http://nl.wikipedia.org/wiki/Kadasterquote:
Ik heb geen zolder.quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:37 schreef Maikuuul het volgende:
Gewoon om de overheid te kloten een uitkering aanvragen + wietplantage op de zolder.
En kijk esje pwnt de overheid !
Nog beter is een wietplantage in een overheidsgebouw.quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:37 schreef Maikuuul het volgende:
Gewoon om de overheid te kloten een uitkering aanvragen + wietplantage op de zolder.
En kijk esje pwnt de overheid !
Boeie, dan doe je het toch in de kelder.quote:
Het moet allemaal ergens vandaan komen. Hun tariefsverhogingen kunnen er weer aan bijdragen dat andere partijen in de problemen komen. In elk geval is het natuurlijk een bizarre bedrijfsvoering die bij een commercieel bedrijf totaal ondenkbaar zou zijn.quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:41 schreef Tja..1986 het volgende:
ja, mensen ontslaan is inderdaad een betere oplossing...
Dat is inderdaad wel slim. Komen het jaar erop nog minder mensenquote:Op woensdag 24 juni 2009 23:40 schreef YuckFou het volgende:
Doen ze in de clubs op Ibiza ook hoor bij een matig seizoen, 2 jaar geleden gingen de prijs van bier&fris van ¤10,- naar ¤ 12,- omdat het niet zo druk was
Stroom is niet van de overheid.quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:40 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Boeie, dan doe je het toch in de kelder.
En inderdaad, om ze nog harder te kloten illegaal stroom aftappen.
Klopt, maar het is dan ook geen commercieel bedrijf. Bij sportverenigingen gebeuren dit soort dingen ook. Ik vind het allemaal niet zo schokkend.quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:43 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Het moet allemaal ergens vandaan komen. Hun tariefsverhogingen kunnen er weer aan bijdragen dat andere partijen in de problemen komen. In elk geval is het natuurlijk een bizarre bedrijfsvoering die bij een commercieel bedrijf totaal ondenkbaar zou zijn.
Omdat je het gewend bent misschien.quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:46 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Klopt, maar het is dan ook geen commercieel bedrijf. Bij sportverenigingen gebeuren dit soort dingen ook. Ik vind het allemaal niet zo schokkend.
quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:40 schreef YuckFou het volgende:
Doen ze in de clubs op Ibiza ook hoor bij een matig seizoen, 2 jaar geleden gingen de prijs van bier&fris van ¤10,- naar ¤ 12,- omdat het niet zo druk was
Tja.quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:48 schreef Acinonyx het volgende:
[..]
25 gulden voor een glaasje fris ?! wtf ?!?!?!![]()
![]()
Klinkt lucratief!quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:48 schreef Acinonyx het volgende:
[..]
25 gulden voor een glaasje fris ?! wtf ?!?!?!![]()
![]()
En toch heb ik liever dat de prijs omhoog gaat dan dat ze mensen moeten ontslaan.quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:48 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Omdat je het gewend bent misschien.
Van een vereniging ben je overigens vrijwillig lid. Diensten van de overheid neem je verplicht af. Kadastrale informatie is alleen bij het Kadaster te krijgen. En dus kunnen ze vragen wat ze willen. Het is een beetje zoals dat ene kleine winkeltje op de camping dat pleepapier verkoopt maar daarvoor een euro per rol vraagt omdat mensen het toch wel kopen.Al kun je dan nog zorgen dat je een fikse voorraad pleepapier meeneemt.
quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:51 schreef Dartanion het volgende:
[..]
Klinkt lucratief!
hoeveel kost een flesje cola bij de AH? NIKS!!
WTFeinzz!!!!!! 100% winst!!!
Ja, ik heb ook liever dat niemand zijn baan kwijtraakt, maar dat is niet echt realistisch. Bovendien maakt het geen fuck uit, want wij betalen de salarissen van die lui, dus voor ons maakt het niks uit of ze nou werken of in de WW zitten. Ik heb dan liever dat laatste als dat voorkomt dat alle 'klanten' van het Kadaster genaaid worden.quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:53 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
En toch heb ik liever dat ze prijs omhoog gaat dan dat ze mensen moeten ontslaan.
Het moet ook allemaal gemaakt en bijgehouden worden. Nogal kort door de bocht om te zeggen dat het alleen uitgeprint en opgestuurd hoeft te worden.quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:54 schreef Isegrim het volgende:
Bij het Kadaster zijn de winstmarges ook wel lekker denk ik. Voor het opvragen van een splitsingsakte of splitsingstekeningen betaal je geloof ik 15-20 euro. Zij hebben vrijwel alle aktes en tekeningen digitaal. Met andere woorden, het is een kwestie van printen en in een envelop douwen. Soms mailen ze ook gewoon de digitale versie en daar betaal je evenveel voor.
Ah.. weer heerlijk lekker alleen aan jezelf denken. Maar iemand die een gezin en een hypotheek heeft mag wel lekker de WW in.quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:55 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ja, ik heb ook liever dat niemand zijn baan kwijtraakt, maar dat is niet echt realistisch. Bovendien maakt het geen fuck uit, want wij betalen de salarissen van die lui, dus voor ons maakt het niks uit of ze nou werken of in de WW zitten. Ik heb dan liever dat laatste als dat voorkomt dat alle 'klanten' van het Kadaster genaaid worden.
Ze lopen wel belasting mis dus ze missen wel degelijk ietsquote:Op woensdag 24 juni 2009 23:44 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Stroom is niet van de overheid.En een kelder heb ik ook al niet.
Nee, dat heeft niets te maken met aan mezelf denken. Dat heeft te maken met principiële bezwaren tegen het afpakken van geld van burgers om daar vervolgens verplichte diensten mee te financieren. Ik ben ook tegen hypotheekrenteaftrek hoewel ik daar zelf flink van profiteer.quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:58 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Ah.. weer heerlijk lekker alleen aan jezelf denken. Maar iemand die een gezin en een hypotheek heeft mag wel lekker de WW in.
Dat maken doen zij niet, dat doen notarissen.quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:56 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Het moet ook allemaal gemaakt en bijgehouden worden. Nogal kort door de bocht om te zeggen dat het alleen uitgeprint en opgestuurd hoeft te worden.
Idd. En dan het rookverbod als hoofdschuldige aanwijzen. Het rookverbod was gewoon de druppel die de emmer deed overlopen, nog een prijsstijging had hetzelfde uitgehaald.quote:Op donderdag 25 juni 2009 10:40 schreef MikeyMo het volgende:
doet de horeca ook telkens. Minder bezoekers? Dan maken we de broodjes en drankjes duurder
Het is gewoon een overheidsorganisatie. Ze leven niet van vrijwillige donaties ofzo.quote:Op donderdag 25 juni 2009 10:46 schreef Jeej het volgende:
En niemand hier die weet dat het kadaster een non profit organisatie is en dat ze die tarieven in 2005 juist fors omlaag hadden gedaan omdat ze een bepaald reservebudget willen hebben en dat budget veel te hoog werd ( ong 130 miljoen euro als ik het me goed herinner) en dat het nu tot nul dreigt te slinken en ze de tarieven dus weer omhoog doen totdat ze weer genoeg geld hebben en dan gaan die tarieven weer omlaag
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |