Question; Hoe de fuck weet jij haar hyvesquote:Op zaterdag 27 juni 2009 22:16 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
http://eva-lunaa.hyves.nl/
Ohja, en een 17-jarig tienermoedertje:
http://rinaysha.hyves.nl/fotos/523323922/0/MWiE/
[ afbeelding ]
Zo'n trucje die hier een keer op Fok! stond. Kan de link wel ff weghalen als je wilquote:Op maandag 29 juni 2009 19:30 schreef leipeshitouwes het volgende:
[..]
Question; Hoe de fuck weet jij haar hyves
Doe dat maar even jaquote:Op maandag 29 juni 2009 20:53 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Zo'n trucje die hier een keer op Fok! stond. Kan de link wel ff weghalen als je wil.
en wegquote:
Ah, ik heb geen abo, dus kan ik het nu niet meer veranderenquote:
joah, alleen is er een verschil tussenw at er verstopt staat in een albumpje ergens en je profielfoto. Stel je voor je krijgt iemands dossier te zien en als eerste foto staat er eentje waarop hij/zij naakt staat... toch apartquote:Op woensdag 1 juli 2009 13:34 schreef InputOutput het volgende:
Op hyves? Weleens het Breezer topic gezien in Babes&Hunks? Die maken er een sport van om foto's op internet van te jonge en te domme en vooral te naakte meisjes op te zoeken.
Daar zijn deze plaatjes _niets_ bij vergeleken.
GADVERDAMMEquote:Op donderdag 25 juni 2009 10:29 schreef muay-toy het volgende:
[ afbeelding ]
het zelfde meisje als in de op![]()
![]()
![]()
Het probleem is dat er heel veel kinderen op hyves zitten en als je dan dat soort foto's op je hyves wil plaatsen doe dat dan in je album en niet als profielfotoquote:Op donderdag 25 juni 2009 10:29 schreef Ra-z het volgende:
[..]
Ze is 26 en het is een vrij smaakvolle foto nog, ik zie het probleem niet.
Ze zoekt een man...quote:Op donderdag 2 juli 2009 09:29 schreef MikeyMo het volgende:
http://mariska719.hyves.nl/fotos/633002287/0/1ipn/
[ afbeelding ]
was nog geen topic over ofsoquote:Op donderdag 2 juli 2009 09:29 schreef MikeyMo het volgende:
http://mariska719.hyves.nl/fotos/633002287/0/1ipn/
[ afbeelding ]
whahahaha tering.. ze zoekt er wanhopig eentje of niet..quote:Op donderdag 2 juli 2009 09:42 schreef super-muffin het volgende:
kijk eens naar die foto's op de pagina waar ze een man zoekt:
http://mariska719.hyves.nl/index.php?l1=fr&l2=classifieds&l3=item&id=664090
Rare seksadvertenties op hyvesquote:Op donderdag 2 juli 2009 09:52 schreef DarkBlade het volgende:
is ze zo erg dat er een speciaal topic is geopend over haar dan?
zijn vast genoeg fokkers die der zouden doen zou je denken..
quote:Op donderdag 2 juli 2009 09:29 schreef MikeyMo het volgende:
http://mariska719.hyves.nl/fotos/633002287/0/1ipn/
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 20% gewijzigd door Danny op 24-07-2011 15:47:43 ]
En straks maar janken als mevrouw een baan heeft en alle collega´s deze foto´s en filmpjes kunnen zien en mevrouw ze niet meer van internet krijgt verwijderd.quote:Op donderdag 25 juni 2009 10:23 schreef MikeyMo het volgende:
Kwam vanochtend dit profiel tegen waarbij dit de profiel foto van is:
[ afbeelding ]
Steeds vaker zie ik dit soort plaatjes als thumbnails omdat ze ingesteld staan als profiel foto. Van de week nog een grietje die in een string poseerde. Niet dat ik het erg vindt, maar ik krijg zo wel het idee dat er een bepaalde morele verschuiving plaats vindt.
Ben ik de enige die dit opvalt en wat vinden jullie er van. Nu is het een lekker wijf, maar het zou dus voor sommigen van ons ook je dochter kunnen zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |