1% van de Chinezen is tegen de 12.000.000. zoveel waren er niet op dat plein. Als de massa zo groot was geweest, dan was het nooit meer gelukt de geest terug in de fles te krijgen.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 14:18 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Dat hebben we gezien toen, op dat ene grote plein met die toepasselijke naam.
Niet helemaal te vergelijken.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 14:18 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Dat hebben we gezien toen, op dat ene grote plein met die toepasselijke naam.
Onder de Iraanse bevolking schijnt wijdverbreid de overtuiging te leven dat de UK achter de schermen aan de touwtjes trekt. Zo is er de roddel dat Khomeini een stroman van de UK was, met een Indische achtergrond, waarin veel mensen geloven. Het is dus slim van Khamenei om op dat sentiment in te spelen, denk ik.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 12:15 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Interessant dat hij beweert dat het vandalisme van buitenlandse elementen komt en dat er buitenlandse machten aan het werk zijn. Hij is het dus eens met ChooseLife.![]()
De britten, de joden van iranquote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:14 schreef k_man het volgende:
[..]
Onder de Iraanse bevolking schijnt wijdverbreid de overtuiging te leven dat de UK achter de schermen aan de touwtjes trekt. Zo is er de roddel dat Khomeini een stroman van de UK was, met een Indische achtergrond, waarin veel mensen geloven. Het is dus slim van Khamenei om op dat sentiment in te spelen, denk ik.
Iemand met zon Usericoon neem ik niet serieusquote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:19 schreef Grafsteentje het volgende:
dit is allemaal door de fokking CIA gesponsord
laffe boel
Knap dan dat de CIA zo'n brede demografische groep in alle steden tegelijktijdig op de been krijgt.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:19 schreef Grafsteentje het volgende:
dit is allemaal door de fokking CIA gesponsord
laffe boel
Mindcontrolquote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:27 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Knap dan dat de CIA zo'n brede demografische groep in alle steden tegelijktijdig op de been krijgt.
Je bent wereldvreemd als je denkt dat deze onvrede niet van binnenuit komt na jaren van religieuze repressie.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:33 schreef Grafsteentje het volgende:
je bent wel heel erg onwetend als je niet gelooft dat de vs er een handje in heeft.
dan krijg je geen miljoenen Iraniers de straat opquote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:19 schreef Grafsteentje het volgende:
dit is allemaal door de fokking CIA gesponsord
laffe boel
De VS zal het inderdaad wel sponsoren. Maar het protest komt echt wel uit de bevolking zelf.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:33 schreef Grafsteentje het volgende:
je bent wel heel erg onwetend als je niet gelooft dat de vs er een handje in heeft.
Dat de VS een bepaalde uitkomst zou willen valt niet te ontkennen, maar het is onmogelijk om jong en oud man en vrouw verspreid over heel Iran zo massaal in opstand te laten komen door ingrijpen van buitenaf.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:39 schreef Grafsteentje het volgende:
ik kom zelf uit iran
dus weet er iets meer vanaf dan jullie
De verkiezingen deugen sowieso niet; het een schijndemocratie waarbij échte oppositie niet eens mag deelnemen. De echte oppositie schaart zich nu achter Mousavi bij gebrek aan beter.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:38 schreef Tevik het volgende:
Interessante topics in het Shia-forum:
Why it makes sense Ahmadinejad won Azeri vote
Someone needs to drain the secularist scum, Especially from N. Tehran (wannabee "hipsters")
Overigens vond ik het mooi hoe Ayatollah Khamenei zei dat als iedereen de straat op zou gaan om hun kandidaten te steunen, om te kiezen voor wie ze willen, dan zou er geen behoefte zijn aan verkiezingen.
Het land telt bijna 70 miljoen inwoners, enkele honderduizenden demonstreerden tegen Ahmadinejad en er wordt hier gedaan alsof dat het bewijs is dat hij in werkelijkheid heeft verloren. We moeten niet vergeten wat er in Turkije is gebeurd met de AKP. Het land telt ook ongeveer 70 miljoen inwoners en daar gingen zelfs bijna een miljoen mensen de straat op om tegen de AKP te demonstreren, maar toch won de partij het bij de verkiezingen. Het beeld dat gecreeerd wordt door een aantal verwesterde en rijke "Iraniers" dat het 'onmogelijk' kan zijn dat Ahmedinejad kon winnen is vals. Deze mensen vierden zelfs al feest vóór de verkiezingen en Mausavi claimde toen al de overwinning en dat noem ik pas fraude.
er is geen oppositiepartijquote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:45 schreef Grafsteentje het volgende:
de CIA subsidieert de oppositie partij
Dit soort onzin wordt inderdaad in Iran massaal verspreid om het vijandsbeeld intact te houden ja.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:45 schreef Grafsteentje het volgende:
de CIA subsidieert de oppositie partij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |