je vaak tegen me roept, Twittergebruiker “Huubgoudenkooi” ( what’s in a name he?) is die fucking gouden kooi afgelopen, stap van je houten hobbelpaard af, al dan niet met een keukentrapje en hulp van moeders, en ga je eens als normale Nederlander gedragen, want de Gouden kooi is dood, dood net als de moeder van Bambi. En dat gaat ook op voor die Marielin, beetje 25 dagen in een hok voorzien van vreten zitten janken om peuken en dan hier het hoogste woord? Zelfs Dottey is aantrekkelijker als gesprekspartner!
Ik baal er nu al van dat ik een eeuwige tweede met de onterechte air van een winnaar omdat hij maanden vrouwen heeft zitten denigreren van repliek aan het dienen ben, dus pak lekker je koffiekarretje en ga die hardwerkende mensen bij Talpa eens van dienst zijn met de capaciteiten die je bezit…
Mochten de zinnen te lang zijn, en je het niet kunnen vatten omdat ik het zonde van de interpunctie vind in een repliek op jou, dan kun je altijd nog hulp vragen op
www.sesamstraat.nl Mocht ik je verder gekwetst hebben waardoor je nu van nijd staat te springen als een kabouter wiens paddenstoel ik net vertrapt heb, dan zou ik zeggen: dat is wisselgeld van je slachtoffers uit dgk, van FOK! en voor de mensen die je in de toekomst heus nog wel pijn gaat doen, immers iemand die notabene op tv zo asociaal kan doen, zal het irl nooit verleren!
Met gepaste walging en minachting,
Bommie