En dat gaan we hier ook niet uitleggen ook dus.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 16:07 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Mjah jailbreak ken ik maar dan kun je nog geen apps uit de iTunes store voor nope krijgen
Ahh alsjeblieft, toe. Ahh please leg nou uitquote:Op vrijdag 19 juni 2009 16:08 schreef Jarno het volgende:
[..]
En dat gaan we hier ook niet uitleggen ook dus.
Dat zegt helemaal niets over hoe het nu zal gaan.. Misschien zinkt er een boot waar een bult toestellen opliggen deze keer? Sja, dan hebben ze wat minder in voorraad!quote:Op vrijdag 19 juni 2009 16:46 schreef Dirkos1987 het volgende:
Maar misschien dat mensen weten toen de 3g kwam hoeveel toestellen de winkels toen kregen!
Njah, denk dat de shops de toestellen al eem hebben liggen.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 16:49 schreef c0nd0r het volgende:
[..]
Dat zegt helemaal niets over hoe het nu zal gaan.. Misschien zinkt er een boot waar een bult toestellen opliggen deze keer? Sja, dan hebben ze wat minder in voorraad!
Met andere woorden; afwachten meer kun je niet doen
Superquote:Op vrijdag 19 juni 2009 13:29 schreef danko het volgende:
AptBackup, is te vinden in Cydia.
http://www.iphoneclub.nl/(...)e-automatisch-terug/
Ja.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 19:45 schreef AssyriskaFF het volgende:
Ik heb een simlock op mij iPhone en heb T-mobile. Kan ik em dan gewoon jailbreaken met PwnageTool? Ja toch?
quote:Op vrijdag 19 juni 2009 19:51 schreef AssyriskaFF het volgende:
Waarom hebben ze alleen een Mac versie uitgebracht. Waarom niet tegelijk de Windows versie...zucht...
Gewoon even wachten totdat een mac bezitter een ipsw upload, kan je ondertussen even doneren aan Dev-Teamquote:Het iPhone Dev Team gaat de jailbreaktools gefaseerd uitbrengen, vanwege een aantal bugs en onverwachte wijzigingen. Ze beginnen nu met PwnageTool voor Mac OS X. QuickPwn voor Mac en Windows zullen spoedig volgen.
Ze accepteren geen donaties.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:16 schreef Flepke het volgende:
[..]
[..]
Gewoon even wachten totdat een mac bezitter een ipsw upload, kan je ondertussen even doneren aan Dev-Team
Klopt, sorryquote:
Ik heb lekker een Mac op mijn Windows-PCquote:Op vrijdag 19 juni 2009 19:34 schreef Merkie het volgende:
PwnageTool 3.0 is er! Alleen waarom geen QuickPwn. Nu moet ik wachten op een custom firmware.
Al een herstel geprobeerd?quote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:23 schreef LudoSanders het volgende:
Sinds de update naar 3.0 werkt mijn internet niet meer op mijn iPhone. Steeds komt de melding "Mobiel datanetwerk activeren niet mogelijk: U hebt geen abonnement op een mobiele dataservice" terwijl ik gewoon gebruik maak van het T-Mobile abonnement. Zoektochten op internet leveren vooralsnog weinig resultaat op. Iemand die hier enige oplossing voor weet of is een herstel de enige oplossing?
Hoe weet je dat?quote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:24 schreef Flepke het volgende:
[..]
Klopt, sorry![]()
![]()
Hier komt over een paar minuten een werkende ipws voor 2g;
http://files.getdropbox.c(...)_Custom_Restore.ipsw
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |