Ja hoorquote:Op vrijdag 19 juni 2009 19:58 schreef Omnifacer het volgende:
Overigens: net 2e keer op Nieuwmarkt geprobeerd maar hard geweigerd! Reden: bij Sanders moet je verplicht 6 stuks afnemen, terwijl het bij AH per fles gaat
gaat er gewoon om dat je een printer hebt met goede afdruk kwaliteit. Een laserprinter is een voorbeeld van een printer die proffesioneler over komt dan een simpel thuis printertje.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:29 schreef classpc het volgende:
Waarom moet je een laserprinter hebben dan?
En die zelfde site heeft het voor iedereen verpest door photoshops te verspreidenquote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:23 schreef tjeerds het volgende:
Volgens de website Uwspuermarkt mogen folders van groothandels wel
quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:26 schreef Blackf1re het volgende:
[..]
En die zelfde site heeft het voor iedereen verpest door photoshops te verspreiden
Ik zag het toch echt op de computer en op winkelweb staan.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:48 schreef Qwea het volgende:
Nou, niemand hanteert dat regionale. Heb je echt op winkelweb gekeken? of enkel een foldertje?
Kadev? Ome sam? Opheldering?
hmmm. Nou, die kerel van net heeft ook op winkelweb gekeken voor die vaartjes folder. En ik zei dat die folder uit wageningen kwam. Heb hem er niet over gehoord.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:49 schreef Fosfolipide het volgende:
[..]
Ik zag het toch echt op de computer en op winkelweb staan.
neehoor die gaat morgen pas inquote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:49 schreef Schenkstroop het volgende:
pizza? ah shit vast te laat.
ook hier niks over regionaal gehoord. Vandaag 4 AH's afgeweest met het foldertje, geen enkele winkel deed echt moeilijk (op wat tegen spurten om het foldertje te houden naquote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:50 schreef Qwea het volgende:
[..]
hmmm. Nou, die kerel van net heeft ook op winkelweb gekeken voor die vaartjes folder. En ik zei dat die folder uit wageningen kwam. Heb hem er niet over gehoord.
Maar heb sam al ff gevraagd. Of kadev moet eerder met antwoord komen
Sowieso wel.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:50 schreef Ferdii het volgende:
[..]
neehoor die gaat morgen pas in
oftewel morgenvroeg met foldertje bij de ingang staan en je maakt nog een goede kans om pizza te krijgen
denk ik ook ja. Alle AH's hier in de omgeving hadden de Sanders folder ook nog niet aangepast. Het actieteam is duidelijk niet op de hoogte wat er speelt bij de concurrentenquote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:52 schreef Qwea het volgende:
[..]
Sowieso wel.
Ze gaan het echt niet landelijk aanpassen voor 1 dagje voor een folder uit fucking wageningen die bijna niemand heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |