Klinkt héérlijk. Al krijg ik bij zoveel gangen de tweede gang al nauwelijks meer opquote:Op vrijdag 26 juni 2009 22:19 schreef Laureline het volgende:
[..]
D: salade met rivierkreeftjes en gamba's in meloencoulis met dragon, tongfilet met asperges, entrecote met paddestoelen in portsaus met broccoli, verse erwten en tuinboontjes, citroentaart met aardbeiensorbetijs en verse aardbeien. Verder nog 1 roséchampagne en 1 glas witte Viognier. En 1 cappuccino met 2 bonbons.
En het erge is: ik zou nu makkelijk thuis nog een fles wijn, een reep chocola en een zak chips op kunnenMaar ik doe het niet!
Het waren gelukkig kleine/normale bordjes! Dat is wel heel fijn, want dan kun je veel dingen proeven zonder snel een te vol gevoel te krijgen. En ik heb een hele grote Meneer, die schuif ik zo af en toe iets toe wanneer ik het niet op kanquote:Op vrijdag 26 juni 2009 22:34 schreef SiTu het volgende:
[..]
Klinkt héérlijk. Al krijg ik bij zoveel gangen de tweede gang al nauwelijks meer opEn dan toch iedere keer een toetje nemen he.
Hoezo moet hij daartoe overgehaald worden dan als hij weet hoe graag jij daar naartoe wilt?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 22:36 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik heb vriendlief geloof ik bijna zover om als we in New York zijn een bezoekje aan Asbury Park (waar Bruce is opgegroeid) te gaan brengen..
Omdat het hem niets zegt en het 2 uur enkele reis met de trein nog is daar.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 22:50 schreef Greys het volgende:
[..]
Hoezo moet hij daartoe overgehaald worden dan als hij weet hoe graag jij daar naartoe wilt?
Maar fijn dat je het bijna voor elkaar hebt!
Dan quote ik deze maar:quote:Op vrijdag 26 juni 2009 23:20 schreef Muis006 het volgende:
Ik haal het trouwens wel zo weg, want ik word anders een beetje herkenbaar zo
Door die bestralingen. Het bestraalde weefsel rondom de tumor is gaan zwellen, en dat zorgt voor druk op mijn facialis.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 23:24 schreef Laureline het volgende:
Gezwollen weefsel? Wat is dat dan? En hoe kom je daaraan? (en -af ) Klinkt heftig, je medicijncocktail Muis!
Muisquote:Op vrijdag 26 juni 2009 23:19 schreef Muis006 het volgende:
[knip]vandaar dat ik het nu pas vertel.
Mmm, wil ik ook wel, een pinot gris (witte dan, he CFquote:Op vrijdag 26 juni 2009 23:25 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Door die bestralingen. Het bestraalde weefsel rondom de tumor is gaan zwellen, en dat zorgt voor druk op mijn facialis.
Ik wil verdomme een glas pinot gris en het mag niet eens
Kommen sie malquote:
Nee ook mijn bollekequote:Op vrijdag 26 juni 2009 23:27 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Muis
Ik heb het misschien gemist, omdat ik niet alles gelezen heb, maar hebben we het alleen over je rug, of ook over je hoofd?
De jouwequote:Op vrijdag 26 juni 2009 23:30 schreef Muis006 het volgende:
Welke megool van een banketbakker verpest een aardbeienvlaai nou met een shitload aan gelatine en kristalsuiker. Bah.
quote:
Oh Muis, wat een tegenslagquote:Op vrijdag 26 juni 2009 23:20 schreef Muis006 het volgende:
Ik haal het trouwens wel zo weg, want ik word anders een beetje herkenbaar zo
Gofter kut...quote:Op vrijdag 26 juni 2009 23:29 schreef Muis006 het volgende:
Nee ook mijn bolleke![]()
Laureline: als het goed is wel. Als de prednison niet aanslaat mag ik ermee stoppen, want het is geen grote zwelling en hij trekt na verloop van tijd dan vanzelf weg. Pas als hij groter wordt moet ik echt een grote prednison kuur.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |