Is hij nog steeds zo zwaar trouwens? Of heeft ie inmiddels wel een afgetraind lichaam? Heb 'm na de laatste competitiewedstrijd niet meer gezien.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 23:31 schreef peaceman het volgende:
[..]
Hij zal toch niet de nieuwe Kinkladze worden he?!
Ik zag weinig verschil.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 23:33 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Is hij nog steeds zo zwaar trouwens? Of heeft ie inmiddels wel een afgetraind lichaam? Heb 'm na de laatste competitiewedstrijd niet meer gezien.
Lijkt mij ook ja. De crisis treft ook het eetgedrag van Miralem zo te zien.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 23:59 schreef BliksemSchigt het volgende:
[ afbeelding ]
Is toch wel beter dan eerst?
Er zijn flink wat kilootjes af iigquote:Op dinsdag 23 juni 2009 23:59 schreef BliksemSchigt het volgende:
[ afbeelding ]
Is toch wel beter dan eerst?
Schijn kan bedriegenquote:Op dinsdag 23 juni 2009 23:59 schreef BliksemSchigt het volgende:
[ afbeelding ]
Is toch wel beter dan eerst?
Whehe.quote:
Even op een nieuwe pagina voordat er weer versteegrobjes van komenquote:Gesprek tussen Elia en FC Twente
Door NIK KOK / MAARTEN WIJFFELS
AMSTERDAM - Ajax en Eljero Elia proberen een opening te creëren in de transferzaak van de 22-jarige aanvaller van FC Twente.
Ajax heeft gisteren op verzoek van Elia’s club het uitgebrachte bod op hem geconcretiseerd. Dat wil zeggen dat er duidelijke termijnen zijn afgesproken waarin Ajax het geboden bedrag zou willen betalen. Het bod van 7,9 miljoen euro is tegelijkertijd afgerond naar 8 miljoen euro.
Elia, op zijn beurt, voerde maandag in Hilversum met zijn gevolg een lange bespreking met voorzitter Joop Munsterman en andere directieleden van FC Twente.
De aanvaller stelde in dat gesprek nogmaals dat hij wil vertrekken bij de club en dat hij graag naar Ajax verkast. Hij bracht ook naar voren dat Munsterman hem in de winterstop heeft beloofd dat hij in de zomer mocht vertrekken bij de club.
Twente en Munsterman zien Elia echter liever naar een buitenlandse club vertrekken. De Tukkers zien Ajax als een directe concurrent in de eredivisie en vonden het eerste bod van de Amsterdammers op Elia beledigend.
De preses wil bovendien dat Ajax bij een transfer een groot bedrag ineens betaalt in plaats van het in vier keer overmaken van een klein bedrag. Op die manier kan hij direct de markt op voor een vervanger van Elia. Ajax is bekend met transfers die in termijnen worden betaald. De transfers van Huntelaar en Sneijder naar Real Madrid werden op die manier voldaan.
Elia en Munsterman hebben afgesproken de komende weken goed contact met elkaar te houden. De vraag is hoe de Twente-voorzitter nu gaat reageren op de moeite die Ajax en Elia hebben gedaan om tot een transfer te komen.
De naam van de Zweedse FC Groningen-aanvaller Marcus Berg werd gisteren hier en daar opgevoerd als alternatief voor Elia, maar met hem is Ajax niet bezig.
Dennis Bergkamp begint op 10 augustus aan zijn trainersloopbaan. De voormalige international staat op die dag voor het eerst op het veld als trainer van de D2 van Ajax. Hij traint dat team samen met Heini Otto. Voormalig doelman Fred Grim krijgt samen met Pieter Huistra Jong Ajax onder zijn hoede. Grim gaat bovendien de keepers van de A1 en de B1 trainen.
Ja, die ontloopt Ajax op zeker. Net als al die andere ploegen die aan de CL mee doen.quote:Op woensdag 24 juni 2009 00:06 schreef Fortitudo het volgende:
is er al bekend tegen wie ajax moet in vCl?
kunnen ze arsenal ontlopen ofzo?
Konden we Arsenal maar ontlopen dat zou betekenen dat we mee deden.quote:Op woensdag 24 juni 2009 00:06 schreef Fortitudo het volgende:
is er al bekend tegen wie ajax moet in vCl?
kunnen ze arsenal ontlopen ofzo?
quote:Op woensdag 24 juni 2009 00:06 schreef Fortitudo het volgende:
is er al bekend tegen wie ajax moet in vCl?
kunnen ze arsenal ontlopen ofzo?
Dat zal waarschijnlijk weer een FC Boracje wordenquote:Op woensdag 24 juni 2009 00:06 schreef Fortitudo het volgende:
is er al bekend tegen wie ajax moet in vCl?
kunnen ze arsenal ontlopen ofzo?
Ja klapper, geniet er maar van nu het nog kan. Onder Koeman worden er in ieder geval geen successen meer behaald. Shake it. A massive truck of fail.quote:Op woensdag 24 juni 2009 00:06 schreef Fortitudo het volgende:
is er al bekend tegen wie ajax moet in vCl?
kunnen ze arsenal ontlopen ofzo?
Urby op linksbackquote:Op woensdag 24 juni 2009 00:25 schreef Nashje het volgende:
Ik snap het nog steeds niet zo. Jol gaf tijdens de persconferentie toch min of meer toe dat buitenspelers 'm niet gaan worden onder leiding van hem? Waarom in godsnaam dan Elia? Sowieso heb je op zijn plek Sulejmani en Urby al.
Het gaat waarschijnlijk weer een Ajaxje worden. Iemand halen voor een positie, en vervolgens op een heel andere plek neerzetten. Dat is onderhand wel een gewoonte geworden.
daar komt urby wel het beste tot zijn recht inderdaadquote:Op woensdag 24 juni 2009 00:26 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Urby op linksback. En dan 3 spelers achter een spits. Dat kan haast niet anders.
Dus dan zou je de conclusie kunnen trekken dat Jol het niet ziet zitten in Dario? Ik gok dat het dan Elia - Aissati - Sulejmani en daarvoor Suarez gaat worden.quote:Op woensdag 24 juni 2009 00:26 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Urby op linksback. En dan 3 spelers achter een spits. Dat kan haast niet anders.
Nou ja, ik denk sowieso niet dat we 28 van de 34 wedstrijden met dezelfde 3 of 4 aanvallend ingestelde spelers kunnen spelenquote:Op woensdag 24 juni 2009 00:27 schreef Nashje het volgende:
[..]
Dus dan zou je de conclusie kunnen trekken dat Jol het niet ziet zitten in Dario? Ik gok dat het dan Elia - Aissati - Sulejmani en daarvoor Suarez gaat worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |