Samenvatting:quote:London, 26 June 2009
Doc. Ref. EMEA/CHMP/397215/2009
PRESS RELEASE
Meeting highlights from the Committee for Medicinal Products for Human Use,
22-25 June 2009
First positive opinion for advanced therapy medicinal product adopted
The European Medicines Agency’s Committee for Medicinal Products for Human Use (CHMP) has
adopted its first positive opinion for an advanced therapy medicinal product, recommending that
ChondroCelect, from TiGenix NV, be granted a marketing authorisation. The CHMP adopted its
opinion on the basis of a draft opinion prepared by the Agency’s new Committee for Advanced
Therapies (CAT).
Als 't een troost mag zijn, ik zat voor een veelvoud van Tigenix in Fortis en Dexiaquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:43 schreef One_conundrum het volgende:
ik heb ze er voor bij Binck. En de jaloezie stijgt. Nouja eigenlijk is het pure afgunst.
Mooi verhaal ditEcht tekenend voor de Pharmacy wereld
BOOMquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:47 schreef tony_clifton- het volgende:
[..]
Als 't een troost mag zijn, ik zat voor een veelvoud van Tigenix in Fortis en Dexia. De eventuele winst hier zal zéker niet genoeg zijn om die put volledig te dichten. Maar 't is natuurlijk een goed begin
.
bron?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 14:16 schreef janvks het volgende:
De trial loopt bijna af.. maar de cijfers voor vandaag geeft hij een mogelijke high van 932,25 en twee lows. 884,25 of 876,25.. voor de S&P500 mini. we zullen zien..
..Heel interessant hoe af en toe de cijfers echt goed lijken te werken!Vooral gisteren en de dag daarvoor
leuk. Neutraal, neutraal, en dik groenquote:8:30am USD Core PCE Price Index m/m 0.1% 0.1% 0.3%
8:30am USD Personal Spending m/m 0.3% 0.3% -0.1%
8:30am USD Personal Income m/m 1.4% 0.3% 0.5%
Jawel, maar de lonen van de mensen die wel werken kunnen dus omhoogquote:Op vrijdag 26 juni 2009 14:36 schreef pberends het volgende:
Personal income +1,4%.
Ok, vallen er geen ontslagen in de VS dan?
Gisteren moest je nog shorten rond de 920 zei je?!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 14:16 schreef janvks het volgende:
De trial loopt bijna af.. maar de cijfers voor vandaag geeft hij een mogelijke high van 932,25 en twee lows. 884,25 of 876,25.. voor de S&P500 mini. we zullen zien..
..Heel interessant hoe af en toe de cijfers echt goed lijken te werken!Vooral gisteren en de dag daarvoor
Wat ben jij een mongool zegquote:Op vrijdag 26 juni 2009 08:58 schreef pberends het volgende:
Red Alert, mensen met korte termijn long posities kunnen beter vandaag liquideren.
Haha,quote:
We zijn al 8 maanden zijwaarts.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 15:16 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Haha,. Overigens is het wel interessant te zien dat we het nu het tegenovergestelde beeld hebben van gisteren, van langzaam omhoog krabbelen duikelen we weer flink naar beneden met een day low / high die weer behoorlijk uit elkaar ligt. Dat wijst mijn inziens alleen maar op dat we nog steeds zijwaarts achtig bezig zijn ipv. een trend omhoog of naar beneden.
Ik verwacht voor de rest van het jaar ook een zijwaartse beweging, tussen de 195 en de 305quote:Op vrijdag 26 juni 2009 15:30 schreef tony_clifton- het volgende:
'T gaat nog minstens 6 jaar zo blijven hoor... We zitten in een long term berenmarkt sinds 2000... Die duren gemiddeld 15 jaar...
Denk ik natuurlijk hé
Ik snap ook niet alles, maar vakje 'unrealized' staat een goeie 25.000 dollar in't roodquote:Op zaterdag 27 juni 2009 16:18 schreef One_conundrum het volgende:
ik kan er niet zoveel uit wijs worden. Hoeveel verliest deze held dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |