quote:Op vrijdag 19 juni 2009 12:04 schreef venomsnake het volgende:
Vanmiddag om 16.00 Zweden-Italie op het U21 toernooi.
Wedstrijd is live te volgen via de Uefa website.
quote:Cambuur wil Metaj en Hiariej huren Geplaatst op 19-06-2009 17:19 Bron: SC Cambuur
Alex Pama, algemeen directeur van SC Cambuur, heeft in zijn maandelijkse nieuwsbrief laten weten dat FC Groningen-spelers Tom Hiariej (foto) en Shkrodan Metaj komend seizoen de beoogde invullers van de links- en rechtsback positie moeten worden. De Amerikaan heeft bij de Trots van het Noorden een verzoek ingediend om Hiariej voor zes maanden te huren en Metaj voor één jaar.
"Door de blessure van Rudy Jansen en de operatie die gaat volgen zoeken we aan de rechterkant van de verdediging nog een speler. Onze voorkeur gaat uit naar een korte huur constructie omdat Rudy in het najaar alweer terug wordt verwacht", aldus Pama. "Aan de linkerkant hebben we naast Randy Rustenberg ook nog enige versterking nodig. Vandaar dat we ons bij FC Groningen hebben gemeld met het verzoek om Hiariej te huren voor zes maanden en Metaj voor een jaar."
Vrijdag en volgende week zal SC Cambuur contact hebben met de Groningers over het ingediende verzoek. Als het verzoek wordt ingewilligd heeft de club in het geel-blauw voor komend seizoen, op de invulling van één centrale verdediger na, haar selectie compleet.
http://www.wiadomosci24.p(...)fdec9b732f691408fd80quote:Sloveense versterking van de "witte ster '?
Sloveense media hebben gemeld dat de Poolse kampioen is geïnteresseerd in de werkgelegenheid van Tim Matavz en Andraz Kirma. Beide spelers hebben een bewezen nationale prestaties op het frame.
Matavz is een 20-jarige speler van het Nederlandse FC Groningen. Afgelopen seizoen was hij op verhuur bij FC Emmen. In het eerste deel van het seizoen was uitstekend team speler, maar door gezondheidsproblemen gedwongen hem af te ronden het voorjaar.
De tweede Słoweniec, 24-jarige is ook Kirm Andraz assistent. In het seizoen 2008/09 zijn uitgevoerd in de kleuren van NK Domzale. In de Sloveense vergadering ekstraklasie doorgegeven 182 doelen en won 27.
Als Groningen slim is behouden ze Tim Matavz hij is toch wel goed terug komen uit zijn blessure. Ik zie nog steeds wel groei in hem,maar als ze met goed bod komen boven een miljoen.Dan zou je nog over kunnen nadeken.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 19:09 schreef Prosac het volgende:
Wisla Krakow wil Matavz
[..]
http://www.wiadomosci24.p(...)fdec9b732f691408fd80
Spelen wel Europees voetbal.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 20:05 schreef The_Verve het volgende:
Wisła Kraków. Nou, die zijn we kwijt hoor.
Het is wel de kampioen van Polen.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 20:10 schreef The_Verve het volgende:
Europees voetbal. Nou, die zijn we kwijt hoor.
Stel hij komt bij FC Groningen zou die dan meer verdienen dan Levchenko die hier heeft gespeeld.?quote:Op zondag 21 juni 2009 17:58 schreef Bullet-tooth het volgende:
Daarnaast is hij wel te duur, qua salaris.
Jep.quote:Op zondag 21 juni 2009 18:00 schreef Gruning3r het volgende:
[..]
Stel hij komt bij FC Groningen zou die dan meer verdienen dan Levchenko die hier heeft gespeeld.?
quote:'Wolfsburg toont interesse voor Groninger Granqvist'
VfL Wolfsburg heeft interesse in Andreas Granqvist, weet het Zweedse Sportbladet. De landskampioen van Duitsland is het met het oog op het komende seizoen op zoek naar versterkingen, en ziet in de Scandinaviër een potentiële schakel om de verdediging te versterken.
Het prijskaartje dat de Trots van het Noorden om de nek van haar slalommende verdediger heeft gehangen, bedraagt volgens de Zweedse krant drie miljoen euro. Ook Schalke 04 en Hamburger SV hebben interesse in de diensten van de Zweeds-international.
"Ik weet dat ze hebben gekeken", aldus de 24-jarige Granqvist tegenover Sportbladet. "Maar tot nu toe is nog niemand concreet geweest. Ik zie wel wat er binnen afzienbare tijd gebeurd." Ook de zaakwaarnemer van de nummer zeven van FC Groningen bevestigd de interesse in zijn pupil. "Er zijn veel clubs geïnteresseerd in Granqvist."
Granqvist, overgekomen van het Engelse Wigan Athletic, dat hem op haar beurt verhuurd had aan het Zweedse Helsingborgs IF, kent een uitstekend seizoen bij de noorderlingen. De verdediger kwam tot vier treffers in dienst van FC Groningen, waarvan twee uit een solo over vijftig meter.
Zelf geeft de verdediger aan wel toe te zijn aan een groter avontuur. "Het is zo dat mocht ik de kans krijgen in een grotere competitie zoals Duitsland, ik daar natuurlijk zin in heb. Het is mijn ambitie te spelen in een grote competitie en het is goed dat er nu weer over gepraat word. Maar mocht het zo zijn dat ik nog een seizoen bij Groningen speel, dan heb ik daar geen problemen mee. Ik heb het hier reusachtig naar mijn zin", aldus Granqvist.
Ja hij heeft een clausule.quote:Op zondag 21 juni 2009 22:13 schreef Kerol het volgende:
Te weinig voor zo'n top verdediger.. Of is 3 miljoen de waarde van de clausule?
Mattias Bjärsmyrquote:Op zondag 21 juni 2009 22:36 schreef venomsnake het volgende:
Aan de scouting om daar waardige vervangers voor te halen.
Ajaxquote:Op zondag 21 juni 2009 23:14 schreef Prosac het volgende:
[..]
Die naam wordt elk jaar bij Ajax genoemd, ik dacht.. laat ik hem hier eens introduceren.
quote:Meerdink toch transfervrij weg bij Groningen
Geschreven op zondag, 21 juni om 23:33
Martijn Meerdink verlengde vorige maand nog zijn contract tot medio 2010, maar zal nu alsnog transfervrij vertrekken bij FC Groningen. Algemeen directeur Hans Nijland heeft de aanvaller laten weten dat hij mag vertrekken uit de Euroborg. "Dat is het beste voor alle partijen", laat Nijland weten aan Dagblad van het Noorden.
De 32-jarige Meerdink stond eind mei nog in de nadrukkelijke belangstelling van VVV-Venlo en de aanvaller leek de stap naar Limburg te gaan maken. Uiteindelijk werd de kampioen van de Jupiler League echter niet concreet genoeg voor een transfer, waardoor Meerdink besloot om gebruik te maken van een eenzijdige optie in zijn contract.
De aflopende verbintenis werd hierdoor met een seizoen verlengd, maar nu hebben Groningen en Meerdink besloten om alsnog uit elkaar te gaan. De eenvoudig international kwam in het seizoen 2006/07 tussentijds over van AZ, waar hij de jaren daarvoor furore maakte onder Co Adriaanse. Bij FC Groningen kwam hij echter nooit uit de verf; hij speelde 48 wedstrijden, vooral in het afgelopen seizoen veel als invaller.
quote:Martijn Meerdink gaat weg bij FC Groningen. De aanvaller heeft weliswaar nog een contract tot medio 2010, maar mag transfervrij vertrekken. "Dat is het beste voor alle partijen", laat algemeen directeur Hans Nijland van FC Groningen weten.
Deze week denkt Meerdink zijn nieuwe werkgever bekend te kunnen maken. Hij kan tekenen bij zijn eerste voetballiefde De Graafschap en zijn zaakwaarnemer Edwin Olde Riekerink heeft ook nog contacten met clubs in Cyprus en Malta.
FC Groningen nam Martijn Meerdink (32) in de winterstop van het seizoen 2006-2007 over van AZ.
FC Groningen verhuurt Shkodran Metaj waarschijnlijk aan Cambuur. De Friese club wilde Tom Hiariej eveneens huren, maar hem heeft FC Groningen geen toestemming gegeven te vertrekken.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAquote:
hahaquote:Op maandag 22 juni 2009 00:00 schreef Kerol het volgende:
[..]
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ook al was het wel een aardige vent
quote:Euroborg kan elfduizend extra supporters herbergen
GRONINGEN - De Euroborg kan na een uitbreiding plaats bieden aan maximaal 33.000 mensen.
Dit staat in het uitbreidingsplan, dat architect Wiel Arets heeft gemaakt in opdracht van FC Groningen en het gemeentebestuur.
De Euroborg kan momenteel 22.000 mensen herbergen. In het plan van Arets wordt een derde ring op het stadion geplaatst. Die is naar binnen gericht, waardoor het huiskamergevoel in het stadion versterkt wordt. Ook is het mogelijk om een doorzichtig dak op de Euroborg te plaatsen. Het is nog niet duidelijk wat de eventuele uitbreiding kost.Architect Wiel Arets...
RTVNOORD
Er staat ook nergens in het bericht dat het om een clausule gaat. Afton/sportbladet verzint vaker zelf bedragen.. waar NL media steeds praat over meer dan 10 miljoen voor Berg, hadden zij het consequent over 9 miljoen bijvoorbeeldquote:Op maandag 22 juni 2009 07:20 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Jij had toch een bron dat die clausule veel hoger dan 5 miljoen zou liggen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |