Ik weet dat je die vraag niet gemeen bedoelde, maar ik moest meteen aan dit filmpje denken:quote:Op donderdag 25 juni 2009 16:37 schreef Merel het volgende:
En WB Nynke! Mis je je boyfriend al? Hebben jullie al afgesproken wanneer jullie elkaar weer zien?
ik deed bij de sportschool vaak mee met het buikspierkwartier, dan doe je een kwartier echt geconcentreerd en zware oefeningen, daar had ik de eerste paar keer ook echt spierpijn van! dat helpt wel en dan is 3x per week ook wel genoeg.quote:Op donderdag 25 juni 2009 16:36 schreef Merel het volgende:
[..]
Zet drie keer per week wel zoden aan de dijk dan? Ik vind buikspieroefeningen eigenlijk nooit zo zwaar, zeker als je maar korte setjes doet (en zo hoort het toch?), en dan vraag ik me altijd af of het wel werkt. En dan stop ik er maar weer mee
quote:Op donderdag 25 juni 2009 16:38 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Ik weet dat je die vraag niet gemeen bedoelde, maar ik moest meteen aan dit filmpje denken:
Ik heb zo'n buikspieren voor dummies dvd, daar word ik op het einde wel moe van, maar verder vind ik het vooral saaaaai. Maar misschien doe ik het ook wel fout hoor, ik heb echt een hele slappe 'core', zit ook altijd in elkaar gezakt, m'n buikspieren aanspannen moet ik echt bewust doen.quote:Op donderdag 25 juni 2009 16:38 schreef cyclechick het volgende:
ik deed bij de sportschool vaak mee met het buikspierkwartier, dan doe je een kwartier echt geconcentreerd en zware oefeningen, daar had ik de eerste paar keer ook echt spierpijn van! dat helpt wel en dan is 3x per week ook wel genoeg.
maar je moet het dan wel echt goed doen, als je t goed doet, voel je het ook al heel snel! en dan doe ik er dus niet 10, maar echt een paar setjes voor de schuine, rechte, lage etc
Do tell!quote:Op donderdag 25 juni 2009 17:01 schreef Miss_S het volgende:
TVP net een paar uurtjes lekker in de tuin gelegen en bijgekletst met mijn kleine nichtje (die kennelijk niet zo klein en onschuldig meer is)
Niet dat ik weet maar goed ze is al 17 en een vriendje dus de gewone verhalenquote:Op donderdag 25 juni 2009 17:05 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Do tell!. Of zit ze ook al op Fok?
.
De truc is inderdaad om je heel bewust te zijn van je buikspieren en echt al je aandacht erop te richten, ze heeeeel goed aan te spannen terwijl je de oefening doet. de beweging hoeft ook niet groot te zijn (je hoeft bijvoorbeeld niet helemaal overeind te komen met situps), als je maar echt je buikspieren ervoor gebruikt. gegarandeerd dat je het dan voelt!quote:Op donderdag 25 juni 2009 16:51 schreef Merel het volgende:
[..]
Ik heb zo'n buikspieren voor dummies dvd, daar word ik op het einde wel moe van, maar verder vind ik het vooral saaaaai. Maar misschien doe ik het ook wel fout hoor, ik heb echt een hele slappe 'core', zit ook altijd in elkaar gezakt, m'n buikspieren aanspannen moet ik echt bewust doen.
Yes, volgende week rond deze tijd vertrek ik naar Schiphol, en dan vlieg ik om 9 uur 's avonds...quote:Op donderdag 25 juni 2009 16:33 schreef Viking84 het volgende:
Wb Nynke! Nu ben je nog een weekje in NL hè, voor je naar Zimbabwe gaat?
Tenk joe!quote:Op donderdag 25 juni 2009 17:19 schreef cyclechick het volgende:
oohh, wat naar Maria!
*geeft stevige knuffel*
Volgens mij was er wel een verschil met je stofwisseling overdag en 's nachts, maar weet zo snel even niet meer hoe of wat.quote:Op donderdag 25 juni 2009 17:31 schreef Aventura het volgende:
Wellicht heeft dat niet zozeer met je stofwisseling te maken - dat die langzamer werkt 's avonds is vast een fabel, maar gewoon omdat je de energie overdag meer nodig hebt omdat je dan domweg actiever bent.
You can do it, it's all up to you mmkay!quote:Op donderdag 25 juni 2009 17:51 schreef MariaEtcetera het volgende:
Mjam Greys!![]()
Thenks joe both! Ik heb nu hoofd en nekpijn en heb net hoofdstuk 2 afgerondDurrrrr. Met dit tempo wordt dat geen sport meer vanavond.
This is not a fine day for scienceNouja als die scriptie maar af komt.
Mr Mackey! Wiiith a little plan we can change our lives todaaaay!quote:Op donderdag 25 juni 2009 17:55 schreef Muis006 het volgende:
[..]
You can do it, it's all up to you mmkay!
Gooo Maria![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |