competitie: 34 wedstrijden, 9 goals, 6 assists.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:23 schreef Chadi het volgende:
Elia .. wat is zijn rendement nou geweest afgelopen Seizoen?
heeft iemand de cijfers daarvan?
Elia is een geweldige speler met een ontzettend hoog rendement. Alleen hebben wij vorig jaar 16,5 miljoen neergelegd voor een speler op dezelfde positie. Anders was hij wat mij betreft meer dan welkom geweest.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:23 schreef Chadi het volgende:
Elia .. wat is zijn rendement nou geweest afgelopen Seizoen?
heeft iemand de cijfers daarvan?
Ongeveer hetzelfde als Sulejmani.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:23 schreef Chadi het volgende:
Elia .. wat is zijn rendement nou geweest afgelopen Seizoen?
heeft iemand de cijfers daarvan?
Radegast, heb jij ook een overzicht van welke spelers voor de meeste punten hebben gezorgd afgelopen seizoen bij Ajax?quote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:27 schreef Radegast het volgende:
[..]
competitie: 34 wedstrijden, 9 goals, 6 assists.
uefa cup: 6 wedstrijden, 1 goal, 2 assists.
vCL: 2 wedstrijden, 0 goals, 0 assists.
knvb beker: 5 wedstrijden, 4 goals, 2 assists.
Sulejmani deed het nog beter dit seizoenquote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:27 schreef Radegast het volgende:
[..]
competitie: 34 wedstrijden, 9 goals, 6 assists.
uefa cup: 6 wedstrijden, 1 goal, 2 assists.
vCL: 2 wedstrijden, 0 goals, 0 assists.
knvb beker: 5 wedstrijden, 4 goals, 2 assists.
En dan is Sulejmani nog geblesseerd geweest.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:29 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Ongeveer hetzelfde als Sulejmani.
In cijfers: 9 goals en 6 assists. En Sulejmani 8 goals en 8 assists.
Sulejmani heeft een beter rendement dan Elia, dat moet dan toch wel een fantastische speler in jouw ogen zijnquote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:28 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Elia is een geweldige speler met een ontzettend hoog rendement. Alleen hebben wij vorig jaar 16,5 miljoen neergelegd voor een speler op dezelfde positie. Anders was hij wat mij betreft meer dan welkom geweest.
En Sulejmani was een week of 8 weg...quote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:29 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Ongeveer hetzelfde als Sulejmani.
In cijfers: 9 goals en 6 assists. En Sulejmani 8 goals en 8 assists.
Ik zal het eens voor je uitzoeken. Kom ik nog wel op terug later.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:29 schreef Nashje het volgende:
[..]
Radegast, heb jij ook een overzicht van welke spelers voor de meeste punten hebben gezorgd afgelopen seizoen bij Ajax?
Superquote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:31 schreef Radegast het volgende:
[..]
Ik zal het eens voor je uitzoeken. Kom ik nog wel op terug later.
Volgens VI.nl vraagt Heerenveen 10 miljoen. Liever Pranjic voor 8 miljoen dan Elia.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 12:48 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
Ajax, hap nou is toe. Heerenveen zou 7.5 vragen en Bayern wilt 6 geven, gewoon die 7,5 bieden!
quote:Gretige Ajacieden verkorten vakantie
Een aantal selectiespelers van Ajax was de afgelopen dagen alweer te zien op het trainingsveld van Ajax. Zij besloten in samenspraak met de club het nieuwe seizoen een week eerder aan te vangen.
Martin Jol, de nieuwe trainer van Ajax, start pas volgende week maandag officieel. Dan staat op De Toekomst de eerste training van Ajax te gebeuren. Voor een tiental Ajacieden begon het seizoen echter een week eerder.
De tien spelers, waaronder Jan Vertonghen, Ismaïl Aissati, Rasmus Lindgren en Vurnon Anita, komen of net terug van een blessureperiode of hebben behoefte aan een extra basis voordat het nieuwe seizoen van start gaat, meldt de officiële website van Ajax.
Om de groep zo fit mogelijk aan de start van het nieuwe voetbaljaar te laten verschijnen werden de spelers de afgelopen dagen reeds onder handen genomen door fysiotherapeut Jos Kortekaas en A2-trainer Gerry Vink.
Ze beginnen het al te leren die jongens.quote:
Vind Sulejmani ook een geweldige speler zoals ik hem ken van Heerenveen en die enkele wedstrijden bij Ajax. De invloed van Elia dit seizoen gaat wel veel verder dan zijn goals en assist. Door zijn spel creeërde hij veel kansen en ruimte voor Twente. Misschien wil Twente wel ruilenquote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:30 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Sulejmani heeft een beter rendement dan Elia, dat moet dan toch wel een fantastische speler in jouw ogen zijn
Zijn ze er uit vrije wil of heeft Ajax ze gedwongen?quote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:35 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Ze beginnen het al te leren die jongens.
Dat zou nou wel heel erg idioot zijn. Je ruilt een Sulejmani niet voor een Eliaquote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:37 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Vind Sulejmani ook een geweldige speler zoals ik hem ken van Heerenveen en die enkele wedstrijden bij Ajax. De invloed van Elia dit seizoen gaat wel veel verder dan zijn goals en assist. Door zijn spel creeërde hij veel kansen en ruimte voor Twente. Misschien wil Twente wel ruilen
Gedwongen door de slechte resultaten.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:37 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Zijn ze er uit vrije wil of heeft Ajax ze gedwongen?
Kan iedere en opzoeken bij SIDNquote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:41 schreef BliksemSchigt het volgende:
Privegegevens posten endezo is ook weer niet direct nodig, Nashje.
Dat komt nog wel bij Sulejmani hoor. Elia is ook anderhalf jaar ouder. Sulejmani kan echt wel zo goed worden als Elia en waarschijnlijk ook wel beter.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 14:37 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Vind Sulejmani ook een geweldige speler zoals ik hem ken van Heerenveen en die enkele wedstrijden bij Ajax. De invloed van Elia dit seizoen gaat wel veel verder dan zijn goals en assist. Door zijn spel creeërde hij veel kansen en ruimte voor Twente. Misschien wil Twente wel ruilen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |