Op zich is die wel redelijk positief. Hij kan van alles wel wat. Er valt alleen nog niet zoveel over te zeggen want hij is er nog maar net en je gaat pas echt zijn waarde zien als hij ingepast is in het team. Hij is in ieder geval wel een voetballende spits, altijd handig als je 4-3-3 speelt...quote:
ik vond het ook een vreemd verhaal. En ik hoop niet dat we zometeen met Seliga en Ruiz de nieuwe helden van van het komende seizoen door onze vingers laten glippen...quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:26 schreef TerroRobbie het volgende:
Sinds wanneer heeft Heerenveen een samenwerkingsverband met Sparta?
Volgens mij sinds de Lopes-deal. Toen ze die van Dordt haalden en stalden bij Sparta voor de rest van het seizoen, zijn er volgens mij wat afspraken gemaakt over samenwerking. Al is daar in de praktijk volgens mij niet heel van terecht gekomen.quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:26 schreef TerroRobbie het volgende:
Sinds wanneer heeft Heerenveen een samenwerkingsverband met Sparta?
KV is al twee basisspelers kwijt (Asare -> FC Utrecht, Vlemminx -> NEC) en wilt niet nog een van de steunpilaren kwijtraken. Dit ook omdat je dat niet kunt maken richting je publiek, aldus Fi van Hoof.quote:Op woensdag 15 juli 2009 14:01 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
Wel lees ik dat Heerenveen aast op Renard, de keeper van KV Mechelen. Maar die willen niet zomaar meewerken...
Willem II heeft er al verlorenquote:Op donderdag 16 juli 2009 13:00 schreef MaxPower het volgende:
Ze hebben die dag 2x getraind en 's avonds een wedstrijd.. zaterdag de echte graadmeter (als ze niet weer 2x trainen).
Dat mag natuurlijk ook! Ik vond hem goed en bijvlagen heel goed spelen op de EK u21quote:SC Heerenveen heeft volgens het Zweedse Fotboll Expressen een bod uitgebracht op Rasmus Elm. De jongere broer van Viktor Elm, die voor Heerenveen uitkomt, moet de problemen op het middenveld bij Heerenveen oplossen. Volgens het Zweedse dagblad heeft Kalmar het eerste bod afgewezen.
Naast Heerenveen heeft ook het Franse Valenciennes een bod uitgebracht. 'Ik kan alleen maar bevestigen dat er twee clubs zijn die en bod hebben uitgebracht', zegt de voorzitter van Kalmar, Johnny Petterson. 'Maar geen van beiden waren hoog genoeg. Ik verwacht dat we binnen een week meer duidelijkheid hebben.'
Naast Heerenveen en Valenciennes zijn ook Everton en PSV geïnteresseerd in de 21-jarige Rasmus Elm. Viktor Elm acht de kans overigens klein dat zijn broer naar Heerenveen zal vertrekken. 'Ik denk dat hij een stap als Heerenveen kan overslaan als hij dat wil,' zegt de middenvelder van Heerenveen tegenover Fotboll Expressen.
Rasmus Elm heeft bij Kalmar nog een contract voor één seizoen. Zijn werkgever heeft laten weten mee te willen werken aan een transfer, mits er een club is die bereid vier miljoen euro op tafel te leggen.
Pwnedquote:Op vrijdag 24 juli 2009 14:25 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
Ik kan niet wachten tot morgen, heb er echt heel veel vertrouwen in. Voor mij is AZ de underdog en ik verwacht dat Heerenveen gewoon dik gaat winnen. Friezen kunnen dan wel zo lekker pessimistisch doen en zichzelf graag in de underdog positie duwen, maar dat zijn we niet.
Die oefenduels zeggen maar weinig aangezien geen enkel duel volledig met een normale opstelling gespeeld werd. En op momenten dat er wel een normaal elftal stond (zonder dat er een compleet middenveld ontbrak of een rare achter of voorhoede) zag het er redelijk goed uit. Daarnaast waren foutjes in de defensie vooral te wijten aan onoplettendheid of luiheid (door vermoeidheid vanwege trainingen) en morgen zijn ze echt wel scherp genoeg en uitgerust genoeg om die fouten niet meer te maken.
Ik verwacht dat er vanaf zondag weer heel optimistisch wordt gesproken over het elftal en dat wij zelfs punten kunnen laten liggen tegen Roda door zelfoverschatting.
Jammer trouwens dat Pelle morgen niet mee kan doen, want hij kan prima kansen verprutsen en zou daardoor een prima twaalfde man kunnen zijn voor Heerenveen en een geheim wapen van onze verdediging.
Jij hebt er kijk opquote:Op vrijdag 24 juli 2009 14:25 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
Ik kan niet wachten tot morgen, heb er echt heel veel vertrouwen in. Voor mij is AZ de underdog en ik verwacht dat Heerenveen gewoon dik gaat winnen. Friezen kunnen dan wel zo lekker pessimistisch doen en zichzelf graag in de underdog positie duwen, maar dat zijn we niet.
Die oefenduels zeggen maar weinig aangezien geen enkel duel volledig met een normale opstelling gespeeld werd. En op momenten dat er wel een normaal elftal stond (zonder dat er een compleet middenveld ontbrak of een rare achter of voorhoede) zag het er redelijk goed uit. Daarnaast waren foutjes in de defensie vooral te wijten aan onoplettendheid of luiheid (door vermoeidheid vanwege trainingen) en morgen zijn ze echt wel scherp genoeg en uitgerust genoeg om die fouten niet meer te maken.
Ik verwacht dat er vanaf zondag weer heel optimistisch wordt gesproken over het elftal en dat wij zelfs punten kunnen laten liggen tegen Roda door zelfoverschatting.
Jammer trouwens dat Pelle morgen niet mee kan doen, want hij kan prima kansen verprutsen en zou daardoor een prima twaalfde man kunnen zijn voor Heerenveen en een geheim wapen van onze verdediging.
Brian is ook niet goed maar niet slechter. Maar Steppe is echt een regelrechte miskoop. De uitstraling van een banaan, hij durft niet, heeft geen overwicht, straalt niks uit. Hij kon niet aan alle doelputen iets doen vanavond maar hij voorkomt er ook geen 1. De eerste kon ie niks aan doen, de tweede was buitenspel en de andere 3 waren schoten waarvan ik zo vermoed dat Romero er wel 1 of 2 had tegengehouden.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 23:31 schreef DeVinger het volgende:
Brian is slechter
i know... maar ik ben nu eenmaal een rasoptimistquote:
Ten opzichte van Breuer is het een verademing op de back, dat moet je toegeven toch? Misschien verdedigend wat minder sterk, maar aanvallend zoveel meer in te brengen.quote:Op zondag 26 juli 2009 20:53 schreef SCH het volgende:
Janmaat een pluspunt??? Ik vond hem met stip de slechtste gisteravond, op Steppe na. Hij is steeds te laat en kan geen strakke voorzet geven.
Nou vond ik niet, maar ik had slecht zicht op het totaalplaatje maar ik vond Janmaat juist aanvallend heel zwak. En we hebben sterke verdedigers nodig. Volgens mij heeft aanvallend alleen maar lauwe pisballen voor het doel gezwaaid, of over de achterlijn. Hij kan geen strakke voorzet geven.quote:Op zondag 26 juli 2009 21:07 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Ten opzichte van Breuer is het een verademing op de back, dat moet je toegeven toch? Misschien verdedigend wat minder sterk, maar aanvallend zoveel meer in te brengen.
Wat ging je overigens lekker uit je dak bij die 1-3 SCH.. Mooi vol in beeld in de samenvatting en naar het schijnt live op t.v., haha
Dat was toch ook maar een beperkt deel van het seizoen... Eerste 3 seizoenen onder Verbeek was ook grotendeels hotseknotsebegonia-voetbal waarbij we geluk hadden met individuele kwaliteiten van onder andere een Huntelaar, Yildirim, Samaras en Alves. Begin van 07-08 ging ook nergens over, ergens in november begon het te draaien, kwamen we in een flow en na het (teleurstellende??) gelijkspel bij PSV-uit was het min of meer gebeurd.. Uiteraard op basis van de aanwezige kwaliteiten nog wel mooie wedstrijden/momenten gezien, maar buiten (vooral) veel doelpunten was het echt niet een seizoen met alleen maar rozengeur en maneschijn..quote:Op woensdag 29 juli 2009 17:50 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ik vind het vooral bizar dat Sibon nog steeds eerste keus in de spits is.
En die (zone)verdediging werkt ook gewoon niet.
Blijf het jammer vinden dat het mooie voetbal van 2007-2008 niet gecontinueerd is.
Als het klopt komt Bangma nu in de goal te staan. En hoe oud is hij? 17 toch?quote:Kenny Steppe langere tijd uitgeschakeld
30 juli 2009
sc Heerenveen moet het minimaal zes weken zonder doelman Kenny Steppe stellen. De Belgische goalie heeft een middenhandsbeentje gebroken. Steppe wordt vrijdag geholpen. De breuk wordt met behulp van een schroef gezet.
Het zit Kenny Steppe niet mee. De jonge goalie stond afgelopen seizoen vanwege een rugblessure langere tijd buitenspel en moet nu de start van het seizoen missen. Steppe overstrekte enige tijd geleden op de training zijn pols. De doelman hield wel last, maar aanvankelijk werd niet aan een ernstige blessure gedacht.
,,Omdat Kenny last bleef houden, hebben we besloten foto’s te laten maken,’’ vertelt fysiotherapeut Erik ten Voorde. DE foto’s wezen uit dat de doelman een middenhandsbeentje heeft gebroken. Besloten is de breuk met behulp van en schroef te zetten. Steppe wordt vrijdag geholpen. Voor het herstel staat minimaal zes weken. ,,Dan moet blijken hoe de breuk hersteld is. In het ergste geval moet hij ook nog een aantal weken in het gips,’’ aldus Ten Voorde. ,
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |