Aah, ok, klinkjt zo ook wel logisch eigenlijk met die gebroken vliezen. Tja, noob hier he, dus allemaal nog onbekendquote:Op vrijdag 19 juni 2009 17:16 schreef Lois het volgende:
[..]
Is niet vreemd hoor, dat deden ze bij mij ook niet. Mijn vliezen waren al gebroken en dan rommelen ze daar zo weinig mogelijk om geen infecties te veroorzaken. Toen ik eenmaal persdrang had zijn ze gaan kijken/voelen.
Schiet niet op is het wel? Of lees ik gewoon te weinig?quote:Op vrijdag 19 juni 2009 17:31 schreef TheFrankey het volgende:
Vliezen zijn overigens nog niet gebroken
snoopy, thanksquote:Op vrijdag 19 juni 2009 17:31 schreef snoopy het volgende:
miss-sly, klossen kan je grais aanvragen bij thuiszorg: http://www.amsterdamthuiszorg.nl/?cntCat=1&cntid=64
Kraampakket heb ik, ben vergeten wat er allemaal en hoeveel er in zitquote:Op vrijdag 19 juni 2009 17:31 schreef huuphuup het volgende:
Wauw Owlet to the rescue![]()
![]()
Miss heb je geen kraampakket van je verzekering? Je kunt ze ook kant-en-klaar kopen bij de apotheek van het merk Heltiq geloof ik. Kosten iets van 28 euro. En daar zit dan alles in wat ook in mijn pakket van wel van de verzekering zit.
Oh en heb je de kraamzorg intake al gehad? Ik heb een waslijst gekregen opgedeeld in categorieen met wat je allemaal in huis moet hebben. Als je wilt kan ik die wel even online zetten(toevoeging van de kraammevrouw, de lijst die zij hanteren is de meest compacte met alleen de dingen die echt nodig zijn, "loop met een grote boog om lijsten van de prenatal enzo heen want daar staan allemaal nutteloze dingen op"
)
-edit-voor de 12 weken van BJ!!
DAt vond ik dus ook zo geweldig van de cursus waar we gisteren geweest zijn: je weet waar je terecht kan, je weet al een beetje wat je kan verwachten (zowel goede als minder goede dingen zo in het begin) en ook dat je altijd bij hun terecht kan. Inderdaad veel vrijwilligsters en de lactatiekundige die zelf ook komt als je het nodig denkt te hebben. Vind ik iig een fijn idee, want ik wil graag dat de bv goed gaat lukken en ik heb inmiddels al wel geleerd dat dat niet vanzelfsprekend is, hoe natuuriljk het ook isquote:Op vrijdag 19 juni 2009 17:39 schreef owlet het volgende:
Dan zeker niet! Wat goed joh dat je al contact hebt met een lactatiekundige.
Natuurlijk hoeft het niet zo te zijn dat iemand hulp nodig heeft bij het geven van BV maar het lijkt wel alsof het als je kraamvrouw bent tien keer moeilijker is om hulp te zoeken.
Alles is nieuw, verwarrend en het lijkt ingewikkeld en dan is het makkelijker om te vertrouwen op de kraamverzorgster maar dat is niet altijd de meest aangewezen persoon om te helpen met BV.
Gelukkig zijn er genoeg lieve vrijwilligsters en lactatiekundigen die maar al te graag telefonisch en soms zelfs aan je bed komen helpen.
Als je dan al van te voren weet dat dat kan, dat dat niet gek is en dat je alleen maar hoeft te bellen dan is de grootste horde al genomen
quote:Op vrijdag 19 juni 2009 17:41 schreef Beessie-Jen het volgende:
en hier dan een (beetje wazige) profielfoto![]()
[ afbeelding ]
deze foto 4,99cm en andere 5,11cm zie ik, dus gemiddeld ruim 5
hij staat online al op de website van mijn kraamzorgquote:Op vrijdag 19 juni 2009 17:40 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Kraampakket heb ik, ben vergeten wat er allemaal en hoeveel er in zit
Maar als je dat lijstje online wil zetten graag. Kraamzorg intake heb ik nog niet gehad, ga ik volgende week over bellen, maar ik wil graag beginnen met hamsteren
ja ongelofelijk he???quote:Op vrijdag 19 juni 2009 17:49 schreef huuphuup het volgende:
BJ![]()
![]()
het is een beebje!oh wat leuk zo met die opgetrokken beentjes en dat koppie
![]()
5 cm al! Das al zo groot als je pink ofzo! Dat zit gewoon in je buik!!![]()
Ja zo leukquote:Op vrijdag 19 juni 2009 17:55 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
ja ongelofelijk he???
en het was zo leuk om te zien dat het zo druk aan het bewegen was... ging echt alle kanten op met die lange benen en armen....
heel bijzonder...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |