beetje vreemd inderdaad, ben zelf ook wel bereid om een paar knaken neer te leggen zo nu en dan voor wat tracks in de best mogelijke kwaliteit.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 19:38 schreef ElDani het volgende:
Waarom niet gewoon op WEB uitbrengen zodat de minder rijke,maar wel eerlijke DJ ze gewoon kan draaien?
Stomquote:
Max Enforcer Remix schijnt.. Zit teminste wat pit in.. Kunnen de 2 heren daar soms wat van leren.. Wel jammer dat ze precies voor het stuk waar ze minder in thuis zijn, het hardere segment, een zooi andere DJ's erbij halen..quote:
Klinkt idd als EA track, wat betreft stil staande mensen in Zak valt dat altijd behoorlijk mee hoor.quote:Op woensdag 24 juni 2009 10:07 schreef ElDani het volgende:
[..]
Max Enforcer Remix schijnt.. Zit teminste wat pit in.. Kunnen de 2 heren daar soms wat van leren.. Wel jammer dat ze precies voor het stuk waar ze minder in thuis zijn, het hardere segment, een zooi andere DJ's erbij halen..
Wat die melodie van de climax?? Blegh.. Klinkt echt als zo'n typische Hardcore-deun, Evil Activities does his job again..
Mag ik ook even zeggen dat het publiek echt zo stilstaat als wat.. Maar dat kan lastig aan de heren liggen.
Zak ligt toch in Duitsland?quote:Op woensdag 24 juni 2009 11:11 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Klinkt idd als EA track, wat betreft stil staande mensen in Zak valt dat altijd behoorlijk mee hoor.
De hele dansvloer gaat daar normaal keihard te keer, een van de weinige zalen nog in Nederland waar iedereen geloof ik nog echt allemaal los gaat.
quote:Op woensdag 24 juni 2009 11:11 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Klinkt idd als EA track, wat betreft stil staande mensen in Zak valt dat altijd behoorlijk mee hoor.
De hele dansvloer gaat daar normaal keihard te keer, een van de weinige zalen nog in Nederland waar iedereen geloof ik nog echt allemaal los gaat.
quote:Aftermovie Showtek Los Angeles USA
“Showtek is the first ever Hard Dance act in Los Angeles (USA) who sold out in advance (solo performance) á 4000 capacity room just by themselves! On Saturday the 30th of May fans were still queuing outside and begging for tickets to get in at the Hudson Theatre where Showtek just entered the room and create some mass hysteria in this venue just by walking in!
The temperature was getting to a boiling point when our heros finally went on stage; this was absolute one of the most mental things we ever witnessed! ”
1x het publiek mee laten zingen gaat nog wel.. maar 4 keer muten tijdens "harstyle baby" is te veel van het goedequote:
Idd was heerlijkquote:Op dinsdag 23 juni 2009 19:53 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]
Dat was wel een gruwelijk moment ja.
Haha inderdaad onmogelijk om daar beetje fatsoenlijk los te kunnen gaan....quote:Op woensdag 24 juni 2009 12:02 schreef de_huig het volgende:
woensdag![]()
showtek
amerikanen![]()
wel gezellig druk in die zaal in the usa trouwens, kolere
Hitte zou er wel best inzitten in zon klein zaaltje, er waren genoeg geile wijven in de zaal alleen heeft Walt daar niks aan omdat hij op mannen valt.quote:Op woensdag 24 juni 2009 12:02 schreef de_huig het volgende:
woensdag![]()
showtek
amerikanen
wel gezellig druk in die zaal in the usa trouwens, kolere
quote:I got this from Noisecontrollers twitter:
New track finished! A track without a melody, crazzzzyyyy
vind het origineel nog altijd lekker, maar deze gaat daar nog overheenquote:Op dinsdag 23 juni 2009 19:53 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]
Dat was wel een gruwelijk moment ja.
dat is wel baggerquote:Op dinsdag 23 juni 2009 20:02 schreef mstx het volgende:
[..]
Mijne wel.Alleen de ontstekingsmodule was kapot... weg ¤290.
QFT!!quote:Op woensdag 24 juni 2009 11:55 schreef LeonH het volgende:
Leuk om te zien dat het zo de wereld overgaat, alleen jammer dat het moet gebeuren met die baggermuziek van Showtek
yessssssquote:Op woensdag 24 juni 2009 13:37 schreef Tha_Bartman het volgende:
hij kom dan ook binenkort uit
Title: Who Is Calling (Zenith DJ Edit)
Artist: Tatarola
Label: Trance Communication Records
Catalog number: TRC17
Source: http://www.saifam.com/dow(...)32/CATAL=TRC/CODE=17
Waaaaaarom zijn die in gods naam zo vroeg :/ en dbstf afsluiten :/ hmm echt ruk imho, had liever NC's als afsluiter gezien, moet ik allemaal missenquote:Bass Events Hardstyle
12:00 - 13:00: Bass Modulators
13:00 - 14:00: Dozer
13:00 - 14:00: The Pitcher
14:00 - 15:00: Brennan Heart
15:00 - 16:00: Dutch Master
16:00 - 16:30: Noisecontrollers LIVE
16:30 - 17:30: Scope DJ
17:30 - 18:00: Psyko Punkz LIVE
18:00 - 19:00: Josh & Wesz
19:00 - 20:00: Wildstylez
20:00 - 21:00: Stephanie
21:00 - 22:00: Technoboy
22:00 - 23:00: Headhunterz
23:00 - 00:00: D-Block & S-te-Fan
MC Villain
16:30 - 17:30: Scope DJ of 16:30 - 17:10: Milk Incquote:Jim Stage
12:00 - 14:00: Ruben
14:00 - 15:30: Robert Abigail
15:30 - 16:30: Johan Gielen
16:30 - 17:10: Milk Inc
17:10 - 18:00: F.R.A.N.K.
18:00 - 18:40: Sylver
18:40 - 19:45: Laurent Wéry
21:00 - 21:40: Lasgo
21:40 - 22:30: Peter Luts
22:30 - 00:00: Ferry Corsten
weet niet welke muziek je precies leuk vind, maar voor mij zou de keuze ook vallen op Scope DJ, Josh & Wesz en Lasgoquote:Op woensdag 24 juni 2009 14:22 schreef Sc0tTy het volgende:
16:30 - 17:30: Scope DJ of 16:30 - 17:10: Milk Inc
18:00 - 19:00: Josh & Wesz of 18:00 - 18:40: Sylver
21:00 - 22:00: Technoboy of 21:00 - 21:40: Lasgo
Hmm das ook weer precies jammer zeg :/
JW en Scope wil ik erg graag zien, dus ik denk dak alleen naar lasgo ga
true, scope's zet was erg relaxed alleen jammer dat die audio fucked wasquote:Op woensdag 24 juni 2009 14:44 schreef ElDani het volgende:
Van Scope DJ was de liveset in Australië (Sound Of Q-Dance) toch wel een verdomd fijn setje! Zou hem wel willen zien..
TBY zou ik eigenlijk ook wel willen zien.. Kan zijn sounds altijd wel waarderen.
Ja dat weet ik ook wel, maar toch.. Op de een of andere manier vind ik het wel wat hebben als hij er isquote:Op woensdag 24 juni 2009 15:10 schreef Sc0tTy het volgende:
[..]
true, scope's zet was erg relaxed alleen jammer dat die audio fucked was
mjah tby heb ik al paar setjes van gehoort en zn mixwerk is niet je-van-het, z'n platen zijn leuk, maar die kenk ook thuus luisteren
Ik wel, en ik vind het niksquote:
Ik wel. Ik vind het kut.quote:
quote:Op woensdag 24 juni 2009 17:40 schreef LeonH het volgende:
http://showtekmusic.hyves(...)rk_vs_Defqon_1/yt0U/... ben benieuwd hoeveel hun echt gemist hebben.... Check vooral onderaan de reactie van ene Ton
quote:Op woensdag 24 juni 2009 16:39 schreef Tha_Bartman het volgende:
ik vidn het te kort om echt te oordelen.. je horot eigenlijk nauwelijks iets.. maar wat je hoort klinkt voor mij goed..
Ik heb vertrouwen in de ezels
voor mij is het een beetje van beidequote:Op woensdag 24 juni 2009 16:45 schreef LeonH het volgende:
heb een idee dat ze nog niet veel verder zijn in de studio dan dit...
Kan hier moeilijk over oordelen, dadelijk zit er zo'n dikke mid-intro en een gruwelijke opbouw, nou dan weet ik het wel hoor
Ton de heldquote:Op woensdag 24 juni 2009 17:40 schreef LeonH het volgende:
http://showtekmusic.hyves(...)rk_vs_Defqon_1/yt0U/... ben benieuwd hoeveel hun echt gemist hebben.... Check vooral onderaan de reactie van ene Ton
Laten we het hopen, Donkeys staan tot nu toe meestal wel voor kwaliteit dus ik blijf vertrouwen houdenquote:heb een idee dat ze nog niet veel verder zijn in de studio dan dit...
Kan hier moeilijk over oordelen, dadelijk zit er zo'n dikke mid-intro en een gruwelijke opbouw, nou dan weet ik het wel hoor
Beetje raar bericht van Showtek, komt op mij over alsof ze nog even willen showen dat ze wel voor Defqon uitgenodigd waren....quote:http://showtekmusic.hyves(...)rk_vs_Defqon_1/yt0U/
... ben benieuwd hoeveel hun echt gemist hebben.... Check vooral onderaan de reactie van ene Ton
quote:
Eensch!quote:
Ik ben het helemaal met je eens. Hoe kun je in godsnaam iets beoordelen, wat eigenlijk wel redelijk eentonig is en waarschijnlijk gewoon een kleine opzet is naar een nieuw nummer.quote:Op woensdag 24 juni 2009 19:04 schreef em-dee-em-aa het volgende:
[..]
Laten we het hopen, Donkeys staan tot nu toe meestal wel voor kwaliteit dus ik blijf vertrouwen houden![]()
Idd een beetje raar bericht. Het lijkt idd alsof ze willen vertellen dat ze zich te goed voelde voor DefQon.quote:Op woensdag 24 juni 2009 19:04 schreef em-dee-em-aa het volgende:
[..]
Beetje raar bericht van Showtek, komt op mij over alsof ze nog even willen showen dat ze wel voor Defqon uitgenodigd waren....
antwoord: SOGquote:Op woensdag 24 juni 2009 21:17 schreef CrustyClown het volgende:
*Het is me toch wat. Eerst een beetje voor HHZ opkomen, nu voor Showtek... What's happening to me!?
bij crusty in ieder geval nog geen gehoorgebrekquote:Op woensdag 24 juni 2009 21:17 schreef CrustyClown het volgende:
Verder heb ik er niet zoveel op tegen dat Showtek de grenzen van hardstyle verlegt naar andere landen hoor. Ik vind het best prima.
Ze brengen het genre Hardstyle gewoon even wat verder dan de grenzen van ons kleine kikkerlandje. Ik heb er niets op tegen hoor, het hoeft voor mij niet zo exqlusief voor NL te blijven hoor.
Beter had ik het niet kunnen verwoorden!quote:Op woensdag 24 juni 2009 21:17 schreef CrustyClown het volgende:
[..]
Ik ben het helemaal met je eens. Hoe kun je in godsnaam iets beoordelen, wat eigenlijk wel redelijk eentonig is en waarschijnlijk gewoon een kleine opzet is naar een nieuw nummer.
Vind het trouwens ook kansloos dat ze dat op YT zetten, daar is het publiek natuurlijk alles behalve objectief!
[..]
Idd een beetje raar bericht. Het lijkt idd alsof ze willen vertellen dat ze zich te goed voelde voor DefQon.
Verder heb ik er niet zoveel op tegen dat Showtek de grenzen van hardstyle verlegt naar andere landen hoor. Ik vind het best prima.
Ze brengen het genre Hardstyle gewoon even wat verder dan de grenzen van ons kleine kikkerlandje. Ik heb er niets op tegen hoor, het hoeft voor mij niet zo exqlusief voor NL te blijven hoor. Wie weet wat voor talentjes er in andere landen rondlopen die we dan vervolgens terug gaan zien op nederlandse festivals.
Meerendeel zal na de eerste kennismaking met HS, toch wel op zoek gaan naar hun eigen smaak in artiesten en/of stroming binnen de HS. Showtek is dan met hun toegankelijke muziek toch een best prima inkomertje... Om nou artiesten zoals A2 als harstyle exportproduct neer te zetten is ook zo wat. Aangezien hun toch wat duisterder en hardere muziek draaien. Hier zullen de mensen die ervan houden toch ook wel vanzelf uitkomen.
Het is net als bij veel genre's, je leert ermee kennis maken door de mainstream artiesten (ik noem een Tiesto bv) en vanzelf groei je wat meer in de scene en kom je zelf uit bij de artiesten/stroming die jij lekker vind...
*Het is me toch wat. Eerst een beetje voor HHZ opkomen, nu voor Showtek... What's happening to me!?
Grapjas ben je ook hequote:Op woensdag 24 juni 2009 21:48 schreef de_huig het volgende:
[..]
bij crusty in ieder geval nog geen gehoorgebrek![]()
![]()
![]()
OT: ze doen hun ding, ze doen hun dansje maar..zolang ik er maar geen last van heb
geen hol aan, dus geef maar lekker aan mijquote:
Denk je? Mja... k hoor er variërende meningen over.....quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:47 schreef T_Killer het volgende:
[..]
geen hol aan, dus geef maar lekker aan mij
Kunt er beter niet heen gaan, wordt alleen maar piraten muziek gedraaid..quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:59 schreef Koepert het volgende:
[..]
Denk je? Mja... k hoor er variërende meningen over.....
Nja met deze redenering ga je wel van het positieve uit hoor. Voor veel amerikanen die daar zijn geweest zal het gewoon showtek= hardstyle zijn en die zullen vervolgens echt niet veel verder komen dan een the prophet of headhunterz, laat staan de alpha's. Denk dus niet dat het een bijzonder goede ontwikkeling is, zeker ook gezien het min of meer een concert was ipv een feest?quote:Op woensdag 24 juni 2009 21:17 schreef CrustyClown het volgende:
Meerendeel zal na de eerste kennismaking met HS, toch wel op zoek gaan naar hun eigen smaak in artiesten en/of stroming binnen de HS. Showtek is dan met hun toegankelijke muziek toch een best prima inkomertje... Om nou artiesten zoals A2 als harstyle exportproduct neer te zetten is ook zo wat. Aangezien hun toch wat duisterder en hardere muziek draaien. Hier zullen de mensen die ervan houden toch ook wel vanzelf uitkomen.
Gasmaskert!quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:25 schreef Koepert het volgende:
Ontopic: er ligt inmiddels een uitgeprint a4tje op mijn bureau met daarop een plaatje van n soort vliegeniersmasker.. Iets op een vliegbasis ofzo... KjoeBees? Is dat wat?
zolang je goede argumenten gebruikt, dus ja ik heb het helemaal gelezen, is het geen probleemquote:Op woensdag 24 juni 2009 21:17 schreef CrustyClown het volgende:
*Het is me toch wat. Eerst een beetje voor HHZ opkomen, nu voor Showtek... What's happening to me!?
ben er wel heel benieuwd naar, gezien de reacties van de mensen die die langere trailer hebben gezien!quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:25 schreef Koepert het volgende:
2012 Preview: Te kort voor een beoordeling dus, Kakverhaal!!!
Hierdoor ben ik dus n beetje moe van die plaat... Vooral vocals hangen me de strot uit...quote:Op donderdag 25 juni 2009 12:32 schreef ElDani het volgende:
Ik moet ook zeggen.. Na A Kay A (EHM... Mix) als hype gehad te hebben gaan DJ's steeds meer over naar de Straight On Mix... En die is ook erg lekker moet ik zeggen!
Idd super setje, Feel good!, alphaverb does it again!quote:
quote:Op donderdag 25 juni 2009 14:10 schreef NoJokes het volgende:
Iemand enige idee hoe dit eerste nummer heet?
Dat is Showtek - Fags on Bassquote:Op donderdag 25 juni 2009 14:10 schreef NoJokes het volgende:
Iemand enige idee hoe dit eerste nummer heet?
Ik ben anders wel een echte pa-partylover hoor.quote:Op donderdag 25 juni 2009 14:30 schreef T_Killer het volgende:
[..]
![]()
Die vraag kun je beter ergens anders op een forum stellen.
Wij weten namelijk niets over showtek en hun platen.
en je leeft voor hardstylequote:Op donderdag 25 juni 2009 14:36 schreef mstx het volgende:
[..]
Ik ben anders wel een echte pa-partylover hoor.
en geef je al je geld uit aan kaartjes voor feesten, en neem je ook pilletjes zodat je naar la la land gaat?quote:Op donderdag 25 juni 2009 14:36 schreef mstx het volgende:
[..]
Ik ben anders wel een echte pa-partylover hoor.
Kan 'm nergens vinden, moet ie nog uitkomen?quote:
en ga je helemaal kapot op feesten van 9 tot 7 uur 's morgens? en en en... denk je ook dat het systeem zuigt?quote:Op donderdag 25 juni 2009 14:46 schreef T_Killer het volgende:
[..]
en geef je al je geld uit aan kaartjes voor feesten, en neem je ook pilletjes zodat je naar la la land gaat?
en haat je baantjes van 9 tot 17? en vindt je dat iedereen zich de hele week uit de naad werkt en totaal gestressed wordt?quote:Op donderdag 25 juni 2009 14:49 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
en ga je helemaal kapot op feesten van 9 tot 7 uur 's morgens? en en en... denk je ook dat het systeem zuigt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |