Wie heeft dat.. Dat zou inderdaad wel triest zijn. Maar zelfs dan zijn er ergere dingen te bedenkenquote:Op dinsdag 2 februari 2010 13:55 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Al is het ergens ook wel intens triest als je afhankelijk bent van een auto voor een beetje kleur in je leven.
Intens triest?, of bewonderenswaardig?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 13:55 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Al is het ergens ook wel intens triest als je afhankelijk bent van een auto voor een beetje kleur in je leven.
Ga je ooit naar Zandvoort om even de auto over het circuit te smijten?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 13:59 schreef draaijer het volgende:
[..]
Wie heeft dat.. Dat zou inderdaad wel triest zijn. Maar zelfs dan zijn er ergere dingen te bedenken
Ik geniet elke dag van mijn auto als ik naar en van mijn werk rol. Even mijn ontspanning.. Heerlijk
Nee, intens triest, mijns inziens, als je van een voorwerp afhankelijk bent voor een beetje kleur in je leven, dan ben je zelf dus kleurloos blijkbaar.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:01 schreef ellevehC86 het volgende:
Intens triest?, of bewonderenswaardig?
Gelukkig heb je door dat niet iedereen dezelfde hobby heeft als jij. Er zijn dus ook mensen die geen lor geven om wat voor auto ze rijden.quote:Er zijn mensen die graag in de tuin werken en er elk jaar een ander kleurtje viooltjes ingooien, is dat dan niet ook dieptriest?
Of om de 3 jaar naar de Ikea gaan om je huis te hermeubelen, is dat niet ook zielig?
Of gezellig bij de kledingwinkel een voorraadje inslaan voor het nieuwe seizoen, is dat ook niet zielig?
Nee, dat is het niet, dat is wat mensen bezighoudt, en van alle bovenstaande zie ik het liefst de leuke auto'sop straat, dat valt me namelijk het meeste op
Nope, maar ik lap heel af en toe de snelheidsregels aan mijn laars. Zo nu en dan moet ik naar Nijmegen en dan pak ik een stukje DEquote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:03 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Ga je ooit naar Zandvoort om even de auto over het circuit te smijten?
Ik zou het zonde vinden van zo,n auto om dat niet te doen namelijk.
Ja knul of wat voor bloemen je in je tuin hebt, of wat voor kleren je draagt.. you name it.. Lekker belangrijk, De 1 begrijpt de emotie bij auto's de ander totaal niet of heeft helemaal geen emotie.. Alles kanquote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:05 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Nee, intens triest, mijns inziens, als je van een voorwerp afhankelijk bent voor een beetje kleur in je leven, dan ben je zelf dus kleurloos blijkbaar..
[..]
Gelukkig heb je door dat niet iedereen dezelfde hobby heeft als jij. Er zijn dus ook mensen die geen lor geven om wat voor auto ze rijden.!
Dat ben je voor de buitenwerld al snel hoorquote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:05 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Nee, intens triest, mijns inziens, als je van een voorwerp afhankelijk bent voor een beetje kleur in je leven, dan ben je zelf dus kleurloos blijkbaar..
[..]
Yup, en ik geef mijn voorkeur, en jij de jouwe, wat wel dwars is dat je denkt ergens kleur aan te kunnen geven zonder extra hulpmiddelen, dat lukt Prins f#cking Carnaval nog niet eens.quote:Gelukkig heb je door dat niet iedereen dezelfde hobby heeft als jij. Er zijn dus ook mensen die geen lor geven om wat voor auto ze rijden.!
Mja, dat stelt niks voor. Elke jan doedel kan rechtuit hard rijden. Zonde.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:06 schreef draaijer het volgende:
[..]
Nope, maar ik lap heel af en toe de snelheidsregels aan mijn laars. Zo nu en dan moet ik naar Nijmegen en dan pak ik een stukje DE
Ik ga niet tot het gaatje met mijn eigen auto waar bloed, weet en tranen in heeft gezeten om dat ding bij elkaar te lappen. Ik geniet van de ontspanning, het geluid en het rijgedrag. In de zomer lekker het kapje open en rollen maarquote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:10 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Mja, dat stelt niks voor. Elke jan doedel kan rechtuit hard rijden. Zonde.
Welke versie rijd jij eigenlijk?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:25 schreef draaijer het volgende:
[..]
Ik ga niet tot het gaatje met mijn eigen auto waar bloed, weet en tranen in heeft gezeten om dat ding bij elkaar te lappen. Ik geniet van de ontspanning, het geluid en het rijgedrag. In de zomer lekker het kapje open en rollen maar
Een fiat panda en die kreeg ik gratis, anders had ik geen auto. Woon toch in het centrum.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:51 schreef draaijer het volgende:
[..]
Boxster S uit 2000 of 2001. Wat heb jij?
quote:
Ik had een 996 Carrera 4 cabrio.. Daarna kregen we iets veel mooiers n.m. kinderen. Dus moest ik dat hok verkopen om een familie wagen te kopen. Dan weer sparen voor een Porsche en dus nu een oudere Squote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:53 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Een fiat panda en die kreeg ik gratis, anders had ik geen auto. Woon toch in het centrum.
M,n zwager heeft een 911 carerra 2 , en die rijd er ook mee als een bejaarde.
Het ging meer om het gegeven dat iemand een sportauto koopt en het volle potentieel niet benut.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:55 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Achja, ieder zijn hobby denk ik dan. Jij hebt misschien een mooie tuin rond je huis liggen of een verzameling gouden platen aan je muur.
Ik vind het altijd grappig dat andere mensen menen te kunnen bepalen wat iemand met zijn zuurverdiende centen moet doen. Een Boxter is voor vrouwen, met een Porsche moet je elk jaar minstens 3x over Zandvoort, iemand met een postzegelverzameling is zielig etc.
Misschien wel vanwege de kwaliteit van je geluid. Ik kan me voorstellen dat op elk niveau de kwaliteit van je set velen malen beter is dan die hobby rommel die ik heb. Voluit is voor mij geen noodzaak om te kunnen genieten. Overigens heb ik helemaal niks met die audio dingen, maar ik kan me helemaal voorstellen dat het een passie kan zijn.. Ik heb Bose in 1 auto en Harmann Kardon met wel 11 speakers in de familie unitquote:Op dinsdag 2 februari 2010 15:00 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Het ging meer om het gegeven dat iemand een sportauto koopt en het volle potentieel niet benut.
Ik ben zelf audiofiel , maar ik ga mijn muziek/films e.d ook niet enkel op 30 decibel beluisteren, dus de volumeknop gaat ook vol open op momenten.
Waarom zou ik anders zoveel geld uitgeven aan zoiets?
Definieer volle potentieel? Dat is zeer persoonlijk... Je hoeft echt niet op de limieten te rijden als je dat geen ruk interesseert. Er zijn genoeg mensen van 60-70 die na hun pensioen graag een mooie cabrio kopen en wat geld gespaard hebben voor een Ferrari oid. Moet je dan elke weekend naar Zandvoort omdat de auto het kan?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 15:00 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Het ging meer om het gegeven dat iemand een sportauto koopt en het volle potentieel niet benut.
Ik ben zelf audiofiel , maar ik ga mijn muziek/films e.d ook niet enkel op 30 decibel beluisteren, dus de volumeknop gaat ook vol open op momenten.
Waarom zou ik anders zoveel geld uitgeven aan zoiets?
Tja, ik ben opgegroeid in de autosport wereld. ( niet zelf maar in de familie )quote:Op dinsdag 2 februari 2010 15:04 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Definieer volle potentieel? Dat is zeer persoonlijk... Je hoeft echt niet op de limieten te rijden als je dat geen ruk interesseert. Er zijn genoeg mensen van 60-70 die na hun pensioen graag een mooie cabrio kopen en wat geld gespaard hebben voor een Ferrari oid. Moet je dan elke weekend naar Zandvoort omdat de auto het kan?
Zo'n ding maakt al een mooi geluid als je hem start en met 30kmpu door het dorp rijdt. Als dat is wat je leuk vind en je kunt dat betalen moet je dat toch gewoon doen?
Dan is dat jouw interesse. Zeer persoonlijk.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 15:07 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Tja, ik ben opgegroeid in de autosport wereld. ( niet zelf maar in de familie )
Alles wat hard kon, daar werd mee gesmeten.
Droog.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 15:09 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Dan is dat jouw interesse. Zeer persoonlijk.
Ik mag dat ook heel graag doen, maar ik kan ook van een sportwagen genieten door rustig te cruisen en af en toe op het rechte stuk het gas in te trappen.
En ik zie absoluut niets in een postzegelverzameling en toch zijn er mensen die daar 1000en euro's voor uitgeven terwijl ze niet het volle potentieel benutten (post verzenden).
Ik vond het wel een goed voorbeeld.quote:
Ik kan er ook wel om lachenquote:Op dinsdag 2 februari 2010 15:11 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Ik vond het wel een goed voorbeeld.
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 07:23 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
Ze zijn bij Porsche zo druk bezig geweest om van die gevaarlijke constructie nog iets fatsoenlijks te maken dat ze vergeten zijn om ook het design eens onder handen te nemen.
Dat is zo vreselijk retro dat sommige mensen in de waan worden gebracht dat het modern is, en die gaan dat design dan ook nog verdedigen als ware het 't summum op styling gebied.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |