abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_72973860
Vandaag binnen van Amazon:

The Greatest Show on Earth


Bad Science
You tell someone you're a Metatron, they stare at you blankly. You mention something out of a Charlton Heston movie and suddenly everyone is a theology scholar!
Meh.
  zaterdag 26 september 2009 @ 21:50:15 #152
128457 supkaa
Geölte Blitz
pi_73135359
Vandaag naar het boekenfestijn in Hasselt geweest








  zondag 27 september 2009 @ 00:15:44 #153
37809 Doezelhaar
Tot het gaatje...
pi_73138721
[img]https://www.webshopboekhandel.nl/Webshop/ProductImages/9789057593383.jpg[/img]

pi_73149964
Ik kwam op stumbleupon dit lijstje tegen: http://www.popcrunch.com/(...)g-books-of-all-time/ en een aantal boeken van die lijst leek mij wel interessant. Ik heb de volgende boeken gekocht:







En verder:

pi_73153231
Music is the harmonious voice of creation; an echo of the invisible world.
pi_73173886
Hey, Ik ben pas begonnen met lezen en doe het meestal voordat ik me bedje in duik, lekker ontspannen.
Maar nu zoek ik zoiets als de TV serie Californication ik heb het boek Post office al gevonden (deze schrijver wordt ook vernoemd in de serie).
Maar hebben jullie enig idee of er meer boeken zijn die zo soort verhaal/genre hebben als californication aangezien dit mij aanspreekt.

Bedankt alvast


Linkjes:
Californication
http://www.imdb.com/title/tt0904208/
http://nl.wikipedia.org/wiki/Californication_(televisieserie)

Post Office
http://en.wikipedia.org/wiki/Post_Office_(novel)

edit:
http://www.amazon.com/God-Hates-All-Hank-Moody/dp/1416598235
Ook gevonden maar nergens in Nederland nog

[ Bericht 13% gewijzigd door Fipotje op 28-09-2009 12:47:27 ]
pi_73329367
  Moderator zaterdag 3 oktober 2009 @ 11:43:49 #158
42184 crew  DaMart
pi_73329457
quote:
Op zaterdag 3 oktober 2009 11:40 schreef Marissaatje het volgende:
[ afbeelding ]
Leuk boek .

Ik ben nu zelf ook bezig in:



En nog steeds in de Slinger van Foucault... maar dat is na 100 bladzijden nog steeds een beetje worstelen .
Sterrenstof (een kerstverhaal)
Forumsmileys | Het is patat!
pi_73329767
quote:
Op zaterdag 3 oktober 2009 11:43 schreef DaMart het volgende:

[..]

Leuk boek .

Ik ben nu zelf ook bezig in:

[ afbeelding ]

En nog steeds in de Slinger van Foucault... maar dat is na 100 bladzijden nog steeds een beetje worstelen .
Oke! Ik ben erg benieuwd!

[ Bericht 3% gewijzigd door Marissaatje op 03-10-2009 19:32:24 ]
pi_73357815
quote:
Op maandag 28 september 2009 10:20 schreef Fipotje het volgende:
Hey, Ik ben pas begonnen met lezen en doe het meestal voordat ik me bedje in duik, lekker ontspannen.
Maar nu zoek ik zoiets als de TV serie Californication ik heb het boek Post office al gevonden (deze schrijver wordt ook vernoemd in de serie).
Maar hebben jullie enig idee of er meer boeken zijn die zo soort verhaal/genre hebben als californication aangezien dit mij aanspreekt.

Bedankt alvast


Linkjes:
Californication
http://www.imdb.com/title/tt0904208/
http://nl.wikipedia.org/wiki/Californication_(televisieserie)

Post Office
http://en.wikipedia.org/wiki/Post_Office_(novel)

edit:
http://www.amazon.com/God-Hates-All-Hank-Moody/dp/1416598235
Ook gevonden maar nergens in Nederland nog
Waarom koop je 'm niet via bookdepository? Is incl verzendkosten. http://www.bookdepository(...)237/God-Hates-Us-All
pi_73384175
Heb jij gezegd dat ik een lul ben?
pi_73384300
  donderdag 8 oktober 2009 @ 10:21:37 #163
85618 No-P
Dosis sola venenum facit
pi_73479490
Zo, even wat boeken gekocht bij een mooi winkeltje met tweede hands boeken. Voorlopig kan ik weer verder.

Heijden, A.F.Th. van der - Het leven uit een dag
Ik dacht het boek al te hebben gelezen, maar dat bleek niet het geval. Ik wil graag naar de film, dus ik ga hem snel lezen!


Heijden, A.F.Th. van der - De sandwich
Nog een boek van mijn held.


Büch, Boudewijn - De kleine blonde dood
Sinds ik een verslag over de persoon Büch heb geschreven, blijft deze persoon mijn integreren. Wat een fantast!


Hermans, Willem Frederik - Een wonderkind of een total loss
Hermans is wat mij betreft altijd goed leesbaar. Een verhalenbundel.


Hermans, Willem Frederik - Onder professoren
Één van Hermans grote werken.


Krabbé, Tim- De grot.
Laatst "de renner" gelezen en dat beviel me wel. Nu een spannender verhaal van hem. Ik kom verschillende reacties tegen op het boek, dus ik ben benieuwd.


Mulisch, Harry - Voer voor psychologen
Korte verhalen van Mulisch.


Zwagerman, Joost - Gimmick!
Bekendste boek van de man die overal verstand van heeft.
Sei wachsam,
Fall nicht auf sie rein! Paß auf, daß du deine Freiheit nutzt,
Die Freiheit nutzt sich ab, wenn du sie nicht nutzt!
  donderdag 8 oktober 2009 @ 11:39:08 #164
10119 appelsientje
Het beste onder de zon
pi_73481566
Heb hem al weer bijna uit

To deny our impulses would deny the very thing that make us human.
  vrijdag 9 oktober 2009 @ 09:40:34 #165
3140 PhalanX
Technarchy
pi_73512028


Aaah the beauty of digital reproduction.
Is it alive, or is it Phalanx?
--- Cameron Hodge ---
pi_73603476
`Door mijn Schuld` van Desanne van Brederode.

quote:
Door mijn schuld is een compacte, strenge roman met scènes als zweepslagen. Gij zult geen eigendunk hebben, is het motto dat schrijfster Désanne van Brederode erin hamert. Kleurrijke Tokkie-types zorgen voor geestige terzijdes.

Precies tien jaar geleden werd de weduwe Wittenberg vermoord. Verdachte was Ernest Louwes. Hij werd veroordeeld, maar bleef altijd volhouden dat hij onschuldig was. De zaak trok veel belangstelling, vooral door Louwes’ optreden in de rechtszaal en later door de bemoeienissen van Maurice de Hond. Gegrift in het geheugen staat het beeld van die doodgewone man, vader en echtgenoot, die heftig tegenstribbelde toen het vonnis werd geveld. In een uitzending van het tv-programma De Reünie vertelde Louwes’ echtgenote hoezeer zij was overtuigd van de onschuld van haar man. Dit verhaal vormde voor Désanne van Brederode (1970) de aanleiding tot het schrijven van haar vijfde roman, Door mijn schuld.

We volgen Gunnar de Wit, die begint met ‘Als iemand dit leest, ben ik er niet meer’. Het lijkt een afscheidsbrief, geschreven vanuit een diep gevoelde behoefte om de waarheid te vertellen over wat er gebeurd is: Gunnar vermoordde zijn beste vriend Evert Oldenheuvel, nadat die hun vriendschap op de proef had gesteld. Behalve de rechter gelooft echter niemand in Gunnars schuld. Z’n vrouw niet, z’n kinderen niet. Het moet een dwaling zijn binnen ons rechtsysteem, misschien zelfs boze opzet om de ware daders buiten schot te houden, zo vertolkt een mediagenieke schrijver, een figuur à la Maurice de Hond, de publieke opinie. Dat niemand zich kan voorstellen dat hij, Gunnar, de moordenaar is, is een last. Niemand kent hem in wezen, niemand weet waartoe hij in staat is. Gunnar is een gevangene van die vermeende onschuld, en besluit alles op te biechten. Van begin tot eind, en hoe het toch in godsnaam zover heeft kunnen komen. Later zal blijken dat de brief geen nagelaten bekentenis is, maar zijn romandebuut.

Dit is het grote raamwerk. Het heeft bij vlagen de kracht van een misdaadverhaal waarbij de hamvraag is hoe een rechtschapen kerel zo van het juiste pad kan raken. Binnen dat grote raamwerk zette Van Brederode tal van verwante lijnen vakkundig uit. Over families, ambities, milieus, over eenlingen en over intuïtie, laag over laag, waardoor de ene scène de andere kleurt. Technisch mooi gedaan. Al die taferelen en passages leiden naar iets wat zich het best laat omschrijven als menselijke zelfgenoegzaamheid, ijdelheid en morele superioriteit. Van Brederode laat zien hoe mensen elkaar de maat nemen en oordelen.

Vertrekpunt is de familie van Gunnar, een Amsterdamse intellectuele familie met hevige belangstelling voor de Scandinavische taal en letterkunde. Het gezin woont een aantal jaren in Zweden, verblijft daarna enige tijd in Bloemendaal om dan terug te keren naar Amsterdam. Alle kleine De Witjes ontpoppen zich vervolgens tot academisch en kunstzinnig gevormde volwassenen. Uitzondering is Gunnar. Het ontbreekt hem niet aan intellect, hij ontbeert eenvoudigweg de ambitie om het precies zo te doen als zijn ouders, zijn broers en zuster. ‘Hoewel ik thuis in de Vondelstraat nog altijd even beleefd was als de rest en alleen daar mijn aangeboren humor in ongecensureerde vorm kon etaleren, wist ik zo rond mijn vijftiende dat ik voorgoed bij die andere, eenduidiger wereld zou horen. Zou willen horen’.

Ook z’n naam zweert hij af, geen ingewikkeld Scandinavisch gedoe, Koen heet hij voortaan. En Koen volgt een beroepsopleiding. Via een stage komt hij in de Weesper koekfabriek terecht. Koen voelt zich prima. Hij is tevreden met zijn volstrekte gewoonheid.

Van Brederode schrijft dat hij jong, en ver beneden zijn stand trouwt. Miranda heet zijn bruid. Koen wordt gewantrouwd in de familie van Miranda, Miranda op haar beurt wordt geminacht in de familie van Koen. Beschaafd of onbeschaafd, beide families voelen zich superieur aan de buitenstaander. Dit patroon, het geloven in de eigen superioriteit ten opzichte van andere groepen of individuen, kom je de hele roman door tegen. Keer op keer legt Van Brederode de vinger op de gevoelige plek. Om nog een voorbeeld te geven: in de koekfabriek leert Koen Ger kennen. Ger is socialist, ex-student en wereldverbeteraar. ’s Avonds helpt hij gastarbeiders om wegwijs te raken in Nederland. Hij heeft z’n mond vol over het ware socialisme, maar is verbijsterd als Koen vertelt dat hij Miranda zal trouwen. Dat participeren met de onderlaag moet ook weer niet al te ver gaan, is Gers idee.

Dergelijk dedain, daarover heeft Van Brederode het graag. In hoeverre zijn goede bedoelingen écht goede bedoelingen en geen vermomming van eigendunk, van zelffelicitatie. Eindeloos is de reflectie in de spiegel die Van Brederode ophoudt. De conclusie moet dan ook luiden dat we nauwelijks in staat zijn aan onze zelfgenoegzaamheid en bevooroordeeldheid te ontsnappen. Want zelfs Koen, die zich heeft losgemaakt van de snobistische trekken van zijn milieu, – en geen Margaux drinkt maar Margot, of verschreef Van Brederode zich hier? –, ontkomt niet aan een nieuw soort geloof in de eigen onfeilbaarheid: hij is trots op z’n bescheidenheid, trots dat hij zich niet beter voelt dan een ander, ‘er trots op dat hij nooit trots was.’ En juist dat wordt hem fataal.
Door mijn schuld is een compacte, strenge roman, met scènes als zweepslagen: gij zult geen eigendunk hebben, is wat Van Brederode erin geselt. Dat het daarnaast wemelt van de geestigheden (Miranda’s aso-familie die luid zingend op de wijs van Zie ginds komt de stoomboot Koen welkom heet uit de gevangenis, Koen die daar niks van verstaat), wat te danken is aan kleurrijke Tokkie-types, geeft de roman een goed evenwicht. Rest tot slot de vraag hoe deze spiegel op te houden zonder zelf in superioriteitsdenken te vervallen. Andermaal ontvouwt zich daarbij een even fascinerend als onontkoombaar moreel Droste-effect.
http://extra.volkskrant.nl/select/boeken/artikel.php?id=1376
pi_73712844
Vandaag gehaald:



en

Le véritable voyage de découverte ne consiste pas à chercher de nouveaux paysages, mais à avoir de nouveaux yeux. ~Marcel Proust (1871-1922)
Last.fm | Flickr
pi_73725727
yab yum - het beroemste boordeel van de wereld
[img]https://www.webshopboekhandel.nl/Webshop/ProductImages/9789048802333.jpg[/img]

was er gewoon heel erg nieuwsgierig naar wel lollig boekje. biografie van de beste man die het heeft opgericht opgeleukt met anekdotes van bijzondere gasten van de club
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_73731490

Geen idee of 't wat is, had er nog nooit van gehoord, maar werd getrokken door de titel, dacht 'hee dat is van Spinvis!', stond achterin het boek dat het idd geïnspireerd was op Spinvis en toen heb ik het boek maar gekocht :p

en

  donderdag 15 oktober 2009 @ 23:07:58 #170
85618 No-P
Dosis sola venenum facit
pi_73733432
Paul Auster. Ik hou het voornamelijk bij Nederlandse schrijvers, maar Auster is één van de buitenlandse schrijvers waar ik wel benieuwd naar ben. Hij wordt als één van de grootste hedendaagse auteurs gezien en ik hou wel van het absurdisme.
Sei wachsam,
Fall nicht auf sie rein! Paß auf, daß du deine Freiheit nutzt,
Die Freiheit nutzt sich ab, wenn du sie nicht nutzt!
  donderdag 15 oktober 2009 @ 23:10:39 #171
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_73733543


Mystiek Lichaam, Kellendonk.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_73736246
quote:
Op donderdag 15 oktober 2009 23:07 schreef No-P het volgende:
Paul Auster. Ik hou het voornamelijk bij Nederlandse schrijvers, maar Auster is één van de buitenlandse schrijvers waar ik wel benieuwd naar ben. Hij wordt als één van de grootste hedendaagse auteurs gezien en ik hou wel van het absurdisme.
Ben behoorlijk fan van de man. The New York Trilogy is natuurlijk zijn bekendste werk, en als je van absurdisme houdt is die zeker aan te raden. The Book of Illusions is mijn favoriete boek van hem, ook Leviathan kan ik sterk aanbevelen.
  dinsdag 27 oktober 2009 @ 09:09:39 #173
251745 Baltar
Did you see me coming
pi_74101736




Het komt goed. Zo niet, dan toch
  woensdag 28 oktober 2009 @ 15:09:45 #174
72533 Ienepien
Get on with it!
pi_74151317
Deze staat in bestelling bij Bol.com. Nieuwste deel van de schitterende Reiziger Cyclus van Diana Gabaldon. Nog 4 weekjes!

Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure
  woensdag 28 oktober 2009 @ 15:13:28 #175
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_74151470
quote:
Op donderdag 15 oktober 2009 23:10 schreef Tha_Erik het volgende:
[ afbeelding ]

Mystiek Lichaam, Kellendonk.
Jouw sig komt uit dat boek .
Niet meer actief op Fok!
  woensdag 28 oktober 2009 @ 15:21:51 #176
85618 No-P
Dosis sola venenum facit
pi_74151811
quote:
Op vrijdag 16 oktober 2009 00:41 schreef Ereinion het volgende:

[..]

Ben behoorlijk fan van de man. The New York Trilogy is natuurlijk zijn bekendste werk, en als je van absurdisme houdt is die zeker aan te raden. The Book of Illusions is mijn favoriete boek van hem, ook Leviathan kan ik sterk aanbevelen.
Genoteerd.
Sei wachsam,
Fall nicht auf sie rein! Paß auf, daß du deine Freiheit nutzt,
Die Freiheit nutzt sich ab, wenn du sie nicht nutzt!
pi_74152486
quote:
'Een boek van adembenemende allure' noemde Vestdijk de grote cultuurhistorische roman Doktor Faustus, Thomas Manns moderne invulling van het 16e eeuwse Faustmotief. Het boek heeft de vorm van een biografie. Tussen 1943 en 1945 schrijft Dr. Serenus Zeitblom de levensgeschiedenis van zijn overleden vriend, de geniale componist Adrian Leverkuhn. Uit angst voor creatieve steriliteit gaat deze een pact met de duivel aan: hij laat zich min of meer bewust besmetten met syfilis om perioden van krachtige inspiratie, onderdeel van het ziektebeeld, deelachtig te worden. In een pathologisch te interpreteren visioen, een van de meest huiveringwekkende hoofdstukken van het boek, ontmoet hij de zowel uiterlijk als psychologisch zeer lenige duivel ook in persoon. Door de compositie op twee tijdsniveaus, de verteltijd en de vertelde tijd, wordt Leverkuhns levenslot verbonden met de (voor Zeitblom) actuele geschiedenis van Duitsland. Mann maakt het de lezer niet gemakkelijk met zijn vele erudiete musicologische en filosofische uitweidingen. Een groots, rijk, complex en virtuoos boek, dat op de ontvankelijke lezer een diepe indruk achterlaat.
Dit weekend maareens in beginnen.
Music is the harmonious voice of creation; an echo of the invisible world.
  Moderator vrijdag 30 oktober 2009 @ 19:22:50 #178
42184 crew  DaMart
pi_74233040
Vanmiddag deze titels gehaald:



En ik kwam een eenmalige jubileumuitgave tegen van een boek dat al langer op mijn verlanglijstje stond:


(maar dan met een andere kaft)
Sterrenstof (een kerstverhaal)
Forumsmileys | Het is patat!
  Trouwste user 2022 vrijdag 30 oktober 2009 @ 19:54:09 #179
7889 tong80
Spleenheup
pi_74234116
J. Kessels de novel. Van Frans Thomése. is de laatste.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 30 oktober 2009 @ 20:37:45 #180
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_74235771
quote:
Op woensdag 28 oktober 2009 15:09 schreef Ienepien het volgende:
Deze staat in bestelling bij Bol.com. Nieuwste deel van de schitterende Reiziger Cyclus van Diana Gabaldon. Nog 4 weekjes!

[ afbeelding ]
O jee. Gauw de Engelse versie zoeken!

Hmm, die komt pas 7 januari 2010 uit Vreemd. Bol.com heeft de Engelse hardcover wel, maar volgens play.com komt ie pas op 7 januari
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_74236768
quote:
Op donderdag 15 oktober 2009 23:07 schreef No-P het volgende:
Paul Auster. Ik hou het voornamelijk bij Nederlandse schrijvers, maar Auster is één van de buitenlandse schrijvers waar ik wel benieuwd naar ben. Hij wordt als één van de grootste hedendaagse auteurs gezien en ik hou wel van het absurdisme.
Ik heb tot nu toe alleen The New York Trilogy gelezen maar dat vond ik echt een geweldig boek. Absurdisme zou ik het niet willen noemen (dan moet ik eerder denken aan Waiting for Godot), het is meer een soort postmoderne detective...

Heb helaas nog niet kunnen beginnen aan Onzichtbaar, zag wel dat hij vandaag 5 sterren kreeg in de Volkskrant.
pi_74237478
Afgelopen woensdag:

Oftewel, The Divine Comedy - Dante Alighieri
(in 3 losse delen, engels)

Vandaag:

The Canterbury Tales - Geoffrey Chaucer


Aeneis - Vergilius
  zaterdag 31 oktober 2009 @ 19:18:01 #183
246373 Idler
Simplicity!
pi_74258690
It is impossible to enjoy idling thoroughly unless one has plenty of work to do.
A man is rich in proportion to the number of things he can afford to let alone.
  zaterdag 31 oktober 2009 @ 19:19:24 #184
48288 Mikkie
Mastermind.
pi_74258732


Via Marktplaats... komt als het goed is van de week binnen .
Zerg schreef:
1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
pi_74469083
Het is weer boekenfestijn in Eindhoven, dus ik heb even wat Engelse (of Engelstalige) klassiekers gehaald:

  • The Iliad (Wordsworth Classics) - Homer
  • The Odyssey (Wordsworth Classics) - Homer
  • Le Morte Darthur (Wordsworth Classics Of World Literature) - Sir Thomas Malory
  • 20,000 Leagues Under The Sea (Wordsworth Classics) - Jules Verne
  • Ivanhoe (Wordsworth Classics) - Sir Walter Scott
  • Collected Works Of Oscar Wilde (Wordsworth Special Editions) - Oscar Wilde
  • Faust - A Tragedy In Two Parts And The Urfaust (Wordsworth Classics Of World Literature) - Johann Wolfgang Von Goethe

    En vandaag ook nog even naar de boekhandel voor mijn standaard kopje vrijdagavondkoffie-met-een-smaakje:

  • Amsterdam - Ian McEwan
  • God is Gek - Kluun
  •   vrijdag 6 november 2009 @ 22:05:00 #186
    85235 Tha_Erik
    Erik Jezus Klaas.
    pi_74469416
    Ik ben net ook geweest, maar ben alleen thuisgekomen met Alice in Wonderland (en de sequel through the looking glass).
    Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
    Hoogachtend,
    Erik.
      vrijdag 6 november 2009 @ 23:20:17 #187
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74472031
    quote:
    Op vrijdag 6 november 2009 22:05 schreef Tha_Erik het volgende:
    Ik ben net ook geweest, maar ben alleen thuisgekomen met Alice in Wonderland (en de sequel through the looking glass).
    Ik ga morgen, maar is het zo veel minder deze keer dan?

    Van de week binnengekomen:

    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      vrijdag 6 november 2009 @ 23:23:47 #188
    85235 Tha_Erik
    Erik Jezus Klaas.
    pi_74472139
    Oh ik weet niet precies hoe het zich verhoudt met eerdere keren. Ik was niet zo in de stemming en ik vond het druk.
    Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
    Hoogachtend,
    Erik.
      zondag 8 november 2009 @ 15:09:18 #189
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_74507535
    quote:
    Op vrijdag 6 november 2009 23:23 schreef Tha_Erik het volgende:
    Oh ik weet niet precies hoe het zich verhoudt met eerdere keren. Ik was niet zo in de stemming en ik vond het druk.
    Vandaag was het een stuk rustiger, uiteindelijk dit meegenomen. Covers doe ik maar niet, titels spreken voor zich lijkt me

    Maeve Binchy - Whitethorn Woods
    Harriet Beecher Stowe - Uncle Tom's Cabin
    Bram Stoker - Dracula
    Lew Wallace - Ben-Hur: A Tale of the Christ
    Kinley Macgregor - The Warrior
    Ernest Hemingway - A Farewell to Arms
    Ernest Hemingway - Fiesta: The Sun Also Rises
    Ernest Hemingway - The Old Man and the Sea
    Ernest Hemingway - Green Hills of Africa
    Ernest Hemingway - For Whom the Bell Tolls


    En nog een mooi fotoboek, wel wat duurder maar het was het waard:
    Dieter Glogowski - Himalaya: The Secret of the Golden Tara
    Vooruit, plaatje erbij:

    Al is 12,50 nog niet zo veel in vergelijking met de $45 die Amazon vraagt
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_74512159


    pi_74656635
      zaterdag 14 november 2009 @ 13:52:08 #192
    129638 Lov1
    Bring it on :)
    pi_74693926
    Bij de Slegte voor 5 euro



    Music gives soul to the universe, wings to the mind and life to everything
      zaterdag 14 november 2009 @ 14:45:34 #193
    10119 appelsientje
    Het beste onder de zon
    pi_74695148
    Zag ik vandaag liggen, heb de rest ook

    To deny our impulses would deny the very thing that make us human.
    pi_74695443
      woensdag 18 november 2009 @ 10:10:25 #195
    128457 supkaa
    Geölte Blitz
    pi_74807499


    En hier heb ik de hardcover van besteld, had een pocketversie, dus die is vreselijk versleten. En aangezien het mijn lievelingsboek is
      maandag 23 november 2009 @ 09:45:18 #196
    66444 Lord_Vetinari
    Si non confectus non reficiat
    pi_74932136

    Deze heb ik al in het NL als 'De Kathedraal' maar dat is een hardcover en neemt teveel ruimte in op de boekenplank

    En het "vervolg":

    De pessimist ziet het duister in de tunnel
    De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
    De realist ziet de trein komen
    De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
      maandag 23 november 2009 @ 17:05:02 #197
    129638 Lov1
    Bring it on :)
    pi_74941807
    Samen gekocht bij de bibliotheek die opruiming hield (maar dan met lelijke kaften ) voor 1 euro



    Music gives soul to the universe, wings to the mind and life to everything
      donderdag 26 november 2009 @ 10:17:48 #198
    176471 oh-oh
    Sure...fine...whatever...
    pi_75012546
    Gisteren geshopt:


    Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
    Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
    'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
    ( Groucho Marx )
    pi_75018183
    Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
    pi_75092732
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')