"Ja Maarten, nu gaan we de etappe naar Morzine in 2006 opnieuw doen."quote:
De komende drie weken zal het 'het nieuwe becommentarieren' zijn wat de klok slaatquote:Op vrijdag 3 juli 2009 10:33 schreef franklop het volgende:
Trainingskamp om commentaar te kunnen geven![]()
Maar goed ben benieuwd of je het direct terughoort, ofdat ze gelijk beginnen met het nieuwe wielrennen
quote:Op vrijdag 3 juli 2009 11:58 schreef eentwee het volgende:
[..]
De komende drie weken zal het 'het nieuwe becommentarieren' zijn wat de klok slaat
Hoezo failliet?quote:Op vrijdag 3 juli 2009 11:10 schreef Klopkoek het volgende:
Mijn kritiek op Herbert en co. ten opzichte van Smeets en Nelisse is vooral dat een kwinkslag volledig ontbreekt en de clichés die elke etappe worden opgelepeld ('wát een finale!'). Ook herkennen ze renners vrij slecht en zien ze tactieken vrij laat door, en dat is nog altijd de core-business van een commentator.
Van naieviteit heb ik niets gemerkt. Ik proefde eerder een portie zuur. En om nou als commentator bij elke goede prestatie meteen te gaan zeggen 'die moet wel aan de dope zitten!'... tsja, dat geeft het falliet van het wielrennen aan.
Afgelopen jaren heb ik 's avonds niet naar Sporza gekeken. Maar dit jaar was Sporza idd beter. Viel ook mij op dat er bij Sporza daadwerkelijk renners in de uitzending zaten. Ook heb ik met kromme tenen voor de buis gezeten iedere avond als Smeets het commentaar bij de samenvatting gaf:quote:Op maandag 27 juli 2009 12:40 schreef petitlapin2 het volgende:
ik ben een vlaming, dus sporza uiteraard voor tijdens de koersen. Ik vind wuyts en de cauwer beter en levendiger.
Soms zap ik uit nieuwsgierigheid eens naar de Nederlandse post en ik vind het daar altijd zo doods. Ik vind Dijkstra en Ducrot ook helemaal niet grappig en ze hebben niets zinnigs te melden.
's avonds kijk ik naar beide programma's en in tegenstelling tot vorig jaar vond ik dit jaar sporza beter. Betere reportages met oudrenners, Lieven die de toprenners aan zijn tafel krijgt en leukere interviews met de renners in het algemeen.
Karl van nieuwkerke moet wel eens leren van wat minder stroperig te zijn met zijn gasten.
Ik vind dat Mart dit jaar echt ondermaats heeft gepresteerd. Ik vroeg me soms af waarom ik bleef kijken. Dat had ik de vorige jaren hélemaal niet. Hij en heel die ploeg deed dit jaar precies geen moeite.
Zoals verwacht een glansrijke overwinning voor Sporza. Ik moet zeggen dat ik de Cauwer steeds meer ga waarderen. Tom Steels (co-commentator van de eerste week) vond ik minder, al moet ik toegeven dat ik van de eerste week weinig heb gezien.quote:Op maandag 27 juli 2009 12:19 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Eindoordeel?
Is dat laatste (en dat eerste eigenlijk ook) onterecht dan?quote:Op maandag 27 juli 2009 17:17 schreef Perico het volgende:
Ik kijk haast geen Sporza meer... toen Karl erbij zat tijdens de Waalse Pijl en co. gaf hij 2 uur af op Wallonie, wat niet chic was. Wuyts steekt zijn dedain voor de Gold Race niet onder stoelen of banken.
Nee, vooral Smeets nietquote:Dijkstra en Ducrot en Smeets zul je niet op dit soort hautain gedrag kunnen betrappen.
Vandaar dat ze het ook beperkt houden tot een kort gesprek bij Lieven aan tafel. Ik denk dat er in de avondetappe meer gasten zijn geweest die actief zijn in het huidige peloton zijn geweest dan bij Tour 2009.quote:Verder hebben ze bij de NOS (denk dankzij Studio Voetbal, en ook Voetbal Insite) goed door, dat renners als gasten, en mensen die nu actief in het peloton staan, saaie tv oplevert omdat ze niets willen zeggen.
Wat verschilt het gestuntel van Merckx met dat van Cruijff, behalve dan dat eerstgenoemde wel wat van wielrennen afweet?quote:Zelfs Eddy Merckx gister was 5 minuten aan het "eeeuhhh-en" omdat hij niets wilde loslaten dat 1 procentje negatief zou kunnen zijn over Armstrong. Dan liever NOS gasten met wat meer afstand, en meer aandacht voor sfeer zoals de avondetappe.
Verklaar je nader?quote:De Tour is 80 uur in beeld, en niet spannend genoeg om bovenop de wedstrijd ieder minuutje te zitten, ook niet tijdens de etappe. Veel fanatici snappen dat niet goed.
Tsja, Wallonie is natuurlijk best treurig op veel terreinen, maar de ASO organiseert heel behoorlijk de wedstrijden daar. Sporza zendt ook heel serieus de Grote Scheldeprijs uit terwijl dat een veredelde kermiskoers is. Daar doen we dan ook niet lacherig over.quote:Op maandag 27 juli 2009 18:29 schreef wimderon het volgende:
Is dat laatste (en dat eerste eigenlijk ook) onterecht dan?
Cruijff is een spraakwatervalquote:Wat verschilt het gestuntel van Merckx met dat van Cruijff, behalve dan dat eerstgenoemde wel wat van wielrennen afweet?
Veelgehoorde kritiek is: Wuyts ziet alles meteen correct, Dijkstra en Ducrot volgen soms wat later, en laten ook de teugels wat los wat betreft palmares van koplopers (vooral als het een grote groep is) en hebben vaker lange discussies.quote:Verklaar je nader?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |