vast wel..anders walvis je even je bed in.. wordt ie vanzelf wakkerquote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:25 schreef texelonia het volgende:
ik was vroeger ook MJ fan!E Micha ook dus. Dus ik denk wel dat het hem boeit. Maar ik weet niet of het hem genoeg boeit om hem voor wakker te maken
zijn cover 'come together 'van de beatlesquote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:28 schreef MamsX het volgende:
Ik moet heel hard huilen altijd bij little susie.
En het eerste nummer wat ik ooit niet meer uit mijn hoofd kon krijgen was Heal the world.
Ik zat in groep 3 denk ik, en bij de maandafsluiting deed een groepje dat.
En ik maar Neuriën voor mijn moeder die het liedje niet kende
Ja zoiets wordt het denk ik jaquote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:28 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
vast wel..anders walvis je even je bed in.. wordt ie vanzelf wakker
'o sorry DID I WAKE YOUwist je trouwens al dat... '
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:30 schreef texelonia het volgende:
[..]
Ja zoiets wordt het denk ik ja
Al wordt ie nooit wakker. Hij snurkt ook altijd en kan hem 100 keer duwen hij snurkt gewoon verder
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:32 schreef Kleurdoos het volgende:
eerst issie dood dan is t een coma, straks is ie weer neger![]()
Als ik lang genoeg hier blijf hangen wordt ie vanzelf wakker van Hannah, komt ie me wel halen denk ik...quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:32 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
gewoon op m springen of naast m liggen, gillen dat je een nachtmerrie had?
eerst issie dood dan is t een coma, straks is ie weer neger![]()
Ah maar als ie echt wat met kindjes deed gaat hij naar de hel en heeft hij dus niks aan de kindjes in de hemelquote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:35 schreef Kleurdoos het volgende:
omg al die topics met
rip michael, bedankt voor alles.
Ja, daar heeft ie wat aan
waar ie wel wat aan heeft, alle kindjes gaan naar de hemel volgens de bijbel
hele foute grap, moest van mn vriend *pets*
hij hing zn kind anders ook over t balkon..quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:38 schreef MamsX het volgende:
Denken jullie dat die echt wat met kinderen heeft gedaan?
Farewelltour krijgt opeens een compleet andere betekenis ehquote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:53 schreef texelonia het volgende:
Wel jammer dat ie niet 1 concert meer heeft kunnen geven. Was wel benieuwd wat daat van terecht was gekomen gezien zijn gezondheid enzow. Niet veel dus blijkt nu....
ben net wakker.. Flessentijdquote:Op vrijdag 26 juni 2009 02:12 schreef MamsX het volgende:
moet jij niet naar bed?
Ja, je bent gelijk wakker, ik ben pas rond kwart voor 4 in slaap gevallen..quote:Op vrijdag 26 juni 2009 07:15 schreef Rewimo het volgende:
Wij lagen naast elkaar het nieuws te luisteren en te proberen wakker te worden. Dat lukte ineens toen de nieuwslezeres zei dat Michael Jackson dood was. Allebei tegelijk: Huh?
Ach, de man was een triest geval, zeker de laatste jaren. Hij werd ook steeds enger om te zien
Hier wist de oudste het wel, die zei gelijk ohh die man met die rare huid...quote:Op vrijdag 26 juni 2009 07:39 schreef freecell het volgende:
Heuj, komt TARA om 6:34 () de kamer binnen: Heuj, Michael Jackson is dood!
Ik: Huh?
Dat dus
Wel raar dat L. later wrs geen idee heeft wie het is
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 07:23 schreef Stout het volgende:
Ja, echt hé....
Las net dat zijn kindjes als 12, 11 en 7 zijn...
Klinkt heel terminaal inderdaadquote:Op vrijdag 26 juni 2009 07:50 schreef aeque het volgende:
Heb geen idee.
Maar heel even tussendoor.
Ik ga kapot hier...
Rugpijn, verkouden, beetje ziekjes voelen..
Dat hoeft toch niet? Elvis en de Beatles zijn ook niet vergeten.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 07:39 schreef freecell het volgende:
Heuj, komt TARA om 6:34 () de kamer binnen: Heuj, Michael Jackson is dood!
Ik: Huh?
Dat dus
Wel raar dat L. later wrs geen idee heeft wie het is
Nou beterschap hoor zieltjequote:Op vrijdag 26 juni 2009 07:50 schreef aeque het volgende:
Heb geen idee.
Maar heel even tussendoor.
Ik ga kapot hier...
Rugpijn, verkouden, beetje ziekjes voelen..
Met Lisa Marie Presley heeft hij geen kinderen gehad, die oudste twee zijn van die verpleegster.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 07:54 schreef ayla1 het volgende:
De oudste is een zoon van MJ en een kleinzoon van Elvis.
Hmz zou dat wel goedkomen?
verpleegster?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 07:58 schreef livelink het volgende:
[..]
Met Lisa Marie Presley heeft hij geen kinderen gehad, die oudste twee zijn van die verpleegster.
ja, hij heeft 2 kinderen van zijn verpleegser. Debby Rowe heet ze geloof ik.quote:
denk het wel hoor, ben wel benieuwd wat voor debiele laatste wensen hij had trouwensquote:Op vrijdag 26 juni 2009 08:15 schreef aeque het volgende:
Wel grappig dat iedereen het er zo over heeft, en over 2 dagen hoor je er bijna niks meer van...
olifanten die zijn kist dragen?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 08:16 schreef moussy het volgende:
[..]
denk het wel hoor, ben wel benieuwd wat voor debiele laatste wensen hij had trouwens
Of een klein legertje kinderenquote:
Ben al een uur op t werk dus... Ach jaquote:Op vrijdag 26 juni 2009 08:29 schreef huuphuup het volgende:
Aeque hahaha wat iemand anders al zei ja... jje klinkt zwaar terminaal man![]()
maar als je je echt ziek voelt, lekker thuis blijven en een beetje uitzieken/opknappen?
ah relax dus rustig aan enzoquote:Op vrijdag 26 juni 2009 08:32 schreef aeque het volgende:
[..]
Ben al een uur op t werk dus... Ach ja
Baas mans is er toch niet dus ga geen ene f*** doen
en zo naar dat ze nog snel hadden willen trouwen en dat niet meer hebben kunnen doenquote:Op vrijdag 26 juni 2009 08:18 schreef miss_sly het volgende:
Over twee dagen is het nog niet over, denk ik.
Het nieuws van de dood van Farah Fawcett wordt hierdoor wel helemaal overschaduwd. Daar hoor je nu al niets meer over.
Denk je dat het zelfmoord is dan?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 08:29 schreef huuphuup het volgende:
hoewel het altijd sneu blijft dat iemand zich blijkbaar zo gekweld voelt dat ie geen andere uitweg meer ziet.
tis allesomvattend.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:10 schreef Lois het volgende:
Ow aha.... dat wist ik niet.
Ik moest wel een beetje lachen, Jeroen kwam bij me en vertelde dat MJ dood was gegaan aan een hartstilstand. Dat vind ik altijd zo'n geweldige doodsoorzaak, tenslotte stopt bij iedereen het hart die dood gaat.
volgens alle berichten die ik gisteravond las ging het idd zoals vicky zei om slaappillen.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:04 schreef Lois het volgende:
[..]
Denk je dat het zelfmoord is dan?
Dat kan ik me zo slecht voorstellen....
Ik heb er altijd een beetje mijn twijfels bij, bij dat verhaal. Ergens heb ik het idee dat hij gewoon een échte kindervriend was....quote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:16 schreef Igraine het volgende:
Ik las het vanmorgen pas. Het zou mij niets verbazen als het zelfmoord is geweest. Het doet mij niet zoveel verder, ik heb er nog steeds mijn twijfels over of hij nou met z'n handen aan kleine kinderen heeft gezeten of niet.
En wrs zullen we het nooit te weten komen hoe het nu echt zat. Maar het was natuurlijk wel een beetje een wazig figuur. Het zou zomaar kunnen dat ie gewoon heel naďef was om niet te beseffen hoe zijn gedrag op anderen over kwam.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:25 schreef freecell het volgende:
[..]
Ik heb er altijd een beetje mijn twijfels bij, bij dat verhaal. Ergens heb ik het idee dat hij gewoon een échte kindervriend was....
Maar OD geruchten gaan natuurlijk bij elke beroemde dood. Het zal vast wel bekend worden op termijn.
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:37 schreef aeque het volgende:
Vraag me af wat ze met z'n lijk gaan doen.
Als je het begraaft doe je aan milieu vervuiling met al dat rubber en is het over tig jaar nog niet weg.
Verbrand je het krijg je luchtvervuiling.
Dus ik zeg: Recyclen!
Och het blijft Amerika he, het lichaam wordt sowieso gebalsemd en het zou me niet echt verbazen als er bij hem een stapje verder wordt gegaan in de conservatie.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:37 schreef aeque het volgende:
Vraag me af wat ze met z'n lijk gaan doen.
Als je het begraaft doe je aan milieu vervuiling met al dat rubber en is het over tig jaar nog niet weg.
Verbrand je het krijg je luchtvervuiling.
Dus ik zeg: Recyclen!
~quote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:37 schreef aeque het volgende:
Vraag me af wat ze met z'n lijk gaan doen.
Als je het begraaft doe je aan milieu vervuiling met al dat rubber en is het over tig jaar nog niet weg.
Verbrand je het krijg je luchtvervuiling.
Dus ik zeg: Recyclen!
Zegt genoeg?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:59 schreef PM-girl het volgende:
[..]
~
ONZ is een paar deuren verder he!
Als kind ben ik twee keer naar een concert geweest, was toen ernstig fan.
Het is ook erg veel media-aandacht. Maar aangezien de halve wereld het erover heeft, is het wel te begrijpen waarom de media zo reageren. Kennelijk willen veel mensen dit allemaal lezen, zien en horen.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:02 schreef aeque het volgende:
[..]
Zegt genoeg?
Maar ik zei al sorry hoor. Ik vind gewoon dat het iets té is. Er gaan zoveel bekenden dood. Maar dit is dan speciaal? Zo speciaal dat er zelfs zenders bijna alleen maar MJ draaien?
Ze zenden toch ook niet de hele dag Charlie's Angels uit?
Ja dat klopt, dat is nog meer shock-effect. Maar mijn moeder weet nog precies waar ze was met haar PM-peuter toen ze dat nieuws hoorde. Datzelfde geldt nu voor ons.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:03 schreef Sugar het volgende:
Maar Lennon werd vermoord. Vind ik wel anders.
Ik vind het wel een gemis voor de aardbol.
Maar op mijn iPhone luister ik naar zijn liedjes.
Ja jongen ik weet het nog zo goed... Jij was nog maar een baby. In de auto voor het KDV hoorde ik dat hij was overleden. En ik keek jou aan en jij glimlachte onwetend naar me.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:59 schreef PM-girl het volgende:
[..]
~
ONZ is een paar deuren verder he!
Ik heb tot een uur of 1 gekeken naar CNN, toen ben ik toch echt in slaap gevallen.
Als kind ben ik twee keer naar een concert geweest, was toen ernstig fan.
Ik las ergens op dat dit voor ons is wat voor onze (althans mijn) ouders de dood van John Lennon was.
Ik denk dat er meer mannen nu zijn die als kleine puber op Farah Fawcett geilde dan op MJ maar goed.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:05 schreef _evenstar_ het volgende:
MJ wordt zoveel uitgemeten omdat het een legendarisch persoon was, door zijn hits, zijn vernieuwing in muziek, zijn dans etc. hij was niet voor niks de king of pop. maar ook zijn extreemheid in verandering uiterlijk, vreemde egdrag, de beschuldigingen etc.
Niet elke acteur/actrice/zanger/zangeres of wat dan ook heeft dat bereikt, logisch ook dat zo'n iemand wat meer aandacht krijgt.
Elvis aspiratiesquote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:22 schreef Kleurdoos het volgende:
en king of pop heeft ie zelf bedacht he
Goede samenvattingquote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:24 schreef Tan het volgende:
Voor mij was het meer een Freddy Mercury moment, toen was ik ook even helemaal verbaasd, niet aan zien komen enzo. Het zijn van die mensen waarvan je van alles verwacht, maar niet dat ze dood gaan.
Ja, dat was ook bizar. Mijn vader werkte bij de krant en die had nachtdienst gehad. Kwam de volgende dag aan het ontbijt: weet je wie er dood is? Freddy Mercury!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:24 schreef Tan het volgende:
Voor mij was het meer een Freddy Mercury moment, toen was ik ook even helemaal verbaasd, niet aan zien komen enzo. Het zijn van die mensen waarvan je van alles verwacht, maar niet dat ze dood gaan.
dus van een kindje waarvan een ouder mentaal ziek is, is maar beter af zonder die ouder?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:20 schreef Kleurdoos het volgende:
Dit is allesbehalve een Diana of John Lennon moment ofzo.
Het blijft een natuurlijke dood.
En voor hem is t altijd beter..voor ons ook want zijn beste muziek was toch al gemaakt.
En die kindjes zijn heel misschien ook maar beter af zo zonder een geflipte pa.
(maar ja, IK HOU van zijn muziek hoor)
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:27 schreef Estrys het volgende:
Of een Kurt Cobain momentje voor de wat jongere mensen onder ons![]()
o jee, ja mijn zus lag huilend voor haar slaapkamerdeur (waar een poster van Cobain opgeplakt zat)quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:27 schreef Estrys het volgende:
Of een Kurt Cobain momentje voor de wat jongere mensen onder ons![]()
wel als je als baby bijvoorbeeld al over het balkon gehangen werd ja.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:31 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
dus van een kindje waarvan een ouder mentaal ziek is, is maar beter af zonder die ouder?
Asjeblieft zeg
Nee Cobain en Mercury liggen qua moment van overlijden niet heel ver uit elkaar nee, maar er zit wel een generatie tussen hun publiek zeg maar.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:31 schreef huuphuup het volgende:
[..]
nouja zo gek lang ligt dat niet uit elkaar toch?
Cobain en Mercury?
Bleeeeeeeeh ik heb echt zo verschrikkelijk nergens zin in vandaag
maar ik had wel lekker een bammetje met aardbeitjes uit eigen tuinzo lekker
ja das ook weer zo.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:36 schreef Pandora73 het volgende:
[..]
Nee Cobain en Mercury liggen qua moment van overlijden niet heel ver uit elkaar nee, maar er zit wel een generatie tussen hun publiek zeg maar.
Enne, aardbeitjes uit eigen tuin, jummiiiiiieeeeeee ('t is dat de smileys hier op het werk het niet doen anders had je nu die kwijlende smiley gezien in plaats van deze regels tekst)
quote:
Oguttegutquote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:35 schreef _evenstar_ het volgende:
meestal is er eerst hulp nodig voor zulke mensen, ik vind het nogal triest persoonlijk om dan maar te zeggen dat die kindjes beter af zijn
nou, dŕt!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:31 schreef Belana het volgende:
Het is niet alsof ik tegenwoordig nog zo into MJ was, maar hij was toch de king of pop. scheelt misschien ook als je ermee opgegroeid bent in zijn hoogtij dagen. Mij doet het wel wat iig.
dat zei je eerder wel, maar goed, klaar.. k wordt er alleen goed giftig van zulke uitspraken, als iemand mentaal anders is dan zijn kindjes maar beter af..quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:40 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
Oguttegut
Meneer is al jaren in het nieuws omdat ie waarschijnlijk kindjes misbruikt.. en zijn kind over het balkon zwiept, op tv zag je MJ in een interview met 'blanket'op schoot. Onder het mom van 'wiegen' werd dat kind bijna een vibrator.
en dat is wat wij alleen maar op TV hebben kunnen zien bijv.
Ik zeg niet dat ze beter af zijn omdat hun vader nu dood is.
Wel dat ze nu iig niet meer bij hem in huis wonen.
Jij kan dan ook niet objectief zijn. Ik had al zoiets verwacht. Ik neem aan dat Arwens vader Arwen nooit over t balkon gehangen heeft of opgepakt is wegens kindermisbruik.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:50 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
dat zei je eerder wel, maar goed, klaar.. k wordt er alleen goed giftig van zulke uitspraken, als iemand mentaal anders is dan zijn kindjes maar beter af..
Arwen der vader was mentaal ook beetje anders wilt niet zeggen dat ze beter af is.
Mij dus ook...ook geboren in de jaren 70, opgegroeid met MJ... niet dat ik heftig fan was, maar wel genoten van zijn muziek. Het is toch muziek van mijn tienerjaren en hoe je het went of keert, voor veel mensen is hij de king of pop.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:31 schreef Belana het volgende:
Het is niet alsof ik tegenwoordig nog zo into MJ was, maar hij was toch de king of pop. scheelt misschien ook als je ermee opgegroeid bent in zijn hoogtij dagen. Mij doet het wel wat iig.
Ow shit, ik word echt oud. Lennon, Elvis, ik weet het allemaal nog als de dag van gisteren en jij hebt het over je oudersquote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:59 schreef PM-girl het volgende:
~
ONZ is een paar deuren verder he!
Ik heb tot een uur of 1 gekeken naar CNN, toen ben ik toch echt in slaap gevallen.
Als kind ben ik twee keer naar een concert geweest, was toen ernstig fan.
Ik las ergens op dat dit voor ons is wat voor onze (althans mijn) ouders de dood van John Lennon was.
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:56 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
Jij kan dan ook niet objectief zijn. Ik had al zoiets verwacht. Ik neem aan dat Arwens vader Arwen nooit over t balkon gehangen heeft of opgepakt is wegens kindermisbruik.
Iemand die kinderen misbruikt mogen ze van mij idd aan de hoogste boom hangen ja.
Nou, inderdaad!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:08 schreef Estrys het volgende:
Voor zover de topic titel...
nja, was te verwachten toch? de een kan het geen zak schelen, de ander is zwaar onder de indruk.. mij doet het heel weinig, ik ben nog teveel onder de indruk van het overlijden van mijn buurjongen vorige week (30, eigen keuze). en zo heeft iedereen toch z'n eigen kijk erop, dat kan hard botsenquote:
jaja dat zei je al.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:05 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]![]()
der is nooit 100% bewezen ofdat hij dat wel of niet gedaan heeft, als het zo was zal ik een van de eerste zijn die zegt dat zo iemand een straf verdient..
A: weet jij niet wat er allemaal hier precies gespeelt heeft.. dat gaat je ook geen reet aan
B: ik kan dingen prima objectief bekijken. omdat arwen der vader kwijt is en dat zelf egdaan heeft en mentaal ziek was, wil niet zeggen dat ik dan niet objectief kan zijn? asjeblieft zeg.
ook al leefde hij nog wel, of was hij simpelweg verongelukt of wat dan ook.
ik wordt er alleen giftig van als iemand zegt dat als iemand die geestesziek is het dan maar beter is voor het kind dat papa dood is.
ik ook.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:07 schreef Stout het volgende:
Ja.. Elvis kan ik me nog vaag herinneren, vooral een huilende moeder heeft indruk gemaakt ! Lennon ook....en Freddy helemaal....daar was ik echt in shock van.
* Macka66 geeft aeque een beschaafde klap met d'r handtasje en mompelt "sorry, ik had die baksteen er nog niet uitgehaald".quote:
Nee, vitiligo komt in vlekken en niet egaal. Dit idee, niet mijn handen maar die gaan ook die kant op.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:10 schreef Stout het volgende:
Mijn oude buuf heeft het ook maar die heeft het zeg maar niet over dr hele lijf, meer vlekkerig. Geen idee of je het zo egaal kunt hebben als hij had.
dank jequote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:14 schreef _evenstar_ het volgende:
gecondoleerd wampi,
en excuus , maar kan er gewoon niet zo goed tegen als er in mijn ogen domme oppmerkingen gemaakt worden die nergens op slaan.
Ja dat is wel even wat dichterbij inderdaad, sterket daarmee.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:10 schreef Wampi het volgende:
[..]
nja, was te verwachten toch? de een kan het geen zak schelen, de ander is zwaar onder de indruk.. mij doet het heel weinig, ik ben nog teveel onder de indruk van het overlijden van mijn buurjongen vorige week (30, eigen keuze). en zo heeft iedereen toch z'n eigen kijk erop, dat kan hard botsen
Maar als er maar genoeg vlekken zijn, wordt het vanzelf egaal.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:17 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Nee, vitiligo komt in vlekken en niet egaal. Dit idee, niet mijn handen maar die gaan ook die kant op.
[ afbeelding ]
Kleurdoos had beter meteen even kunnen vermelden dat zij het ook niet objectief kan zien.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:20 schreef Estrys het volgende:
[..]
Ja dat is wel even wat dichterbij inderdaad, sterket daarmee.
Ook al kan het je geen zak schelen: je kan gewoon niet zeggen dat de kinderen wel of niet beter af zijn. Omdat het wel eens zou kunnen zijn dan die persoon kinderen heeft mnisbruikt terwijl dat geen bewezen feit is. En dan ook nog pretenderen dat een ander het niet objectief kan zien. Het kan dat jijzelf wel zo denkt over je vader of moeder, dat kan je niet voor andere kinderen zeggen maar ook dat heeft niets met objectiviteit te maken.
Ik zit ook onder de vlekken, overal. Heb nog geluk dat het in mijn gezicht niet zo erg is en dat je er 's winters helemaal niet veel van ziet. 's Zomers valt het veel meer op. Ik kan er niet zo mee zitten maar het kan natuurlijk heel vervelend zijn, zeker als je een donkerdere huid hebt.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:24 schreef Pandora73 het volgende:
Maar als er maar genoeg vlekken zijn, wordt het vanzelf egaal.
Bovendien kan je, als je inderdaad die vlekken hebt op een opvallende plaats en je zo niet over straat wilt gaan, voor kiezen om de vlekken te verven (wat door het gebrek aan pigment erg lastig is) of juist de rest te bleken.
Ex had (heeft) ook allemaal van die vlekken, op zijn benen, borstkas, handen, gezicht...
Lennon en Elvis kan ik mij ook écht niet herinneren hoorquote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:03 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ow shit, ik word echt oud. Lennon, Elvis, ik weet het allemaal nog als de dag van gisteren en jij hebt het over je ouders
oe gelukkigquote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:39 schreef Wampi het volgende:
[..]ik heb een andere nick waarmee ik ongeveer eh 14 keer oid in OUD heb gepost SilverStar, zegt je vast weinig/ niks. maar ik ben geen kloon van een bekende OUD-poster, vooral een ontzettende lurker
dat scheelt weer hequote:
Ja hij was (vooral in zijn gezicht) ook altijd bruin met rood 's zomers... Bruin waar zijn huid nog "gewoon" was, en rood omdat hij zo eigenwijs was om zich niet in te willen smeren en dus altijd verbrandde.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:34 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ik zit ook onder de vlekken, overal. Heb nog geluk dat het in mijn gezicht niet zo erg is en dat je er 's winters helemaal niet veel van ziet. 's Zomers valt het veel meer op. Ik kan er niet zo mee zitten maar het kan natuurlijk heel vervelend zijn, zeker als je een donkerdere huid hebt.
Jeee jullie zijn echt OUDquote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:36 schreef Tan het volgende:
[..]
Lennon en Elvis kan ik mij ook écht niet herinneren hoorWel Freddie dus, en ik weet nog waar ik was toen ik het hoorde (in de auto, op weg naar een open dag van de Design Academy Eindhoven). Dat heb ik bijv. niet bij Herman Brood of zo, dat ik weet waar ik was.
jonkie!! Ik was ruim 16 toen...quote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:49 schreef aeque het volgende:
Dan ben ik wel heel JONG, Kurt overleed toen ik net 3 dagen 6 was...
Ik 19, maar gek genoeg weet ik het moment waarop ik het hoorde niet meer, en dat terwijl ik echt een nirvana-fan was (ben), ik denk omdat ik bij hem ergens wel had verwacht dat hij niet zo oud zou worden.quote:
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:54 schreef Estrys het volgende:
een vriend heeft voor manlief de nieuwe Iphone gescoord in Belgie en nou heeft hij de middag vrij genomenNOU JAAA
Ja ik dacht 675 of zo, ligt er aan. Maar nou moet hij wel boodschappen doenquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:00 schreef Wampi het volgende:
[..]![]()
je bent een nerd of je bent het niet he! wat kost zo'n ding nou in belgie, nog steeds iets van 600 euro?
tering,... wat duur!!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:02 schreef Estrys het volgende:
[..]
Ja ik dacht 675 of zo, ligt er aan. Maar nou moet hij wel boodschappen doen![]()
Ik krijg overigens zijn oude Iphone
da's best prijzigquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:02 schreef Estrys het volgende:
[..]
Ja ik dacht 675 of zo, ligt er aan. Maar nou moet hij wel boodschappen doen![]()
Ik krijg overigens zijn oude Iphone
je moet een man ook zijn gadgets gunnen hequote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:05 schreef Estrys het volgende:
Duur ja, die vorige heeft hij in Italie gekocht. was 500 euro. Een jaar geleden. Nou ja, hij werkt er (meestal) hard voor zullen we maar zeggen.
die van mijnj heeft er geen eenquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:05 schreef Wampi het volgende:
[..]
je moet een man ook zijn gadgets gunnen he. en het is gewoon een supertelefoon.
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:13 schreef PM-girl het volgende:
Ik vind de nieuwe iPhone, behalve de video-functie, nu niet zo geweldig dat ik hem om zou ruilen voor de oude. Maarja, die heb ik ook pas net. En inderdaad, superverslavend! (en handig, wanneer je in bed ligt en ineens moet internetten zoals gisterenavond!)
ik heb de mijne tussendoor ff een half uurjte aan d eoplader gelegd omdattie leeg wasquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:13 schreef PM-girl het volgende:
Ik vind de nieuwe iPhone, behalve de video-functie, nu niet zo geweldig dat ik hem om zou ruilen voor de oude. Maarja, die heb ik ook pas net. En inderdaad, superverslavend! (en handig, wanneer je in bed ligt en ineens moet internetten zoals gisterenavond!)
quote:
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:05 schreef Wampi het volgende:
[..]
je moet een man ook zijn gadgets gunnen he.
Hoe is het met YPPY? Ze is niet veel meer hier?quote:
Of heeft ze het te druk met de nieuwe iPhone uitvogelen?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:17 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Hoe is het met YPPY? Ze is niet veel meer hier?
ja maar ja maar, het is de nieuwe!! hij is niet zoveel beter maar ik moet zulk soort dingen eigenlijk wel altijd hebbenquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:13 schreef PM-girl het volgende:
Ik vind de nieuwe iPhone, behalve de video-functie, nu niet zo geweldig dat ik hem om zou ruilen voor de oude. Maarja, die heb ik ook pas net. En inderdaad, superverslavend! (en handig, wanneer je in bed ligt en ineens moet internetten zoals gisterenavond!)
Beetje druk met werk en mama zijn.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:17 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Hoe is het met YPPY? Ze is niet veel meer hier?
ik ben wel heel braaf ja hij heeft 36(!!!!!!!) computers hier op zolder staanquote:
Zijn jullie dat, van die marktplaatsadvertentie???quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:24 schreef Wampi het volgende:
[..]
ik ben wel heel braaf ja hij heeft 36(!!!!!!!) computers hier op zolder staan
kwaaaaaaakquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:24 schreef Wampi het volgende:
[..]
ik ben wel heel braaf ja hij heeft 36(!!!!!!!) computers hier op zolder staan
ik heb die advertentie niet gezien, wel erover gelezen hierquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:28 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Zijn jullie dat, van die marktplaatsadvertentie???
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:28 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Zijn jullie dat, van die marktplaatsadvertentie???
hihi ik was al 22....quote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:49 schreef aeque het volgende:
Dan ben ik wel heel JONG, Kurt overleed toen ik net 3 dagen 6 was...
Broekiesquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:32 schreef MamsX het volgende:
aeque is gewooon zooooooooooooooooooo jong
(hij is 8 maanden jonger dan ik dus wel heeeeeel jong )
is jou wederhelft?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:32 schreef MamsX het volgende:
aeque is gewooon zooooooooooooooooooo jong
(hij is 8 maanden jonger dan ik dus wel heeeeeel jong )
Woei. Dat heb ík zelfs nooit gehaald en dat wil wat zeggen!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:24 schreef Wampi het volgende:
[..]
ik ben wel heel braaf ja hij heeft 36(!!!!!!!) computers hier op zolder staan
dat wilde ik nou ook graag weten jaquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:41 schreef Spuuglokje het volgende:
Kan iemand mij vertellen wanneer Kurt doodging? Dan weet ik hoe oud ik was.
ik moet wel eerlijk vertellen dat bij die 36 ook mijn mbp zit, en mijn oude laptop. en een mac mini, eee pc, werklaptop en game pc. oh, en 7 (!!) commodores. en dan verder nog van die hele grote bakken waar een normaal mens niks mee kanquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:41 schreef Jarno het volgende:
[..]
Woei. Dat heb ík zelfs nooit gehaald en dat wil wat zeggen!
http://lmgtfy.com/?q=kurt+cobain+deathquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:41 schreef Spuuglokje het volgende:
Kan iemand mij vertellen wanneer Kurt doodging? Dan weet ik hoe oud ik was.
1994 toch?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:41 schreef Spuuglokje het volgende:
Kan iemand mij vertellen wanneer Kurt doodging? Dan weet ik hoe oud ik was.
1994 (ik was student toenquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:41 schreef Spuuglokje het volgende:
Kan iemand mij vertellen wanneer Kurt doodging? Dan weet ik hoe oud ik was.
Welkom to the Club !! Goed bouwjaar he !quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:44 schreef Spuuglokje het volgende:
Na google ben ik erachter gekomen dat ik net zo oud als Stout ben.
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:46 schreef Stout het volgende:
[..]
Welkom to the Club !! Goed bouwjaar he !
Zo... En bedankt he...quote:
Ik was 17 en zat wel een beetje in de grunge maar het deed me ook niet zoveel. Vond het eerder wel erg stoer , dat hele better to burn out than fade away gebeuren enzo. En de gelijkenis met Jimi, Joplin en Morrison. Erg rock 'n roll allemaal.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:45 schreef miss_sly het volgende:
Ik was 25 toen, maar ik was niet zo'n nirvana fan, dus het deed me niet zoveel.
23 sept. 2004quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:50 schreef Wampi het volgende:
oh, daarvan kan ik me ook niet herinneren hoe of wat, niet eens hoe lang het nou precies geleden is
stuur dat mijn ksnt op. Ik drijf bijna wegquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:42 schreef Belana het volgende:
ik vind het zelfs koud hier...
bewolkt en frisse wind
Hahaquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:53 schreef MamsX het volgende:
[..]
Niet iedereen hoeft mijn ware gevoelens te weten
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:56 schreef aeque het volgende:
Snap nu pas dat jullie hazes bedoelen... Lag te slapen ofzo
Ja, 11 juli om percies te zijn.quote:
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:46 schreef Stout het volgende:
[..]
Welkom to the Club !! Goed bouwjaar he !
Kobain shirts.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:03 schreef Igraine het volgende:
Oh ik was 20 toen Kurt ging en ik vond het wel erg. Ik heb daarna ook nog af en toe met zo'n memoriam shirtje rondgelopen. Waar ik nu wel eens van die 14 jarigen mee zie lopen. Die er toen nog niet eens waren.
Ja, zo kun je het ook bekijken, natuurlijkquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:51 schreef Jarno het volgende:
[..]
Ik was 17 en zat wel een beetje in de grunge maar het deed me ook niet zoveel. Vond het eerder wel erg stoer , dat hele better to burn out than fade away gebeuren enzo. En de gelijkenis met Jimi, Joplin en Morrison. Erg rock 'n roll allemaal.
Ach ja ligt aan de generatie denk ik xDquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:59 schreef MamsX het volgende:
Omg ik dacht al dat ik de enige was bij wie het Andre kwartje later viel.![]()
GMTA!!!!
Hmmmmmmm. Amper.quote:
Niet stoer in de zin van 'hey cool nu ga ik ook een kogel door m'n hoofd schieten' trouwens he.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:06 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ja, zo kun je het ook bekijken, natuurlijk
Ik ben nooit zo goed in eht onthouden van data enzo van dat soort dingen. Boeit met niet genoeg, denk ik.
Ik totaal niet, tot ik vanmorgen het eerste liedje van MJ op de radio hoorde in de auto.. jeugdsentiment.. gek eigenlijk he..quote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:01 schreef Brighteyes het volgende:Ik ben gewoon helemaal een beetje ontdaan door het nieuws over MJ.
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:07 schreef Estrys het volgende:
Over wegdoen gesproken, hebben jullie gister een dubbeltje op zijn kant gezien? Die kerel met die Xbox, playstation en andere apparatuur met emotionele waarde want van zijn moeder of een vriend gekregen. Ja die vriend was dan niet dood maar die zag hij bijna nooit meer34 000 euro schuld. En die dingen moesten ze verkopen om een bed voor zijn kind te kopen. En dat vrouwtje maar haar mond houden.
Ik ben van november '73.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:05 schreef Igraine het volgende:
Ah, de buurvrouw, dan zijn wij uit hetzelfde bouwjaar. Alleen ik een paar maanden jonger.
Hee, dat mag ik hopen van niet!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:07 schreef Jarno het volgende:
[..]
Niet stoer in de zin van 'hey cool nu ga ik ook een kogel door m'n hoofd schieten' trouwens he..
Hier ook hoor.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:53 schreef Brighteyes het volgende:
En dit doet me dus wel wat. Ik heb altijd een soort van medelijden met hem gehad de afgelopen jaren.
Oh, dan heb ik me misgerekend. Ik was 19 toen Kurt dood ging. Ik ben van augustus '74 namelijk.quote:
Ik was ook nét een paar weken zwanger, want ik weet nog heel goed dat we in de Dominicaanse Republiek waren en ik kreeg toen vreselijke buikgriep en mijn man was heel erg bezorgd.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:04 schreef debuurvrouw het volgende:
Diana weet ik nog dat ik nog in Leeuwarden woonde en ik kan de woonkamer zo uittekenen. Net of er een foto gemaakt is in mijn hoofd Welk jaar was dat? 98? In mijn beleving was ik toen nét zwanger maar of dat klopt weet ik niet.
Dat van mij werd ook wel een beetje gevoed door de radio en de tv die ik meteen aan heb gezet vanochtend. Al die beelden en achtergrond info enzo.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:08 schreef moussy het volgende:
[..]
Ik totaal niet, tot ik vanmorgen het eerste liedje van MJ op de radio hoorde in de auto.. jeugdsentiment.. gek eigenlijk he..
*verder lezen gaat*
het was op 31 augustus, ik weet alleen het jaar niet meerquote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:12 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Ik was ook nét een paar weken zwanger, want ik weet nog heel goed dat we in de Dominicaanse Republiek waren en ik kreeg toen vreselijke buikgriep en mijn man was heel erg bezorgd.
Hmm ja, 't werd in mijn metal-kringen ook niet echt gewaardeerd, maar toch. Ik vond dat 't kon. Ik liep d'r verder niet echt grunge bij overigens.quote:
Nee klopt wel. want het was in September. Dus jij was(nét) 20. en ik ben toen in november 21 geworden.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:12 schreef Igraine het volgende:
[..]
Oh, dan heb ik me misgerekend. Ik was 19 toen Kurt dood ging. Ik ben van augustus '74 namelijk.
Lekker suf.
Bij Hendrix en Joplin was ik -2 waar ik was ???quote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:47 schreef Kleurdoos het volgende:
Bij Freddy was ik 8
bij Kurt was ik 11
bij John lennon -3
Bij Elvis -6
Nou, dan was ik niet zwanger, want hij bleef wel lang zitten maar geen 12 maanden.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:13 schreef Wampi het volgende:
[..]
het was op 31 augustus, ik weet alleen het jaar niet meer
Oh ja, zit nu allemaal Data door elkaar te roeren. Enniehoe, mijn leven stond niet stil ofzo na die tijd. Al die enorm huilende mensen snap ik sowieso niet zo goed hoor.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:15 schreef Igraine het volgende:
Nee, het was in april, toch? Dus ik was nog net geen twintig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |