Ja, ik weet het, wishful thinking...quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:29 schreef methodmich het volgende:
Je zet Dordt hoog Tommy!
Omniworld laag ingeschaald overal, wat mij betreft terecht. Maar Wisman wil volgens de VI Seizoensgids een periode gaan pakken....![]()
MVV kwam geflatteerd voor. Eindhoven was de hele wedstrijd beter. Betaalde zich pas na een 0-3 uit in doelpunten.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 23:58 schreef neilpad het volgende:
Poortvliet gelijk naar de tribune in zijn eerste wedstrijd.
Blijft een mooi figuur. Typische Eindhoven wedstrijd wel. Eerst paar goals incasseren voordat ze zelf pas beginnen te voetballen.
5-0 had zeker gekund, maar we hadden gister geen echte spits lopen (Bokila en Vd Haar allebei geblesseerd) dus meerdere hele goede kansen om zeep geholpen. Zwolle was trouwens wel heel zwak, daar had ik veel meer van verwacht.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 02:32 schreef TerroRobbie het volgende:
AGOVV kan wel eens de verrassing gaan worden dit seizoen. Heel veel routine in de ploeg en een paar talentvolle spelers. Afgaande op de samenvatting rolden ze Zwolle helemaal op en had het wel 5-0 kunnen/moeten zijn.
Was het niet, weinig kansen maar wel met veel inzet.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 11:38 schreef methodmich het volgende:
Volendam - Den Bosch zag er in de samenvatting uit als een mooie pot.
In het geval van Veendam sprong het mij vooral in het oog hoe onthutsend zwak Haarlem was. Wel veel mooie goals van Veendam trouwens...quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 16:49 schreef DRD het volgende:
Toch zeer verrassende uitslagen dit weekend. Veendam en AGOVV de meest in het oog springend.
Ben vooral benieuwd of de degradatiemogelijkheid ook voor een ander soort voetbal gaat zorgen.....
Lekker belangrijk, had weinig invloed op de score. Bij een andere wedstrijd echter..quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 23:53 schreef TerroRobbie het volgende:
Nou die 2e penalty die de Graafschap kreeg, was er zeker geen
Ja, leuk.quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 00:42 schreef borisz het volgende:
Wel humor Veldmate toen die zijn tweede gele kaart kreeg de/het broer(tje) ook naar de scheids rende en ook geel kreeg.
Broederliefde. Jammer dat hij nog geen gele kaart had. Dan was het rood en had ie ook niet gescoordquote:Op zaterdag 15 augustus 2009 00:42 schreef borisz het volgende:
Wel humor Veldmate toen die zijn tweede gele kaart kreeg de/het broer(tje) ook naar de scheids rende en ook geel kreeg.
quote:Volendammers Platje en Maynard opgepakt
Gepubliceerd op: 14 augustus 2009 23:56
Melvin Platje en Kelvin Maynard zijn na afloop van de met 2-1 verloren wedstrijd van Volendam tegen Omniworld aangehouden door de politie.
Platje, die tijdens de wedstrijd onvriendelijk was toegezongen, kreeg het op weg naar de bus aan de stok met een aantal fans van Omniworld, waarna het tot een handgemeen zou zijn gekomen, meldt RTV Noord-Holland.
"Ze hebben zich verzet bij arrestatie en zitten tot zaterdagochtend negen uur op het politiebureau", aldus Volendamvoorzitter Henk Kras. Het duo kon zich bovendien niet legitimeren. Volgens Kras was bij de Volendammmers sprake van 'verkeerde frustratie'.
Hoe keept vd Vlag daar nu ?quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 01:42 schreef Trevor het volgende:
Vanavond Veendam zien spelen. Het is een compleet ander elftal, ze spelen heel gretig, gedreven en gecontroleerd. Ik verwacht er veel van dit jaar en hoop dat ze volgende week drie punten uit Kralingen meenemen.
Hij heeft bij ons in het begin echt drama gekeept, maar na de winterstop ging het steeds beter, en in de play offs was het echt topquote:Op zaterdag 15 augustus 2009 02:06 schreef Trevor het volgende:
Alsof hij nooi is weggeweest. Heel zeker. Een klein foutje, een twijfel toen de bal tussen een speler van Fortuna en hem in kwam, toen trapte hij uiteindelijk de bal vol in het gezicht en moest die speler even groggy naar de kant..
Ben heel blij dat hij terug is, vooral een op een vind ik hem sterk, maar dat bleek dus wel
Sc Cambuur - MVVquote:Op zaterdag 15 augustus 2009 13:42 schreef assie het volgende:
Al bekend wat volgende week op rtl "de wedstrijd van de week" is???
weinig invloed??? de 1-0 vlak na rust.....quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 00:28 schreef Roberto258 het volgende:
[..]
Lekker belangrijk, had weinig invloed op de score.
Ik gok op Cambuur of de Graafschapquote:Op zaterdag 15 augustus 2009 13:42 schreef assie het volgende:
Al bekend wat volgende week op rtl "de wedstrijd van de week" is???
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |