Duurt niet lang eer de MJ is not dead sites opduiken.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:31 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Valt me dan tegen dat er nog geen figuren naar voren zijn gekomen die een complot ruiken...
Ja sorry, tv op m'n kamer is kapot dus had niet het 'directe' nieuwsquote:
Simmon's.... release the hounds!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:32 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
is dat een probleem dan? Hij is een van de geniaalste muziek makers ooit geweest. Dat hij niet kon aarden met de wereld lijkt me verklaarbaar. Als jij op je 6e al in een volwassen wereld komt dan kan men niet verwachten van je dat je dan als volwassene reageert. Helaas denkt men daar niet aan en veroordeeld men hem al omdat ze iets horen wat misschien niet door de beugel kan.... FUCK ALLE REPORTERS DIE OOIT ZO IETS HEBBEN GEFLIKT!!!! wako jako was geniaal!!!!
Je kunt toch ook gewoon de tv aan zetten.. oh wachtquote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:34 schreef maartena het volgende:
www.ktla.com - als je naar een van de lokale TV stations in L.A. wil kijken.
Kan hij ongegeneerd 72 maagden van 10 jaar gaan stuktrekken. Zal hij even gelukkig zijn met zijn shadada!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:36 schreef Deadre het volgende:
Gelukkig heeft deze broeder zijn Shahada uitgevoerd voor zijn dood. Yusuf Islam was er ook bij.
http://www.thesun.co.uk/s(...)e/article1954666.ece
Die gast heeft wel veel geld opgemaakt, of is-ie failliet gegaan aan alle civielrechtelijke procedures die door ouders van kinderen tegen hem zijn aangespand?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:37 schreef Szura het volgende:
Het is dat ie zowat failliet is anders zou er waarschijnlijk nog een hoop gezever over die erfenis ontstaan.
Trouwens sowieso wel met de zaken die ie nog bezit
Ik zit ook nog op mijn werk, dus nee.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:36 schreef wapwip het volgende:
Je kunt toch ook gewoon de tv aan zetten.. oh wacht
Al Sharpton is er altijd als de kippen bij als er iets met een zwarte gebeurd.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:37 schreef Disana het volgende:
'Michael Jackson made culture accept a person of color.'
Al Sharpton
MSNBC kan je eigenlijk net zo goed overslaanquote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:40 schreef maartena het volgende:
[..]
Ik zit ook nog op mijn werk, dus nee.
Maar als ik thuiskom zal er inderdaad op ALLE lokale TV stations + CNN + Fox News + MSNBC en wellicht nog wat anderen aandacht worden gegeven aan Michael Jackson.....
Slaat ook echt als een lul op een drumstel om dat register te tekenen om de nabestaande te condoleren, het is een Nederlandse site ffs.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:42 schreef Szura het volgende:
http://www.condoleance.nl/registers/register_11475.html
Daar is tie dan
Ik vind die nationale registers sowieso al belachelijkquote:Op vrijdag 26 juni 2009 01:45 schreef Hitmewithmusic_ het volgende:
[..]
Slaat ook echt als een lul op een drumstel om dat register te tekenen om de nabestaande te condoleren, het is een Nederlandse site ffs.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |