Dat kun je zelf ook wel bedenken. Sneijder, Heitinga, Vermaelen en Huntelaar zijn in de laatste seizoenen voor recordbedragen verkocht. We hebben echt nog wel een mooie reserve, maar we zullen wel CL moeten spelen volgend seizoen om deze reserves op een constant niveau te houden.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:43 schreef Nashje het volgende:
Dat is waar, maar ik ben al blij als heel die puinhoop van Van Geel wordt opgeruimd.
Uit de VI van deze week overigens:
[..]
Heel dat verhaal van Slop is dus gewoon onzin, wat ik al langer dacht.
Maar eigen vermogen is een schuld aan jezelf en zou je dus niet mee moeten nemen.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:01 schreef kevin6188 het volgende:
De laatste jaren is er verlies gedraaid he. Er is wel een positief eigen vermogen.
Een schuld aan jezelfquote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:28 schreef Barca het volgende:
[..]
Maar eigen vermogen is een schuld aan jezelf en zou je dus niet mee moeten nemen.
Daarom is het ook zo riskant om kapitaal op het veld te hebben. Dat wil zeggen: de waarde van spelers mee te nemen. Een blessure en het is gedaan. Afschrijven op spelers wordt niet of nauwelijks gedaan. Clubs gaan uit van verwachte transfersommen.
Van wie komt die quote?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 10:43 schreef Nashje het volgende:
Dat is waar, maar ik ben al blij als heel die puinhoop van Van Geel wordt opgeruimd.
Uit de VI van deze week overigens:
[..]
Heel dat verhaal van Slop is dus gewoon onzin, wat ik al langer dacht.
Die is morgen alquote:Op vrijdag 26 juni 2009 08:00 schreef versteegrob het volgende:
Goedemorgen Ajax, 2 Juli lekker de eerste (oefen)wedstrijd op TV kijken
Het staat misschien als schuld op een balans maar is natuurlijk geen schuld aan jezelf.Dit is wat je krijgt als je je bezittingen van je schulden aftrekt.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:46 schreef Catch22- het volgende:
Boekhoudkundig klopt het volgens mij wel, iets met balans enzo
Laat ze maar 2 jaar op de tribune zitten, loopt Twente wel meet dan 20 miljoen misquote:Munsterman is niet bang voor Elia en Arnautovic
26/06/2009 12:27
Het laat voorzitter Joop Munsterman koud dat Eljero Elia en Marko Arnuatovic beiden enkele keren hebben gezegd niet meer voor FC Twente te willen spelen.
Elia staat in de belangstelling van Ajax en Hamburger SV en maakte na afloop van de KNVB-bekerfinale bekend dat hij zijn laatste wedstrijd in het shirt van FC Twente had gespeeld. Arnautovic praat met Internazionale over een transfer en beschouwt zijn avontuur in Enschede als een afgesloten hoofdstuk.
Zo denkt Munsterman er niet over, vertelt de voorzitter in Voetbal International. 'Af en toe lijkt het wildwest, met Braziliaanse, Alves-achtige toestanden', verwijst de preses naar de soap rondom de verkoop van Afonso Alves door SC Heerenveen in de winter van 2007/08. 'Maar bij Alves waren er tenminste nog behoorlijke bedragen in het spel.' De Braziliaan vertrok voor twintig miljoen euro naar Middlesbrough.
'Als het niet tot een transfer komt, komen die jongens keurig terug. Wat willen ze dan? Twee jaar op de tribune zitten? Die spelers hebben een contract getekend en moeten lekker gaan voetballen', beveelt Munsterman, die tot nu toe niet onder de indruk is van de voorstellen van HSV, Ajax en Inter.
'Biedingen van Ajax op Elia zullen we blijven weigeren. Of het moet een extreem bedrag zijn, dat domweg niet is te weigeren. We verkopen liever niet meer in het binnenland. Ook het bod van HSV is oninteressant', veegt Munsterman de naar verluidt zes miljoen euro van tafel. 'Die club staat bekend als koopjesjager. Ze hebben eerder Rafael van der Vaart en Nigel de Jong voor een prikkie opgehaald en voor veel geld doorverkocht. Daar werken wij niet aan mee.'
'Hetzelfde geldt voor een verhuurconstructie met Arnautovic. Dan geef je een half jaar de controle over die jongen volledig uit handen. En als het dan niet tot een definitieve transfer komt, weet je ook niet in welke fysieke en mentale staat zo'n speler terugkomt.'
Hij doet net alsof hij Elia niet moet verkopen. Elia kost 2 miljoen per jaar als hij hem in Twente houdt. Dat kan onmogelijk. Ten eerste omdat Twente dat neit kan betalen en daarnaast zal het voor scheve gezichten zorgen in de kleedkamer.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:05 schreef MaxC het volgende:
[..]
Laat ze maar 2 jaar op de tribune zitten, loopt Twente wel meet dan 20 miljoen mis![]()
Zou die kut Munsterman leren
Die 2 miljoen per jaar hoest Joop desnoods zelf op, zolang Elia maar niet naar Amsterdam verkast.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:10 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Hij doet net alsof hij Elia niet moet verkopen. Elia kost 2 miljoen per jaar als hij hem in Twente houdt. Dat kan onmogelijk. Ten eerste omdat Twente dat neit kan betalen en daarnaast zal het voor scheve gezichten zorgen in de kleedkamer.
Absoluut, de vraag is alleen of het belang van Twente hiermee gediend wordt.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:25 schreef Scorpie het volgende:
Mja, je kan lullen wat je wil, maar die Munsterman is wel een keiharde.
Maar daar schiet je bij een Twente niets mee op, integendeel. Munsterman loopt nu continu moeilijk te doen om eigenlijk niets. Naar Ajax, naar HSV, naar Inter maar óók naar de eigen spelers. Denk niet dat hij hier echt mee scoort hoor.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:25 schreef Scorpie het volgende:
Mja, je kan lullen wat je wil, maar die Munsterman is wel een keiharde.
Net als toen die Wielaert verkocht. Uiteindelijk raakte hij hem toch kwijt ondanks z'n stoere praatjesquote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:25 schreef Scorpie het volgende:
Mja, je kan lullen wat je wil, maar die Munsterman is wel een keiharde.
Uiteraard heeft Munsterman Elia niet goedkoop opgehaald en probeert hij hem niet met winst door te verkopen. Zelfde met Wielaert en ook een beetje met Arnautovic. En Munsterman betaalt ook de hoofdprijs voor Cissé, begrijp ik.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:37 schreef Nashje het volgende:
[..]
Maar daar schiet je bij een Twente niets mee op, integendeel. Munsterman loopt nu continu moeilijk te doen om eigenlijk niets. Naar Ajax, naar HSV, naar Inter maar óók naar de eigen spelers. Denk niet dat hij hier echt mee scoort hoor.
En hoe durft hij het nou weer om voorbeelden als Alves, V/d Vaart en De Jong aan te halen. Teken van zwakte.
Nou je het zegtquote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:50 schreef Felon het volgende:
Ik dacht dat het bod van HSV op Elia veel interessanter was en veel hoger lag dan de 8 miljoen die Ajax bood. Blijkt dat HSV 6 bied, dat is toch minder Joop? Of zijn euro's uit Duitsland meer waard dan Nederlandse?
meer in 1 keer denk ikquote:Op vrijdag 26 juni 2009 13:58 schreef Nashje het volgende:
[..]
Nou je het zegt. Munsterman vond het bod van Ajax beledigend en zei dat HSV meer had geboden.
Echt, kan iemand dat hamstergezicht eventjes een nekschot geven?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |