Klinkt plausibel!quote:Op dinsdag 23 juni 2009 07:44 schreef DrDentz het volgende:
En een heffing op email! Want berichten versturen kan nou eenmaal niet gratis zijn. Straks verliest de postbode z'n baan nog.
Welnee. Kranten zijn net zomin passé als boeken dat zijn. Er is nog geen enkel digitaal medium dat zich kan meten met de fysieke leeservaring.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 08:40 schreef Dr_Flash het volgende:
Kranten zijn passé. Leer er mee leven. En stop ook inderdaad maar met dat eindeloze papierverbruik.
Tsja, als je maar hard genoeg huilt, wordt die marktwerking voor het gemak maar ff aan de kant geschoven. Echt ongelooflijk, dit soort plannenquote:Op dinsdag 23 juni 2009 08:41 schreef Swetsenegger het volgende:
Als de kranten nu gezorgd hadden voor meerwaarde boven de nieuwe media, zoals verdieping, opinie en zoiets als eh... feiten controle, zouden ze een plek hebben.
Wat is er mis met marktwerking?
Gelet op de enorme terugval in oplage is dat inderdaad iets wat bij een dagblad zwaar weegt.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 08:43 schreef Ringo het volgende:
[..]
Welnee. Kranten zijn net zomin passé als boeken dat zijn. Er is nog geen enkel digitaal medium dat zich kan meten met de fysieke leeservaring.
Het zijn toch echt de kranten zelf die zoveel info op hun website zetten. Dat mensen dat dan lezen... ja, moet je dat die mensen kwalijk nemen dan?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 08:38 schreef Ringo het volgende:
Ja, want als internetgebruiker heb je nu eenmaal het onbesproken recht om gratis en voor niks de artikelen te lezen waar serieuze journalisten hard op hebben gezwoegd.
Dat is je beste argument om een 17e-eeuws anachronisme koste wat het kost in stand te houden?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 08:43 schreef Ringo het volgende:
[..]
Welnee. Kranten zijn net zomin passé als boeken dat zijn. Er is nog geen enkel digitaal medium dat zich kan meten met de fysieke leeservaring.
En hebben we fok, nu.nl en andere gratis nieuwssites. Dat de kranten met oud nieuws en geen of weinig verdiepeing komen, kunnen wij toch niets aan doen?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 08:40 schreef Ringo het volgende:
Voor niks gaat de zon op, meine Damen und Herren.
Nee, dat is logisch. Ik lees het ook. Maar ik vind het een logische zaak dat kranten ertoe neigen om geld voor hun diensten te vragen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 08:48 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Het zijn toch echt de kranten zelf die zoveel info op hun website zetten. Dat mensen dat dan lezen... ja, moet je dat die mensen kwalijk nemen dan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |