ben ik nou gek, of weet jij wat voor een huis het is? Mis ik nou een linkje?quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:05 schreef en_door_slecht het volgende:
[..]
275.000 voor een fluthuis, in alle opzichten, dat is pas onzin. En makelaars die huizen in de markt zetten voor een prijs die 50.000 boven het enige bod ligt zijn ronduit slechte makelaars.
Geen enkel huis is 275k waard, misschien als er een gigantisch stuk grond bijzitquote:Op woensdag 8 juli 2009 00:08 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
ben ik nou gek, of weet jij wat voor een huis het is? Mis ik nou een linkje?
zo naief ben jij niet om niet te begrijpen dat je behalve voor de stenen vooral voor de grond en de vergunning betaaltquote:Op woensdag 8 juli 2009 00:07 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Leg mij dan eens uit met inhoudelijke argumenten waarom het "onzin" is, doe b.v. eens een kostprijsberekening en haal daar een stuk afschrijving voor de 'tweedehands" woning overheen. Betaal jij ook extra veel voor een gebruikte auto? Waarom wel voor een huis dan? Kennelijk waren een hoop mensen zo gek genoeg om dit normaal te gaan vinden, misschien zet ik mijn 17 jaar oude Toyota starlet wel te koop voor 325k. Iedereen die minder dan 250k bied verklaar ik voor gek
Kom, daar heb je geen linkje voor nodig. Er staat in heel Nederland geen huis voor 275.000 euro aangeboden die dat waard zou kunnen zijn anders dan om het feit dat we in dit land geen echte huizen kunnen bouwen. (Zoals b.v. in Duitsland of Polen wel gedaan wordt)quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:08 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
ben ik nou gek, of weet jij wat voor een huis het is? Mis ik nou een linkje?
En ook ik snap dat best. Maar dat is wel allemaal kunstmatig gezeur. Er staan in de Eschmarke (Enschede) bergen fluthuizen voor 225.000 - 275.000 euro te koop. Letterlijk (maar dan ook echt letterlijk) op een steenworp afstand van de Duitse grens, waar de grond net zo (niet) schaars is als in dit deel van NL en toch kunnen de huizen in Duitsland wel betaalbaar zijn, ook als je rekening houdt met de HRA.quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:10 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
zo naief ben jij niet om niet te begrijpen dat je behalve voor de stenen vooral voor de grond en de vergunning betaalt
waarom stijgen huren anders eigenlijk? Moeten die niet dalen dan bij gebruik van de woning.
Van mij hoeven de huren ook niet te stijgen, echter heeft iemand bedacht dat dit wel het geval moet zijn. Nu is het wel zo dat een corporatie personeel in dienst heeft en kosten moet maken voor onderhoud en renovatie. Kosten die een huiseigenaar natuurlijk ook heeft, mits deze het onderhoud uitvoert en niet zijn uitgeleefde woning voor een premium prijs probeert te verkopen aan een naief stelletje, als 'starterswoning'quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:10 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
zo naief ben jij niet om niet te begrijpen dat je behalve voor de stenen vooral voor de grond en de vergunning betaalt
waarom stijgen huren anders eigenlijk? Moeten die niet dalen dan bij gebruik van de woning.
Nou.... laatst reed ik even door een stukje Duitsland net over de grens, maar een de nummerplaten op de opritten van de garage te zien woonden er eigenlijk alleen maar NL's.quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:17 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
Ga je toch lekker naar Duitsland, of liever nog naar Polen, waar ze faaaaaaaaaaantastische huizen bouwen. Wat let je? Ik help je verhuizen.
Leuke hobbies van Pvda-politici.quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:17 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Huurhuizen zijn dik kassa voor de woningcorporaties, helaas zitten ze te vaak op hun geld of investeren ze het in nevenactiviteiten die niets met het voorzien in woonruimte te maken hebben.
ook jou verhuis ikquote:Op woensdag 8 juli 2009 00:21 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Nou.... laatst reed ik even door een stukje Duitsland net over de grens, maar een de nummerplaten op de opritten van de garage te zien woonden er eigenlijk alleen maar NL's.
Dus zo gek is het idee kennelijk niet, Polen is misschien iets te ver weg voor de vastgeroeste NL'er maar Duitsland lijk mij zo gek nog niet.
[hap]quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:17 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
Ga je toch lekker naar Duitsland, of liever nog naar Polen, waar ze faaaaaaaaaaantastische huizen bouwen. Wat let je? Ik help je verhuizen.
Eeeh... dat zal ik onthouden als ik die kant op ga, als tegenprestatie trakteer IK op appeltaart als ik je huis kom bezichtigenquote:Op woensdag 8 juli 2009 00:22 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
ook jou verhuis ik
je moet dan wel een auto met Duits kenteken nemen, want anders krijg je een probleem met de Zoll.
goed voorbeeld doet goed volgenquote:Op woensdag 8 juli 2009 00:26 schreef en_door_slecht het volgende:
[..]
[hap]
Oh, ik vind Polen geen prettig land om te wonen, dus dat zal het w.s. niet worden. Maar ik zit niet vast aan NL en Duitsland een land dat me aanspreekt. Er wonen zou dus zomaar kunnen. Leuk dat ik alvast een sjouwer heb.
[/hap]
Waarom ben je nu zo dom aan het trollen?
alleen al daarom zou ik het te koop zettenquote:Op woensdag 8 juli 2009 00:28 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Eeeh... dat zal ik onthouden als ik die kant op ga, als tegenprestatie trakteer IK op appeltaart als ik je huis kom bezichtigen
Ze voorzien wel in woonruimte, maar niet in het soort woonruimte waar de meeste vraag naar is (goedkope huurwoningen) omdat dat niet lucratief genoeg is.quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:17 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Van mij hoeven de huren ook niet te stijgen, echter heeft iemand bedacht dat dit wel het geval moet zijn. Nu is het wel zo dat een corporatie personeel in dienst heeft en kosten moet maken voor onderhoud en renovatie. Kosten die een huiseigenaar natuurlijk ook heeft, mits deze het onderhoud uitvoert en niet zijn uitgeleefde woning voor een premium prijs probeert te verkopen aan een naief stelletje, als 'starterswoning'
Huurhuizen zijn dik kassa voor de woningcorporaties, helaas zitten ze te vaak op hun geld of investeren ze het in nevenactiviteiten die niets met het voorzien in woonruimte te maken hebben.
maar je zou toch zeggen dat daar juist woningcooperaties voor bedoeld zijn? Ze zijn toch juist in het leven geroepen voor huisvesting waarin 'echte' marktpartijen niet in zouden voorzien?quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:43 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Ze voorzien wel in woonruimte, maar niet in het soort woonruimte waar de meeste vraag naar is (goedkope huurwoningen) omdat dat niet lucratief genoeg is.
Je collega woont dan in een kut buurt, kut plaats of in een kuthuis.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:34 schreef henkway het volgende:
[..]
een collegaatje van me zou heel blij zijn met een bod van 20 % beneden de huidige vraagprijs (die ligt al 10.000 lager dan voorheen)
Een appartement is geen Twee-onder-een-kap. Vrijwel iedereen wil daar wel in wonenquote:Op woensdag 8 juli 2009 01:01 schreef Drive-r het volgende:
Is dat zo? Van Q3 naar Q4 is de prijs van een appartement in Amsterdam toch weer 5% gedaald. Misschien geen enorme verschuiving, maar de werkloosheid moet nog echt gaan toenemen. Nou ja, we zien wel.
Dat is anders in bijvoorbeeld China. Daar willen mensen niet in een tweedehands huis wonen.quote:Op woensdag 8 juli 2009 00:07 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Leg mij dan eens uit met inhoudelijke argumenten waarom het "onzin" is, doe b.v. eens een kostprijsberekening en haal daar een stuk afschrijving voor de 'tweedehands" woning overheen. Betaal jij ook extra veel voor een gebruikte auto? Waarom wel voor een huis dan? Kennelijk waren een hoop mensen zo gek genoeg om dit normaal te gaan vinden, misschien zet ik mijn 17 jaar oude Toyota starlet wel te koop voor 325k. Iedereen die minder dan 250k bied verklaar ik voor gek
Goed punt, maar kan helaas geen data vinden op dat niveau van detail. Echter, als de markt lijdt, zullen ook die woningen het niet makkelijk hebben. Mensen hielden hier in Londen ook altijd maar vol dat uiteindelijk van over de hele wereld rijke mensen verhuizen naar Londen en de dure woningen in Kensington echt wel hun waarde zouden houden. Mooi niet.quote:Op woensdag 8 juli 2009 01:02 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Een appartement is geen Twee-onder-een-kap. Vrijwel iedereen wil daar wel in wonen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |