"In theorie kan de Russische dwerghamster samen gehouden worden met soortgenoten, maar dat gaat zeer zelden goed. Het is ook niet zielig om een Russische dwerghamster solitair te houden. Als je toch meerdere Russische dwerghamsters bij elkaar wilt houden kan dit alleen met broertjes/zusjes uit hetzelfde nest die hun hele leven bij elkaar gezeten hebben. Je moet dan wel een reservekooi achter de hand te houden voor het geval het fout gaat.."quote:Op zaterdag 20 juni 2009 18:30 schreef Isegrim het volgende:
Zijn het solitaire dieren?
Of lesbische seks hebbenquote:Op zaterdag 20 juni 2009 18:32 schreef FJD het volgende:
[..]
"In theorie kan de Russische dwerghamster samen gehouden worden met soortgenoten, maar dat gaat zeer zelden goed. Het is ook niet zielig om een Russische dwerghamster solitair te houden. Als je toch meerdere Russische dwerghamsters bij elkaar wilt houden kan dit alleen met broertjes/zusjes uit hetzelfde nest die hun hele leven bij elkaar gezeten hebben. Je moet dan wel een reservekooi achter de hand te houden voor het geval het fout gaat.."Het zijn wel vrouwtjes dus ik verwacht dat ze eerst over elkaar gaan roddelen en dan pas de nagels gaan gebruiken
quote:Op zaterdag 20 juni 2009 18:39 schreef Isegrim het volgende:
Dan mag je één van de kamers in het nieuwe huis wel inrichten voor de eekhoorn.
Ik mis je nu al.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 19:13 schreef Isegrim het volgende:
Ik heb niet echt zin in dat trouwfeestje. Ik zou liever lekker thuisblijven bij mijn liefje.
Hoe oprechtquote:
Da's toch juist een reden om het op een zuipen te zetten?quote:Op zaterdag 20 juni 2009 21:58 schreef heiden6 het volgende:
Ik heb helemaal nergens zin in behalve thuis blijven hangen, heb echt een kutdag.
Water, water en af en toe koffie.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 22:01 schreef Metatron het volgende:
[..]
Da's toch juist een reden om het op een zuipen te zetten?
Bier is 95% water. Met de normaal gehanteerde afrondingen kun je best stellen dat1 bier = 1 waterquote:
Een biertje is toch twee bruine boterhammen met kaas?quote:Op zaterdag 20 juni 2009 22:09 schreef Metatron het volgende:
[..]
Bier is 95% water. Met de normaal gehanteerde afrondingen kun je best stellen dat1 bier = 1 water.
Boterhammen met kaas zijn inderdaad niet te zuipen.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 22:12 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Een biertje is toch twee bruine boterhammen met kaas?
Ik vind het overigens niet te zuipen.
eerst in de blender doenquote:Op zaterdag 20 juni 2009 22:15 schreef Metatron het volgende:
[..]
Boterhammen met kaas zijn inderdaad niet te zuipen.
Ik heb hier bier met 5% alcohol dus eigenlijk ist dan water met alcohol?quote:Op zaterdag 20 juni 2009 22:09 schreef Metatron het volgende:
Bier is 95% water. Met de normaal gehanteerde afrondingen kun je best stellen dat1 bier = 1 water.
Ben weer terug na in totaal 12 uur in de trein te hebben gezeten vandaagquote:
denk dat LHO dat niet trekt morgenquote:
quote:Op zaterdag 20 juni 2009 23:44 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
denk dat LHO dat niet trekt morgendies met zn vrienden tot morgenochtend naar een of ander iets in watt
haha jaquote:Op zaterdag 20 juni 2009 23:48 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
LHO naar Rave Extended![]()
Nou ja, dan bij jij 'm tenminste even kwijt en kun je verder leren.![]()
Succes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |