neequote:Op maandag 22 juni 2009 10:58 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Zaten ze eerst bij het oude cwi gebouw? Dicht bij de groeneboord? Kom niet op de naam van die straat.
Als die dat zijn, ga ik er al niet mee in zee.Die waren waardeloos.
Dat is waar ze nu zitten. Maar waar zaten ze eerst.quote:Op maandag 22 juni 2009 11:01 schreef Ynske het volgende:
[..]
nee
weet je waar Foto Driepoot zit? schuin aan de overkant (de kant van t Sjpasshoes)
en ook tegenover Villa Coriovallum
http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=50.886195,5.975436&daddr=&hl=nl&geocode=&mra=mi&mrsp=0&sz=19&sll=50.886223,5.97539&sspn=0.001002,0.002843&ie=UTF8&t=h&z=19
daar zegmaar
de hoek van de kruisstraat en de geerstraat
Maar toch nog steeds wel standaard. Zelfs grote steden zijn de winkels alleen op de maandagmiddag openquote:
De rest van de winkels heb ik geen behoefte aan. Trouwens, we hebben hier geen andere winkels dan een slager, bakker, groenteboer en supermarkt. Oh ja, nog wat boeren in de buurt voor wat groente/fruit. EN een apotheek. Alles is hier al om 8.00 openquote:Op maandag 22 juni 2009 11:26 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Maar toch nog steeds wel standaard. Zelfs grote steden zijn de winkels alleen op de maandagmiddag open. Alleen de supermarkten zijn wel om 08uur open om al het volk weer boodschappen te kunnen laten doen
quote:Ingrediënten
333 gram bloem
1 zakje gist (zakje van 7 gram)
10 gram honing
ruim 200 ml lauwwarm water
8 gram zout
Wat extra bloem voor het bestuiven van je werkblad.
200 gram cherrytomaatjes (of zoveel je wilt)
3 tot 4 eetlepels goed olijfolie
Handje gehakte verse basilicum
Zeezout en verse zwarte peper uit de molen
Teentje knoflook geperst
Bereidingswijze
Doe bloem en zout in een kom
Meng gist met honing en de helft van het lauwwarme water en roer het goed. Maak een kuiltje in het meel en schenk het papje er in. Ga nu van het midden uit met je vingers de boel door elkaar mixen tot alles is opgenomen en doe dan de andere helft van het water erbij in het midden en neem geleidelijk al het water op om zo een iets vochtig maar toch te niet plakkerig deeg te krijgen. Nu goed kneden (ongeveer 5 minuten).Als er nog wat deeg blijft hangen aan je handen gewoon wat meel toevoegen. Nu laat je de bal deeg gewoon in de kom liggen voor 45 minuten, afgedekt met een doek.
Ondertussen maak je van de olijfolie met de geperste knoflook en de gehakte basilicum een mengseltje in een schaaltje. Zet even weg. Nu laat je de tomaatjes, nadat je in ieder exemplaar een sneetje hebt gemaakt in de schil, een minuut in kokend water liggen. Koud afspoelen en de schil eraf halen.
Nu pak je het gerezen deeg en kneed je nog even flink tot dat alle lucht er weer uit is. Op een bestoven werkvlak rol je de lap uit tot de gewenste dikte ( 1 tot 2 centimeter) en je legt de lap op een ingevet/geolied bakblik in de gewenste vorm (meestal rechthoekig). Nu komt het leuke gedeelte. Je schenkt het oliemengsel over het deeg en duwt met je vingers tot op de bodem en laat de olie in de kuiltjes lopen. Tomaatjes er bovenop en weer afdekken met een doek en laat weer rijzen, ongeveer 30 minuten of totdat het ongeveer dubbel zo hoog is. Doe er nu wat zout en peper over en plaats in een voorverwarmde oven op 220 graden. Bak in ongeveer 20 minuten tot het goudbruin is en toch nog zacht in het midden. En natuurlijk nog een scheutje extra olie als het uit de oven komt er overheen sprenkelen.
Ze zeggen dat tochquote:Op maandag 22 juni 2009 10:56 schreef Ynske het volgende:
[..]volgende keer is 3x is scheepsrecht toch
ik heb ook net bijna een uur op bed gelegen omdat ik gewoon omviel...quote:Op dinsdag 23 juni 2009 @ 18:17 schreef Ynske het volgende:
bah t is weer zover, heb teveel hooi op mn vork genomen de afgelopen dagen (bruiloft, naar limburg rijden, communie fotograferen, foto's bewerken), en ben nu zo ontzettend moe
vervelend is dat he, die stomme grensquote:Op dinsdag 23 juni 2009 18:17 schreef Ynske het volgende:
bah t is weer zover, heb teveel hooi op mn vork genomen de afgelopen dagen (bruiloft, naar limburg rijden, communie fotograferen, foto's bewerken), en ben nu zo ontzettend moe
wordt zeker lekker weer!quote:Op woensdag 24 juni 2009 08:31 schreef Bengeltje het volgende:
Een goedemorgen topic.
. Wordt een zon dag.
Bakken, bakken.
![]()
* Bengeltje Yns knuffel geeft.
Rustig aan meid, even pauze.
ik hoef gelukkig niet te werken vandaagquote:Op woensdag 24 juni 2009 08:38 schreef Kuukske het volgende:
Het wordt een werken in de zon - dag zul je bedoelen.
als dat kan, zou ik dat wel gewoon doenquote:Op woensdag 24 juni 2009 09:03 schreef Kuukske het volgende:
Buh, ja. Helaas wel. Maar misschien hou ik er wel wat eerder mee op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |