Ah. Mijn iPhone dus. Alhoewel ik benieuwd ben wat jij een uur per dag bent want dat woord is weggevallenquote:Op maandag 29 juni 2009 14:48 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Een apparaat dat het een dag volhoud als je 3G aan hebt en ongeveer een uur per dag bent, een uur per dag surft en 15 smsjes stuurt. Dat lijkt mij een goede start
Ik weet niet of er apparaten zijn die dat kunnen, ik gebruik al bijna 2 jaar een iPhone. Wat ik wel weet dat mijn gebruik niet extreem hoog is en dat ik van een mobieltje mag verwachten dat ie dan een dag meegaatquote:Op maandag 29 juni 2009 14:52 schreef Zpottr het volgende:
[..]
Ah. Mijn iPhone dus. Alhoewel ik benieuwd ben wat jij een uur per dag bent want dat woord is weggevallen
Edit: Oh wacht, belt natuurlijk. Eh, nee dat doe ik niet inderdaad... maar dan nog, zijn er andere apparaten waarmee je dit wel kunt? Mijn eerdere vraag dus, eigenlijk.
Jammer. Als ie bewolkt niet werkt, kan ik hem in Nederland zo goed als niet gebruikenquote:Op maandag 29 juni 2009 15:03 schreef Tonio-mcdo het volgende:
https://www.isupplies.nl/webwinkel/product_info.php?products_id=636&osCsid=kok64l5r93e3blhjqurrnbi0j7
Werkt inderdaad niet met bewolking, schijnt wel te werken bij een felle lamp.
Je kan hem ook als noodaccu gebruiken, hij kan de iPhone 3Gs ongeveer 60% opladen
behalve deze weekquote:Op maandag 29 juni 2009 15:05 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Jammer. Als ie bewolkt niet werkt, kan ik hem in Nederland zo goed als niet gebruiken
Die van mij gaat 24 uur mee terwijl ik ongeveer 4 uur aan het surfen ben, twee uurtjes game, 2 uur streaming radio via WiFi luister en ik constant mail push en pull aan heb staan (pull op 30 minuten). Full brightnessquote:Op maandag 29 juni 2009 14:48 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Een apparaat dat het een dag volhoud als je 3G aan hebt en ongeveer een uur per dag bent, een uur per dag surft en 15 smsjes stuurt. Dat lijkt mij een goede start
3G aan? Pull op 30 minuten terwijl je push aan hebt? Spreekt elkaar een beetje tegen, niet? Ik heb overigens de 3G. En het is een alom bekend probleem dat de iPhone vrij kort doet mijn zijn batterij.quote:Op maandag 29 juni 2009 15:09 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Die van mij gaat 24 uur mee terwijl ik ongeveer 4 uur aan het surfen ben, twee uurtjes game, 2 uur streaming radio via WiFi luister en ik constant mail push en pull aan heb staan (pull op 30 minuten). Full brightness
Dat kan echt nooit. Mijn 2G houd het na 5 uur usage en 15 uur standby wel voor gezien, en die verbruikt minder batterijtijd vanwege het gebrek aan 3G.quote:Op maandag 29 juni 2009 15:09 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Die van mij gaat 24 uur mee terwijl ik ongeveer 4 uur aan het surfen ben, twee uurtjes game, 2 uur streaming radio via WiFi luister en ik constant mail push en pull aan heb staan (pull op 30 minuten). Full brightness
quote:Op maandag 29 juni 2009 15:03 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Werkt inderdaad niet met bewolking,
zit ook andere batterij in de 3g dan de 2gquote:Op maandag 29 juni 2009 15:27 schreef Merkie het volgende:
[..]
Dat kan echt nooit. Mijn 2G houd het na 5 uur usage en 15 uur standby wel voor gezien, en die verbruikt minder batterijtijd vanwege het gebrek aan 3G.
Bron? Dacht altijd dat het dezelfde was.quote:Op maandag 29 juni 2009 15:44 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
zit ook andere batterij in de 3g dan de 2g
De batterij van de 3G gaat een stuk korter mee dan die van de 2Gquote:Op maandag 29 juni 2009 15:44 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
zit ook andere batterij in de 3g dan de 2g
Wat een onzin dat je die verhalen naar de prullenbak wil verwijzen. Dat zijn zijn ervaringen. Dat jij andere ervaringen hebt betekent niet dat het algemeen zo isquote:Op maandag 29 juni 2009 15:49 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
De batterij van de 3G gaat een stuk korter mee dan die van de 2GEn hoewel de batterij van de 3GS verbeterd zou moeten zijn, kun je verhalen als die van Geq, direct naar de prullenbak verwijzen. Dit is gewoon too good to be true
Niet helemaal waar.quote:Op maandag 29 juni 2009 15:55 schreef GoeRoe86 het volgende:
feit is iig dat het verschil in battery time van 3G en 3GS niet zo hoog zou moeten zijn
3G en 3Gs wel , daarvoor niet.quote:Op maandag 29 juni 2009 15:48 schreef Merkie het volgende:
[..]
Bron? Dacht altijd dat het dezelfde was.
Goed verhaal, ik hoor het wel als je ooit eens buiten komt. Daar is een mobieltje immers voorquote:Op maandag 29 juni 2009 16:31 schreef Geqxon het volgende:
Ik heb er vrij duidelijk bij gezet dat het hier over WiFi ging. 3G heb ik geen ervaring mee, ik ben nog niet buiten geweest.
Neuh, ik heb nu schoolvakantie, dan kom ik niet vaak buiten.quote:Op maandag 29 juni 2009 16:42 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Goed verhaal, ik hoor het wel als je ooit eens buiten komt. Daar is een mobieltje immers voor
tot 1 juli wachten zoals al 3 keer ofzo is gezegd. Dan is het maar 1 maandquote:Op maandag 29 juni 2009 17:47 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Neuh, ik heb nu schoolvakantie, dan kom ik niet vaak buiten.
Verder slecht nieuws: Nummerbehoud is mogelijk, maar dan gaat mijn nummer op 29 september pas over, in verband met de drie kalendermaanden opzegtermijn van mijn oude abonnement. Het is niet mogelijk om nu al mijn nummer over te zetten en die drie maanden af te kopen (3 maal 5 euro), of om mijn oude abbonement af te laten lopen.
Moet ik dus voor een luttele 15 euro 3 maanden lang met twee telefoons rondlopen, met al het gekloot dat daar bij hoort. Kan ik dus nog niet met mijn iPhone bellen en smsen, of ik moet anoniem bellen zodat mensen niet voortaan mijn tijdelijk nummer gaan gebruiken.
Dank je wel.quote:Op maandag 29 juni 2009 18:00 schreef jna het volgende:
[..]
tot 1 juli wachten zoals al 3 keer ofzo is gezegd. Dan is het maar 1 maand
Uhh, je weet dat dit een internetforum is?quote:Op maandag 29 juni 2009 18:02 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Dank je wel.
Ik merk onder meerdere gebruikers een ietwat cynische ondertoon. Als ik mij niet vergis is dit het topic waar we juist allemaal erg blij zijn, zullen we elkaar voortaan wat liever behandelen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |