dus een 10 jaar oudere vrouw is geen probleem??quote:Op maandag 15 juni 2009 18:35 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Eeehm, jonger dan 18 jaar doe ik niet.. dat is 9 jaar.. en ik denk dat ik er ook 10 jaar bij op tel, dan vind ik het ook wel weer voldoende.. dus tussen de 18 en 37 ofzozelf ben ik 27
wat een raar getal, waarom precies dat!?!?quote:Op maandag 15 juni 2009 18:36 schreef Thrustmaster_Special het volgende:
[..]
5,7 jaar moet kunnen denk ik
2 jaar jonger tot jaar of 7 ouder vind ik wel prima.quote:Op maandag 15 juni 2009 18:33 schreef Duimelot het volgende:
[..]
kee hoeveel leeftijdsverschil tussen 2 personen is in jouw ogen te doen en wanneer wordt het NOT DONE!?
En verschilt het nog als de man ouder is bij als de vrouw ouder is?
Is een optie, hangt een beetje van de ranzigheid afquote:Op maandag 15 juni 2009 18:35 schreef Duimelot het volgende:
[..]
ah doe t dan samen, en sop dr helemaal in spoel dr af allemaal natuurlijk heel lief lekker en erotisch
quote:
Ik krijg die piep niet uit mijn kop.quote:Op maandag 15 juni 2009 18:36 schreef getl0st het volgende:
[..]
tijn
overleefd en nergens last van gehad
defqon en installeren van een nieuwe macbook pro werkt prima
Leuke week gehad?quote:Op maandag 15 juni 2009 18:36 schreef Duimelot het volgende:
[..]
ik heul niet zag net dat t bijna een week geleden was dat ik er was en dat zonder afkick verschijnselen
Ikzelf heb het, voor mijzelf, vanaf 18 tot 30 gesteld. En geen papa's.quote:Op maandag 15 juni 2009 18:33 schreef Duimelot het volgende:
[..]
kee hoeveel leeftijdsverschil tussen 2 personen is in jouw ogen te doen en wanneer wordt het NOT DONE!?
En verschilt het nog als de man ouder is bij als de vrouw ouder is?
Mja, die heb ik nietquote:Op maandag 15 juni 2009 18:38 schreef Thrustmaster_Special het volgende:
[..]
moet ze niet zelf kopen, daar heb je kerels voor
Neuh, ondertussen ben ik op een punt aangekomen dat ik dat geen probleem meer vindquote:Op maandag 15 juni 2009 18:37 schreef Duimelot het volgende:
[..]
dus een 10 jaar oudere vrouw is geen probleem??
5 of 7 jaar , is nog te doen denk ik, heb zelf bijna alleen maar oudere vriendinnen gehad 2tot3jaarquote:Op maandag 15 juni 2009 18:37 schreef Duimelot het volgende:
[..]
dus een 10 jaar oudere vrouw is geen probleem??
[..]
wat een raar getal, waarom precies dat!?!?
en wie is dan de oudste!?
sja maar jij bent al iets ouderquote:Op maandag 15 juni 2009 18:39 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Neuh, ondertussen ben ik op een punt aangekomen dat ik dat geen probleem meer vindbehalve als haar eierstokken harder klapperen dan de nederlandse vlag met windkracht 12..
nee, en 18 en 28 gaat ook nog... alleen 6 en 16 is wel een beetje vreemdquote:Op maandag 15 juni 2009 18:41 schreef Duimelot het volgende:
[..]
sja maar jij bent al iets ouder
is het nu anders bij een jongen van 27 met een vrouw van 37
als bij een van 22 met een vrouw van 32!?!?
oh 5 tot 7 jaarquote:Op maandag 15 juni 2009 18:40 schreef Thrustmaster_Special het volgende:
[..]
5 of 7 jaar , is nog te doen denk ik, heb zelf bijna alleen maar oudere vriendinnen gehad 2tot3jaar
quote:Op maandag 15 juni 2009 18:38 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Ikzelf heb het, voor mijzelf, vanaf 18 tot 30 gesteld. En geen papa's.
Not done, ik denk alleen minderjarig. Verder moeten mensen het wat mij betreft zelf weten.
kee dus als t maar legaal isquote:Op maandag 15 juni 2009 18:41 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
nee, en 18 en 28 gaat ook nog... alleen 6 en 16 is wel een beetje vreemd
Hey Kwaakquote:Op maandag 15 juni 2009 18:39 schreef kwaakvaak het volgende:
evening.... iedereen een toffe werk/slaap/tuinzit dag gehad??
Ikke wel... lekker de hele dag mailtjes lopen sturen en af en toe wat slims zeggen op het werk.. Best prettig, maar morgen moet ik er wel echt aan trekken vrees ik zo maar
heerlijk he.. zo midden in een gesprek over iets anders beginnen..
Oh en mocht iemand nog een exemplaar van het mannelijke geslacht zoeken die ouder is dan 35 en hrmmm tja dat dus....
dat ze vooral verder zoeken.. das kei duur spul!...quote:Op maandag 15 juni 2009 18:42 schreef Ripley het volgende:
[..]
Hey KwaakZat dames op zoek naar een marlies dekkers sponsor zo te horen
Voor een relatie moet er niet echt meer dan 10 jaar tussen zitten, richting ouder. Jonger zou ik niet snel doenquote:Op maandag 15 juni 2009 18:33 schreef Duimelot het volgende:
kee hoeveel leeftijdsverschil tussen 2 personen is in jouw ogen te doen en wanneer wordt het NOT DONE!?
En verschilt het nog als de man ouder is bij als de vrouw ouder is?
Nope. Een papa is voor mij een papa.quote:Op maandag 15 juni 2009 18:41 schreef Thrustmaster_Special het volgende:
[..]
partime of fulltime papa's maak je daar nog onderscheid in
Defqon was echt een HEERLIJK feest.. zwaar genoten en loop nu nog met mn kin op mn eikel..quote:Op maandag 15 juni 2009 18:38 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik krijg die piep niet uit mijn kop.Leuk defqon?
[..]
Leuke week gehad?
Ik ben 32 en zou 22 persoonlijk wat jong vinden. Een gast van die leeftijd heeft waarschijnlijk ietwat interessante interesses hebben dan ikquote:Op maandag 15 juni 2009 18:42 schreef Duimelot het volgende:
[..]
kee dus als t maar legaal is
en 22-32 is VET legaal natuurlijk
Is ook zo. Een setje is al gauw ¤ 130 ofzo.quote:Op maandag 15 juni 2009 18:43 schreef kwaakvaak het volgende:
[..]
dat ze vooral verder zoeken.. das kei duur spul!...
Hij heeft je geholpen he, met je brieven.quote:Op maandag 15 juni 2009 18:44 schreef Cuegirllie het volgende:
Mijn vader is lief![]()
sorry moest ik even kwijt
Maar wat is je minimumleeftijd dan?quote:Op maandag 15 juni 2009 18:44 schreef getl0st het volgende:
Het valt me trouwens wel op dat veel mensen best aardige leeftijdsverschillen 'normaal' vinden..
ik ben zelf 24 en zie mezelf toch niet zo snel met iemand die 10 jaar ouder is lopen
ik snap m niet....quote:Op maandag 15 juni 2009 18:43 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ik ben 32 en zou 22 persoonlijk wat jong vinden. Een gast van die leeftijd heeft waarschijnlijk ietwat interessante interesses hebben dan ik
+ 1. of eigenlijk, + 10.quote:Op maandag 15 juni 2009 18:44 schreef getl0st het volgende:
Het valt me trouwens wel op dat veel mensen best aardige leeftijdsverschillen 'normaal' vinden..
ik ben zelf 24 en zie mezelf toch niet zo snel met iemand die 10 jaar ouder is lopen
32.... hrmmmquote:Op maandag 15 juni 2009 18:43 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ik ben 32 en zou 22 persoonlijk wat jong vinden. Een gast van die leeftijd heeft waarschijnlijk ietwat interessante interesses hebben dan ik
Hij gaat mij helpen iddquote:Op maandag 15 juni 2009 18:44 schreef vencodark het volgende:
Hij heeft je geholpen he, met je brieven.
Dat zal.quote:Op maandag 15 juni 2009 18:45 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Voel je niks van hoor
(Relatie is anders dan gewoon sex natuurlijk)
Nja nog niet echt veel over nagedacht, of over na hoeven denken.. eigenlijk altijd dames van mijn leeftijd gehad.. daarom is het voor mij mss nu een rare gedachte om iemand van in de 30 te daten..quote:Op maandag 15 juni 2009 18:45 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Maar wat is je minimumleeftijd dan?
en daarbij denk ik ook dat vrouwen vooral voor ouder gaan.
DATEN?quote:Op maandag 15 juni 2009 18:47 schreef getl0st het volgende:
[..]
Nja nog niet echt veel over nagedacht, of over na hoeven denken.. eigenlijk altijd dames van mijn leeftijd gehad.. daarom is het voor mij mss nu een rare gedachte om iemand van in de 30 te daten..
minimumleeftijd heb ik dus niet echt vastgesteld momenteel
Ach ik denk er ook niet echt over na over het algemeen. Als er wat leuks rondloopt is het altijd maar afwachten hoe oud hij is. Maar nu door bv de majoor, zet het je wel even aan het denkenquote:Op maandag 15 juni 2009 18:47 schreef getl0st het volgende:
Nja nog niet echt veel over nagedacht, of over na hoeven denken.. eigenlijk altijd dames van mijn leeftijd gehad.. daarom is het voor mij mss nu een rare gedachte om iemand van in de 30 te daten..
minimumleeftijd heb ik dus niet echt vastgesteld momenteel
hoe oud is die eigenlijk toch alwel heeeeeeeeel oud??quote:Op maandag 15 juni 2009 18:49 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Ach ik denk er ook niet echt over na over het algemeen. Als er wat leuks rondloopt is het altijd maar afwachten hoe oud hij is. Maar nu door bv de majoor, zet het je wel even aan het denken
Je ziet het vanzelf wel he
stokoud, bejaard, rimpelig, grijs.quote:Op maandag 15 juni 2009 18:49 schreef Duimelot het volgende:
[..]
hoe oud is die eigenlijk toch alwel heeeeeeeeel oud??
Het Depp effect enzo.quote:Op maandag 15 juni 2009 18:49 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Ach ik denk er ook niet echt over na over het algemeen. Als er wat leuks rondloopt is het altijd maar afwachten hoe oud hij is. Maar nu door bv de majoor, zet het je wel even aan het denken
Je ziet het vanzelf wel he
Ow, als ik naar de meeste 22-jarigen kijk, gaan die nog 4 keer per week stappen en zijn nog erg bezig met uiterlijke schijn en zo. Dat lijkt me vermoeiendquote:
Een relatie zou ik er idd niet snel mee aangaanquote:Op maandag 15 juni 2009 18:51 schreef vencodark het volgende:
Het Depp effect enzo.![]()
Maar je zou hem voor een relatie weer minder snel overwegen.
Seks is wat anders, denk ik.
Meer van de Bingo, Hartenjagen enzoquote:Op maandag 15 juni 2009 18:52 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ow, als ik naar de meeste 22-jarigen kijk, gaan die nog 4 keer per week stappen en zijn nog erg bezig met uiterlijke schijn en zo. Dat lijkt me vermoeiend![]()
Wat niet wil zeggen dat ik niet graag uitga of zo, maar ik zie mezelf niet meer 4 keer per week in een kroeg hangen of zo
Ja daarom. Het is eerder dan lichamelijke aantrekkingskracht enzo. Iemand van dikke 20 jaar ouder staat meestal wat anders in het leven om daarmee relatie aan te willen gaan.quote:Op maandag 15 juni 2009 18:53 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Een relatie zou ik er idd niet snel mee aangaanDan moet hij wel echt helemaal perfect zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |