Bazen actiequote:Op maandag 22 juni 2009 19:24 schreef Cat_Tank het volgende:
[..]"AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH"![]()
Gevolg
Kinderen:
![]()
Vriend:
![]()
De kids willen wegrennen, maar flikkeren daarbij over hun skateboard.![]()
Voelt zeker wel veilig, hek, videofoon...quote:Op maandag 22 juni 2009 19:24 schreef Cat_Tank het volgende:
Ik woon in een appartementencomplex dat afgesloten is met een hek en keurige videofoon-bewaking. Na 18.00 kun je niet door het hek zonder eerst bij die videofoon aan te bellen.
Opeens staat er een stelletje skateboardende belhameltjes belletje te trekken via die videofoon. Het is overduidelijk dat er in dat ding een dikke camera zit, maar dat was de twee heren van ongeveer 7jarige leeftijd niet opgevallen.
Mijn vriend werd er gek van, maar had een geniaal plan: je kan ook praten via de videofoon, en hij nam dus zachtjes de hoorn van de haak en toen de kids met hun neus gniffelend 'haha ze komen nu helemaal naar beneden' op de camera stonden schreeuwde ie keihard "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH"![]()
Gevolg
Kinderen:
![]()
Vriend:
![]()
De kids willen wegrennen, maar flikkeren daarbij over hun skateboard.![]()
15 min later: boze ouder aan de videofoon incl. nog najankende kids. Dat wij zonder reden door de videofoon liepen te schreeuwen naar 'voorbijgaand publiek'. Wij uitleggen dat ze zo'n 30 minuten lang telkens op de bel zaten te drukken. Gelooft ze ons nietWij haar uitleggen dat wij niet eens zonder dat er aangebeld wordt beeld hebben van de straat en geen geluid kunnen verzenden. Mens kijkt
en vraagt aan de kinderen 'trokken jullie bel'. Kinderen niks zeggen...
Klacht: Geen excuses niks, ze droop nog verward van de uitleg 'videofoon for dummies' met kinderen weg. Wat is dat nou weer voor tokkiegedrag. Ons lastigvallen met belletje trekken is 1 ding. Jankend naar je moeder gaan omdat je geowned bent in je daad...![]()
Het gaat om jochies van zeven. Held!quote:Op maandag 22 juni 2009 19:24 schreef Cat_Tank het volgende:
Jankend naar je moeder gaan omdat je geowned bent in je daad...![]()
quote:
quote:
Voor straf zijn ze kaal geschoren?quote:Op maandag 22 juni 2009 19:49 schreef Cat_Tank het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zo ging het ongeveer.
Hoezo niks hebben? Het is toch juist grappig/goed om de kinderen op die manier te laten schrikken. De ouder die verhaal komt halen is juist zieligquote:Op maandag 22 juni 2009 20:34 schreef Glijdt_licht het volgende:
Mensen die niks kunnen hebben van kinderen.Het zijn godverdomme kinderen, alsof jullie zulke dingen niet deden.
Hey hey...quote:Op maandag 22 juni 2009 19:35 schreef tho_Omas het volgende:
Skaters. De emo's van de nineties. Afknallen graag.
Uitkering wordt automatisch gestortquote:Op maandag 22 juni 2009 21:12 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Sad dat die moeder verhaal kwam halen![]()
Je zou bijna denken dat ze iets beters te doen heeft, zoals werken of huishouding...
quote:Op maandag 22 juni 2009 21:15 schreef Marurk het volgende:
Wat ook leuk was: tandenstoker tussen het knopje van de bel en de belbehuizing en dan die bel indrukken. Dan blijft dat ding doorratelen (mits je een goede bel hebt).En die mensen zich dan helemaal de tyfus schrikken en godveren.
(Wel oppassen dat die dingen niet afbraken.)
quote:Op maandag 22 juni 2009 19:49 schreef Cat_Tank het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zo ging het ongeveer.
tandenstokers... wij gebruikten altijd doorntjes van een rozenstruik. Die braken ook lekker makkelijk af zodat de bel maar door bleef gaanquote:Op maandag 22 juni 2009 21:15 schreef Marurk het volgende:
Wat ook leuk was: tandenstoker tussen het knopje van de bel en de belbehuizing en dan die bel indrukken. Dan blijft dat ding doorratelen (mits je een goede bel hebt).En die mensen zich dan helemaal de tyfus schrikken en godveren.
(Wel oppassen dat die dingen niet afbraken.)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |