Zonnenbril ding ... Echt misselijk dit sorryquote:Op maandag 22 juni 2009 21:02 schreef Copycat het volgende:
Welke smiley deed FANN dan eerst na? Als ze die herhaalt, is het toch prima?
Nou tetten zat tochquote:
* Gaat meequote:
Eindelijkquote:
quote:
Welnee joh..quote:
Jawel, je hebt een mooie kop,quote:Op maandag 22 juni 2009 20:52 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja maar jesus zeg ... Ik heb geneens een cam en ik ben ook niet mooi ..
Zouden ze dáár geen t-shirts voor kunnen ontwerpen, de Fok!knokploeg?quote:Op maandag 22 juni 2009 21:08 schreef Copycat het volgende:
[..]
![]()
Dat de FOK!knokploeg nog ooit door RLS-ers zou worden gevormd.
quote:Op maandag 22 juni 2009 21:08 schreef FANN het volgende:
[..]
Welnee joh..Hara is harstikke aardig altijd tegen mij, vooral 's nachts...
prima Moderator totaal niet bevoordeeld of wat dan ook
Mensen die je negeren
Ja, ik heb altijd pech, kom nu nooit eens zoiets tegenquote:Op maandag 22 juni 2009 21:09 schreef evaxsis het volgende:
Heb je dit al gelezen:
Knappe Russin verkracht tien mannen
Hoe kan die ene gast het nou geweldig hebben gevonden als ie de hele tijd in katzwijm heeft gelegen?quote:Op maandag 22 juni 2009 21:09 schreef evaxsis het volgende:
Heb je dit al gelezen:
Knappe Russin verkracht tien mannen
Dan klagen we maar niet meer over muggen in de slaapkamerquote:Op maandag 22 juni 2009 21:09 schreef evaxsis het volgende:
Heb je dit al gelezen:
Knappe Russin verkracht tien mannen
Die van mij zoemt ook hoor, als ik er mee tegen je oren slaquote:Op maandag 22 juni 2009 21:12 schreef Soury het volgende:
[..]
Dan klagen we maar niet meer over muggen in de slaapkamer
Dat dacht ik nou ookquote:Op maandag 22 juni 2009 21:11 schreef Copycat het volgende:
[..]
Hoe kan die ene gast het nou geweldig hebben gevonden als ie de hele tijd in katzwijm heeft gelegen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |