Jol maakt er wel een topper van!quote:Op zaterdag 4 juli 2009 17:46 schreef Frankz0rz het volgende:
Ajax Cape Town penalty, door Sno. Zucht
Wie hebben er gescoord?quote:Op zaterdag 4 juli 2009 18:00 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Feyenoord wint met 2-0 van Barendrecht.
In die 41e minuut werd het 1-1..quote:
Och, er is nu budget genoeg om een half nieuw elftal te halenquote:Op zaterdag 4 juli 2009 19:25 schreef Dynastic het volgende:
ADO Den Haag 2-1 FC Dordrecht
Ik vond het zelf een dramatische wedstrijd.
Ik maak me behoorlijk zorgen dat er zoveel basisspelers geblesseerd zijn: Ammi, Piqué, Buijs, Van den Bergh, Milic, Zwinkels, Knopper (voor langere tijd). Zag Kum ook al vroeg eruit gaan ergens in de 30e min. Ze speelde de tweede helft weer met een veredeld B/C elftal, die het niet onaardig deden maar waar je in de Eredivisie gewoon weg wordt getikt
Ja, goed nieuws op de zaterdagavond!quote:Op zaterdag 4 juli 2009 20:36 schreef tukkeronline het volgende:
[..]
Och, er is nu budget genoeg om een half nieuw elftal te halen
Ik zie het als een topic wat eigenlijk alleen voor Ajax-DWV was voor de TT changequote:Op dinsdag 7 juli 2009 01:25 schreef Aanvoerder het volgende:
Dit topic was eigenlijk bedoelt voor NL'se clubs en nu zie ik Leverkusen Casablanca?
Ja we zijn nou eenmaal lastig af te stoppen.... Wat een schoppers zegquote:Op dinsdag 7 juli 2009 01:00 schreef Tim86 het volgende:
De Brazilianen hebben zich misdragen tegen FCDB zag ik
Nog leuker!quote:Op dinsdag 7 juli 2009 19:19 schreef Ambrosius het volgende:
Op Eurosport begint zometeen Schalke-Twente trouwens.
who the fuck is Twente?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 19:19 schreef Ambrosius het volgende:
Op Eurosport begint zometeen Schalke-Twente trouwens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |