costume changes jongen! costume changes!quote:Op maandag 28 september 2009 15:06 schreef frame-saw het volgende:
Zal er zijnHad na Lowlands al kaartjes gekocht, had wel verwacht dat het zou uitverkopen. Ik ga eerst nog even bij Swanton Bombs kijken, The Deer Tracks vind ik niet zo boeiend. Hoop wel dat het een heel vette show wordt, dat heeft ie immers beloofd op Lowlands
Ik hoor er zat over. Nog niet gehoord though. Maar es doen binnenkort!quote:Op maandag 5 oktober 2009 11:14 schreef keijz het volgende:
Is hier al eens melding gemaakt van geniale Girls?
Bands die bij Matador zitten en gruiziger zijn dan 'normaal'. Ook heeft op zijn minst één lid lang haar en/of een baard. Oh ja, een goedkoop/lelijk albumhoes voldoet ook.quote:Op maandag 5 oktober 2009 13:20 schreef -Dries- het volgende:
Wat is een typisch Pitchfork bandje eigenlijk emo?
Na een concert van hem ben je wel omquote:Op maandag 5 oktober 2009 22:05 schreef CatsInTheWell het volgende:
Woei, Andrew Bird kaartjes binnen! Ben zelf niet de grootste fan van de beste man (vind Noble Beast wel fraai), maar vriendinlief en twee vrienden van me vinden 'm awesome, dusja, wordt wel een leuk avondje.
En toch is dat stiekem één van de beste platen van het jaar. Gewoon een keer met koptelefoon tijdens een lange treinreis opzetten of zo. Ondanks de minimalistische productie en het onderkoelde geluid is The XX écht intens... Toen het kwartje eenmaal viel, was ik ook ineens helemaal om.quote:
Gezien op Haldern, maar kon er niet echt veel mee. Maar goed, ik probeer al vanaf 'The Mysterious Production of Eggs' (2005) in zijn werk te raken, maar het lukt gewoon niet. Iets in zijn geluid resoneert gewoon niet met mijn smaak. Ik geloof niet dat er ook maar één nummer is geweest van hem dat me echt heeft geraakt...quote:
Hoelang duurde het voor dat kwartje viel? Misschien valt die hier ook nog wel ooit, maar dat lijkt me sterk.quote:Op maandag 5 oktober 2009 23:23 schreef Grobbel het volgende:
[..]
En toch is dat stiekem één van de beste platen van het jaar. Gewoon een keer met koptelefoon tijdens een lange treinreis opzetten of zo. Ondanks de minimalistische productie en het onderkoelde geluid is The XX écht intens... Toen het kwartje eenmaal viel, was ik ook ineens helemaal om.
Ach, ik denk dat Pitchfork redelijk breed is geworden door de jaren heen qua smaak; kijk maar naar hun gedweep met hitparadepop en hiphop. Wat ik wel redelijk jammer vind is dat ze de laatste tijd iets te veel bezig zijn met bandjes die slecht geproduceerde gruisbak/no wave/noise/echozang-brouwsels aanmaken. Van die bands die tegelijkertijd Joy Division, Beach Boys en oude Pavement willen mixen, zeg maar. Dingen als The Cave Weddings/Wavves/Lovvers/Times New Viking/No Age/Acorn Boys/Family Portrait/Thee Oh Sees/Crystal Stilts/Flight/Sic Alps/War Paint/Nobunny/The Okmoniks...quote:Op maandag 5 oktober 2009 19:50 schreef emokid het volgende:
[..]
Bands die bij Matador zitten en gruiziger zijn dan 'normaal'. Ook heeft op zijn minst één lid lang haar en/of een baard. Oh ja, een goedkoop/lelijk albumhoes voldoet ook.
Enige wat je nodig hebt is een onbewaakt moment en een lange periode van niks doen; echt zo'n plaat om helemaal in op te gaan terwijl je er niet op rekent. Als je echt heel direct probeert te luisteren om er een kick uit te halen, of omdat je de hype koste wat kost wil begrijpen, dan gaat ie sowieso tegenvallen. De eerste keer dat ik 'm hoorde had ik ook zoiets van 'is dit het nu...?'quote:Op maandag 5 oktober 2009 23:26 schreef emokid het volgende:
[..]
Hoelang duurde het voor dat kwartje viel? Misschien valt die hier ook nog wel ooit, maar dat lijkt me sterk.
Dat lijstje inderdaad, maar ik heb niet echt moeite met ze verder, lees het elke dag. Over The XX: ik heb dat dus ook, ik kom niet verder dan 'is dit het' maar zal deze week eens vaker luisteren.quote:Op maandag 5 oktober 2009 23:36 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Ach, ik denk dat Pitchfork redelijk breed is geworden door de jaren heen qua smaak; kijk maar naar hun gedweep met hitparadepop en hiphop. Wat ik wel redelijk jammer vind is dat ze de laatste tijd iets te veel bezig zijn met bandjes die slecht geproduceerde gruisbak/no wave/noise/echozang-brouwsels aanmaken. Van die bands die tegelijkertijd Joy Division, Beach Boys en oude Pavement willen mixen, zeg maar. Dingen als The Cave Weddings/Wavves/Lovvers/Times New Viking/No Age/Acorn Boys/Family Portrait/Thee Oh Sees/Crystal Stilts/Flight/Sic Alps/War Paint/Nobunny/The Okmoniks...
Er zitten echt onwijs toffe dingen tussen, maar het is wel een beetje teveel van hetzelfde allemaal. En momenteel is echt 1 van de 3 bands bij hun mp3-sectie in deze categorie onder te brengen, beetje jammer.
Jij hebt gelijk. Zag ze ook eerder live dan dat ik ook maar 1 nummer had gehoord, en dat viel sowieso tegen. Toen niets meer mee gedaan, album kwam uit, paar keer geluisterd en nu ben ik verliefdquote:Op maandag 5 oktober 2009 23:38 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Enige wat je nodig hebt is een onbewaakt moment en een lange periode van niks doen; echt zo'n plaat om helemaal in op te gaan terwijl je er niet op rekent. Als je echt heel direct probeert te luisteren om er een kick uit te halen, of omdat je de hype koste wat kost wil begrijpen, dan gaat ie sowieso tegenvallen. De eerste keer dat ik 'm hoorde had ik ook zoiets van 'is dit het nu...?'
ATX is wel tof, maar vond het live wel een beetje slappe hap op Lowlands (stonden op het Charlie podium).quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 17:31 schreef emokid het volgende:
Ik ben om, dit klinkt echt geweldig. Een soort Kings of Leon in beginfase, toen ze nog goed waren. Een Jack White band, maar dan zonder Jack White. Invloeden van The Allman Brothers Band maar toch ook weer totaal niet als The Allman Brothers Band, maar ze hebben dat southern-blues/rock sfeertje!
De Rolling Stone hypte hier al maanden geleden al over en ik denk eens dat ze gelijk kunnen hebben, deze band heeft potentie. Ik zie dat ze in de Doornroosje spelen in november, eens overwegen. Aanrader!!
Broken Side of Time heet de plaat.
Besluit ik tegen die tijd wel. Uitverkopen zal het toch niet.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 19:32 schreef emokid het volgende:
Dat hoorde ik ook van een maat, ik was er zelf helaas niet bij. Ga jij niet kijken in november?
Was dat die band die een cover van Neutral Milk Hotel deed?quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 19:17 schreef Grobbel het volgende:
[..]
ATX is wel tof, maar vond het live wel een beetje slappe hap op Lowlands (stonden op het Charlie podium).
Dat was Fanfarlo en dat was zeker geen slappe hap!quote:Op donderdag 8 oktober 2009 09:08 schreef -Dries- het volgende:
[..]
Was dat die band die een cover van Neutral Milk Hotel deed?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |