Same herequote:Op maandag 22 juni 2009 14:32 schreef Frankz0rz het volgende:
Die AT5 stream start bij mij niet eens nuNormaal alleen die reclame en dan alleen geluid
Doet 't niet...quote:Op maandag 22 juni 2009 14:05 schreef BliksemSchigt het volgende:
WMP link voor AT5: mms://at5.streamonline.nl/at5
Ah fijn, iemand die voor me live blogt.quote:Op maandag 22 juni 2009 14:40 schreef duguid het volgende:
Ik zie Daley Blind met nummer 27, Alderweireld 19. Ik zie Kennedy met 39 lopen
Ik vind t wel ongepast dat ze staan met hun armen breed en dan wankelen. Vervolgens komt er een nieuws bericht langs onderin dat de hulpverlening voor t neergestorte Turkse vliegtuig op gang komtquote:Op maandag 22 juni 2009 14:34 schreef Silenus het volgende:
Ik vind het nu al saai.
Dat is altijd met trainingen, ging vorige jaren ook altijd, dan zit je daar en denk je JAAA JAA DAAR KOMEN ZE WE KUNNEN BEGINNEN!!![]()
![]()
..Waarna ze lame wat rondjes rennen en hier en daar tegen een bal aantrappen. Alsof je naar de warming-up voor een belangrijke wedstrijd kijkt maar dat je weer naar huis gaat/moet als de wedstrijd begint.![]()
Het valt ook niet mee om live verslag te doen van een training. Zelfs Evert ten Napel zou het nu moeilijk hebben denk ik.quote:Op maandag 22 juni 2009 14:40 schreef Kopbal het volgende:
Die commentator heeft echt de saaiste stem... ooit.
Ze zongen: Jalala, leve de Jol, we gaan een feessie bouwen.quote:Op maandag 22 juni 2009 14:40 schreef BliksemSchigt het volgende:
Haha, hoe gaaf die vuist van Jol toen zijn naam werd gezongen.
Haha serieus of verzin je dat nu? Zou namelijk wel briljant verzonnen zijn.quote:Op maandag 22 juni 2009 14:42 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Ze zongen: Jalala, leve de Jol, we gaan een feessie bouwen.
Aissati met nr Spuit 11 hierquote:Op maandag 22 juni 2009 14:41 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Ah fijn, iemand die voor me live blogt.
Probeer gewoon www.at5.nl en daar de stream te openen.quote:Op maandag 22 juni 2009 14:47 schreef Cyberia18 het volgende:
Meer mensen die geen beeld hebben?
Dat heb ik dus gedaan alleen hij opent 'm niet.quote:Op maandag 22 juni 2009 14:48 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Probeer gewoon www.at5.nl en daar de stream te openen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |