Vertel...!quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:14 schreef Zith het volgende:
Yup, een nieuw hoofdstuk breekt vanavond aan.
En die worden opgetrommeld om tegenwicht te bieden aan de demonstranten?quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:50 schreef AryaMehr het volgende:
Moment van de waarheid morgen.
Overigens zijn alle Ahmadinejad aanhangers ook weer met bussen teruggekeerd naar hun dorpjes. Wat dat is wat ze doen, mensen uit dorpjes halen die nauwelijks ergens weet van hebben.
[ afbeelding ]
Volgens mij is dat bij elke (mogelijke) revolutie toch zo?quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:56 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
Ze hebben wel lef in Iran, om verder te gaan met demonstreren ondanks het gevaar gearresteerd/neergeschoten te worden. Daar kunnen ze in vele andere landen nog heel wat van leren.
Yep, als ermorgen gedemonstreerd wordt zal dat een directe boodschap zijn aan de grand ayatollah dat hij niet meer als leider gezien wordt.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:53 schreef Swetsenegger het volgende:
In een vorig topic werd nog gesuggereerd dat het vaker gebeurt dat in Iran een orthodoxe president wordt afgewisseld met een liberalere wind om zo voor brood en spelen te zorgen en de echte machthebbers (Ayatollah's) in het zadel houden zonder veel gemor van het volk.
Maar dit lijkt me toch ondertussen iets dieper en serieuzer te zijn?
Ja. Financieel afhankelijke mensen uit dorpen die nergens weet van hebben, maar ondertussen worden opgetrommeld om een beeld weer te geven alsof het volk achter Khamenei en consorten staat.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:55 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En die worden opgetrommeld om tegenwicht te bieden aan de demonstranten?
Yer, ook in V for Vendetta !quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:57 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Volgens mij is dat bij elke (mogelijke) revolutie toch zo?
Maar zal hij dan ook aan zijn stutten trekken? Of trekt hij zich daar niets van aan?quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:58 schreef Zith het volgende:
[..]
Yep, als ermorgen gedemonstreerd wordt zal dat een directe boodschap zijn aan de grand ayatollah dat hij niet meer als leider gezien wordt.
Klopt , maar ik vind het dus wel stoer dat die revolutie nu eventueel begonnen is.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:57 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Volgens mij is dat bij elke (mogelijke) revolutie toch zo?
Macht wordt zelden zonder slag of stoot opgegeven.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 22:04 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar zal hij dan ook aan zijn stutten trekken? Of trekt hij zich daar niets van aan?
Klopt niet wat je zegt hoor, want die mensen zijn gewoon gePhotoshopt, die komen niet uit dorpjesquote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:58 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ja. Financieel afhankelijke mensen uit dorpen die nergens weet van hebben, maar ondertussen worden opgetrommeld om een beeld weer te geven alsof het volk achter Khamenei en consorten staat.
Zie openingspost.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 22:09 schreef LordNemephis het volgende:
Waar op Twitter zijn die Iraniėrs trouwens te vinden?
[img ]http://www.1stunblocker.com/browse.php?u=1034bb8d67053Oi8vOTQuMTAwLjExOC41Ni82MTk3NTAwMDEtNjE5ODAwMDAwLzYxOTc4NjgwMS02MTk3ODY5MDAvNjE5Nzg2ODQ3XzZfOEtVQy5qcGVn&b=5[/img ]quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |