Een incidenteel succes, waarin werd gevochten en gestreden wordt inderdaad anders beloond dan onthutsend zwak en inzetloos spel. En dat al de 3e wedstrijd op rij.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:09 schreef SCH het volgende:
[..]
Die eikels stonden met hun grote jostibek te klappen en te juichen bij de beker. Wees dan nu ook een vent, als het even tegenzit godverdomme.
			
			
			
			
			
			
			
			Het gaat er niet om dat het zielig is voor de spelers. Het gaat er om dat je als publiek ook je waardigheid hebt richting je zelf en je medesupporters. En als ik of mijn maten daar tussen staan wil ik niet geconfronteerd worden met kanslozen die spelers die ons komen bedanken gaan uitfluiten en uitschelden. Er is dan ook behoorlijk ruzie op de tribune ontstaan vanavond. En terecht. Het was maar goed dat ik niet mee was.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:15 schreef dagizmo het volgende:
[..]
Een incidenteel succes, waarin werd gevochten en gestreden wordt inderdaad anders beloond dan onthutsend zwak en inzetloos spel. En dat al de 3e wedstrijd op rij.
Sollied die opstellingen bepaald met een dobbelspel. Het bestuur wat scouten verleerd lijkt te zijn, maar gokt op 10 aankopen van enkele muntjes. De spelers die meer vechten tegen elkaar en de tegenstander, dan proberen verzorgd en scherp te voetballen.
Als supporter moet je op dat moment je emoties kwijt. Nogmaals, ik praat niet goed of moedig dit aan, maar enige bestendheid tegen de middelvinger van een paar supporters mag je verwachten. Als dit zo doorgaat de komende wedstrijden komt er qua negatief gedrag nog meer uit de kast hoor. Reken daar maar op.
Uitslagen deren mij niet zoveel, maar het vertoonde spel was niet meer waard dan het hijsen van de middelvinger. (Al zal ik dat zelf niet doen....).
			
			
			
			Dat gevoel heb ik ook. Sollied ligt in de clinch met het bestuur en wil op deze wijze afdwingen dat er een linksbuiten moet komen. Een 100% spits op links posteren, deze wedstrijd een broekje op links posteren. Sollied moet van SM houden, of hard tegen hard spelen met het bestuur.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:19 schreef One_conundrum het volgende:
Die Papa vandaag weer. Wat een baas, wint weer elk aanvallend kopduel. Zet die man aub in de punt. Sollied wil er echt gewoon inwrijven dat hij geen linksbuiten heeft ...
			
			
			
			Ruzie op de tribune is dan weer net zo triest. Je hebt t over waardigheid, maar wat geeft iemand het recht om een middelvinger af te keuren? Vrije keuzes lijkt mij voor een ieder. Zolang t bij een middelvinger blijft en een kort scheldwoord vind ik dergelijke reacties niet onacceptabel. Hoe een ieder dergelijke teleurstellingen verwerkt is verschillend.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:22 schreef SCH het volgende:
[..]
Het gaat er niet om dat het zielig is voor de spelers. Het gaat er om dat je als publiek ook je waardigheid hebt richting je zelf en je medesupporters. En als ik of mijn maten daar tussen staan wil ik niet geconfronteerd worden met kanslozen die spelers die ons komen bedanken gaan uitfluiten en uitschelden. Er is dan ook behoorlijk ruzie op de tribune ontstaan vanavond. En terecht. Het was maar goed dat ik niet mee was.
			
			
			
			Onzin, pure onzin. Supporters die hun spelers uitschelden als ze na afloop van zo'n wedstrijd naar het uitvak komen, hebben niks te zoeken bij zo'n wedstrijd. Stadionverbod en royeren. Ik snap niet waarom je zo halfgaar en halfzacht hier over leutert. Bij de meeste clubs doen ze dit echt niet hoor. Echte ajaxmentalteitquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:30 schreef dagizmo het volgende:
maar wat geeft iemand het recht om een middelvinger af te keuren? Vrije keuzes lijkt mij voor een ieder. Zolang t bij een middelvinger blijft en een kort scheldwoord vind ik dergelijke reacties niet onacceptabel. Hoe een ieder dergelijke teleurstellingen verwerkt is verschillend.
De 'kwaadheid' van middelvingers vind ik meevallen, en jij duikt er gelijk bovenop om weer te kotsen richting die supporters. Ik ken heel wat oudere mensen die er vanavond ook waren, en ook die mensen hebben hun woede geuit. Jij reageert wel erg overtrokken op gedrag wat niet schadelijk is, maar wel begrijpbaar.
Een topsporter moet er tegen kunnen, en het is aan een ieder om te bepalen wat hij met zijn emoties doet. Je moet niet altijd zo 'verbaasd' en afkeurend reageren SCH. Jij kunt de meeste wedstrijden vanuit thuis bekijken, andere mensen die relatief veel moeite doen om erbij te zijn hebben ook het recht om emoties te tonen.
			
			
			
			
			
			
			
			Sorry, maar ik denk echt dat je nu even rustig aan moet doen. Halfzacht en halfgaar? Jij komt met halfzachte en halfgare reacties over de 'verschrikkelijkheid' van een paar middelvingers.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:33 schreef SCH het volgende:
[..]
Onzin, pure onzin. Supporters die hun spelers uitschelden als ze na afloop van zo'n wedstrijd naar het uitvak komen, hebben niks te zoeken bij zo'n wedstrijd. Stadionverbod en royeren. Ik snap niet waarom je zo halfgaar en halfzacht hier over leutert. Bij de meeste clubs doen ze dit echt niet hoor. Echte ajaxmentalteit
			
			
			
			Tuurlijk veroordeel ik die josti´s die Dingsdag staan uit te schelden en uit te fluiten. Schandalig. Is geen discussie over mogelijk en als je dat wel doet met ´ik zou het niet doen maar ik begrijp het wel´ dan vind ik dat halfzacht en halfgaar. Ik loop al 30 jaar mee met dat publiek en het is altijd hetzelfde. Ik sta daar ook tussen en ik schaam me dood voor die spelers en voor mezelf.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:37 schreef dagizmo het volgende:
[..]
Sorry, maar ik denk echt dat je nu even rustig aan moet doen. Halfzacht en halfgaar? Jij komt met halfzachte en halfgare reacties over de 'verschrikkelijkheid' van een paar middelvingers.
SCH, ik ga nu ff niet verder op je in, want ik heb je altijd al wel gemogen, maar je probeert mij momenteel in een hoek te krijgen waarin ik niet wil zitten. Over fatsoen gesproken, ik neem de tijd om rustig een standpunt te beargumenteren, maar jij probeert momenteel met veel korte zinnetjes jouw eigen mening bovenop te stellen. Dat vind ik een nare eigenschap.
Jouw mening is niet heilig SCH. Ook de mijne niet. Ik merk alleen dat ik wat 'breder' maatschappelijk functioneer en denkbeelden begrijp. Dat staat los van een mening. Jij veroordeelt.
			
			
			
			Maar hallo, de meeste spelers komen helemaal niet naar het uitvak, die verdwijnen er meteen. Er zijn er een paar die de guts hebben om wel naar het publiek te komen. En juist die gaan we dan uitschelden. Heel raar. Alsof die jongens graag willen verliezen. En alle respect als je na zo´n wedstrijd naar het uitvak komt.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:34 schreef One_conundrum het volgende:
Ach, die mensen betalen geld voor zo´n kaartje. Vervolgens verzaken al die spelers, wiens salaris jij gedeeltelijk betaalt. Dan mag je ze dat best even vertellen.
			
			
			
			Wat wil je hiermee zeggen? Hier doel ik dus ook op SCH! Jij bent kennelijk gemachtigd om te spreken, en zelfs fysiek te willen ingrijpen in de meningsuiting van supporters? Je moet je niet overal zo mee bemoeien, dat is een nare eigenschap.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:22 schreef SCH het volgende:
[..]
Het was maar goed dat ik niet mee was.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Je bent een moraalridder richting mij terwijl er tegen mijn verhaal niks in te brengen is. Als er 2 of 3 spelers het lef hebben om naar het uitvak te komen terwijl de rest al lang binnen is, dan bedank je die speler daarvoor. Heeft niks met vrijheid van meningsuiting te maken. Voor de rest uit je emoties maar naar alle kanten, doe ik ook, dat is het punt helemaal niet.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:50 schreef dagizmo het volgende:
Liever alles kapot dan halfzacht doormodderen, ook in Europa! Ik zie uit naar massale veldbestorming en bestuurskamer trashen. Als een echt moraalridder betaamt.
			
			
			
			Wat zou er gebeuren dan?quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:52 schreef vitessezuid113 het volgende:
benieuwd wat er de komende week bij SCH gaat gebeuren.
een tvp'tje dus
			
			
			
			Paniekaankopen ?quote:
			
			
			
			Arrogantie ten top! Waar is je stempeltje met '10' erop SCH? Je moet niet je eigen leefwereld als maatstaf hanteren. Wordt je vervelend van en levert een boel frustratie op (bij jezelf en bij anderen). Sommige mensen lossen het anders op dan posten op fora, zolang het binnen bepaalde grenzen (fysiek geweld) blijft, is er best een tolerantiefactor qua schelden.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:54 schreef SCH het volgende:
[..]
Je bent een moraalridder richting mij terwijl er tegen mijn verhaal niks in te brengen is. Als er 2 of 3 spelers het lef hebben om naar het uitvak te komen terwijl de rest al lang binnen is, dan bedank je die speler daarvoor. Heeft niks met vrijheid van meningsuiting te maken. Voor de rest uit je emoties maar naar alle kanten, doe ik ook, dat is het punt helemaal niet.
Breuer zegt wel waar het aan ligt: het veld was heel groot
			
			
			
			quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:59 schreef dagizmo het volgende:
[..]
Arrogantie ten top! Waar is je stempeltje met '10' erop SCH? Je moet niet je eigen leefwereld als maatstaf hanteren. Wordt je vervelend van en levert een boel frustratie op (bij jezelf en bij anderen). Sommige mensen lossen het anders op dan posten op fora, zolang het binnen bepaalde grenzen (fysiek geweld) blijft, is er best een tolerantiefactor qua schelden.
Maar goed....je zult me nu wel weer persoonlijk aanvallen, dus laat ik deze discussie liggen. Aangezien je toch persoonlijk bezig bent: je hebt een aantal nare eigenschappen die vallen onder beperkt tolerantievermogen en een tikkeltje docent-achtige arrogantie cq. verbeterneiging.
			
			
			
			
			
			
			
			Ja hoor, neem gerust ook wat...quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 23:06 schreef SCH het volgende:
Mag ik ook wat?
Zeg jij nou eens wat P2DB, is er geen jurispredentie over ofzo?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Niet nodig in 4-4-2. Met Losada is er creativiteit genoeg in huis op t middenveld, naast Roorda en Varynen. Tel daarbij op de harde werkers Svec en Grindheim en er is genoeg te matchen. Qua spitsen is er ook voldoende aanbod.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 23:38 schreef Cyberia18 het volgende:
Verdedigend lek als een mandje.
Geen systeem te ontdekken.
Nog steeds geen opvolger voor Pranjic aangetrokken.
Er is nog het nodige werk te verrichten zoals je kunt zien.
			
			
			
			
			
			
			
			Je begrijpt het verkeerd. De echte supporters zijn de supporters die er niet bij zijn en op een internetforum schrijven dat ze hopen dat hun club verliest, zodat de trainer wordt ontslagen.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:42 schreef dagizmo het volgende:
[..]
Wat wil je hiermee zeggen? Hier doel ik dus ook op SCH! Jij bent kennelijk gemachtigd om te spreken, en zelfs fysiek te willen ingrijpen in de meningsuiting van supporters? Je moet je niet overal zo mee bemoeien, dat is een nare eigenschap.
Een uitvak is een afspiegeling vd maatschappij, waarin jong oud dom en intelligent gemengd staat. Als jij kennelijk overal wilt ingrijpen, omdat iets buiten jouw denkbeeld valt, zegt dat ook iets over jouw beperkte tolerantie. Zolang er geen fysiek geweld wordt gebruikt kan redelijk veel gedrag worden geaccepteerd, dat is aan ieder voor zichzelf.
Waarom representeer jij de 'betere' helft van de wereld? Aangezien je geen goed woord over hebt voor andermans meningsvorming/uiting, en jij op internet moet profileren 'dat het maar beter is dat je er niet bij was'. Wat voor dreiging is dat en wat bereik jij daarmee?
			
			
			
			Die was linksmidden in een 433 gister.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 13:44 schreef RayMania het volgende:
Iemand die mij kan vertellen op welke positie Richard Stolte speelt? Verdediger of middenvelder?
			
			
			
			Ware helden, dat zijn hetquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 13:49 schreef Halcon het volgende:
[..]
Je begrijpt het verkeerd. De echte supporters zijn de supporters die er niet bij zijn en op een internetforum schrijven dat ze hopen dat hun club verliest, zodat de trainer wordt ontslagen.
			
			
			
			quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 13:49 schreef Halcon het volgende:
[..]
Je begrijpt het verkeerd. De echte supporters zijn de supporters die er niet bij zijn en op een internetforum schrijven dat ze hopen dat hun club verliest, zodat de trainer wordt ontslagen.
			
			
			
			Dus jij moet de mensen van het Heerenveenforum maar gewoon napapegaaien?quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 17:30 schreef SCH het volgende:
[..]Wat een onzin. Ik ben er vaak zat bij maar kon en wilde gisteren niet om 18.00 in Nijmegen zijn. En op het Heerenveenforum wordt vrij massaal niet veel anders geschreven dan ik hier doe. Door mensen die wel en niet bij de wedstrijd waren.
			
			
			
			quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 18:34 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dus jij moet de mensen van het Heerenveenforum maar gewoon napapegaaien?
			
			
			
			SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.17 mei 2009: Bekerfinale: s.c. Heerenveen - FC Twente 2-2 (5-4)
			
			
			
			quote:AGOVV slaat bod Heerenveen op Bokila af
AGOVV Apeldoorn heeft een bod van sc Heerenveen op aanvaller Jeremy Bokila afgeslagen. De Jupiler League-club is niet tevreden met de hoogte van de geboden transfersom, meldt Omroep Gelderland.
De Friezen hopen de 21-jarige aanvaller deze zomer over te nemen van AGOVV. De club uit Apeldoorn is echter niet van plan de spits zomaar te laten vertrekken en wil zijn vraagprijs dan ook niet laten zakken.
			
			
			
			Dat is ook niet helemaal waar, dat dikgedrukte.quote:'Heerenveen wacht een heksenketel in Griekenland'
SC Heerenveen verwacht volgende week donderdag, als de club in Thessaloniki in het kader van de Europa League aantreedt tegen PAOK Saloniki , een lastige avond. Althans, dat zegt assistent-trainer Henk Herder op de website van de Friezen. De rechterhand van Trond Sollied zag de Europese opponent deze week aan het werk in een oefenpartij tegen Ergotelis en raakte onder de indruk van de Griekse tegenstander. "Het wordt een zware dobber. PAOK is een Griekse topper", stelt Herder op het digitale thuis van Heerenveen. "Het wordt daar een heksenketel. Het fanatieke publiek is echt een twaalfde man, daar moeten we ons goed op instellen. Het is bovendien een elftal met veel kracht. Achterin staan grote fysiek sterke verdedigers."
"Ze spelen heel compact en hebben het vermogen snel te schakelen. PAOK is daarbij geduldig. Ze wachten rustig op een foutje en slaan dan toe." Herder denkt wel dat er voor Heerenveen kansen liggen in Griekenland. "PAOK moet scoren en zal dus risico moeten nemen. Misschien kunnen wij daar van profiteren." Mocht Heerenveen over twee duels te sterk blijken, dan komt de club uit in de groepsfase van de Europa League.
			
			
			
			Yep. Als ze eerlijk waren, hadden ze gewoon gezocht dat Heerenveen zelf momenteel geen deuk in een pakje boter schopt, dat het voor geen meter loopt binnen de ploeg en dat we het zelfs tegen Fortuna lastig zouden hebben.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 10:37 schreef Dr.Daggla het volgende:
Dit is wel een extreem gevalletje indekken..
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			quote:
			
			
			
			Oh ?quote:Op zondag 16 augustus 2009 10:30 schreef One_conundrum het volgende:
Kalou en Henrique viele goed in inderdaad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |