Ik denk ook dat al dat beton met een likje verf en een mooie vloer nog een prachtige woning kan worden.quote:Op donderdag 23 juli 2009 16:37 schreef k_man het volgende:
Ja, de bewoners hebben best smaak qua meubilair.
@Metalfreak: als je het hebt over een Eames stoel, dan heb je het niet over het merk...
Een rol met decorstof.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 00:19 schreef Gwywen het volgende:
Ik heb al heel vaak naar deze foto gekeken maar ik ben er nog steeds niet achter wat nou dat grijze ding is midden in de woonkamer.![]()
[ link | afbeelding ]
Ergonomische werkuimte ookquote:Op maandag 27 juli 2009 22:11 schreef Gwywen het volgende:
Ik vond een huis met kantoorkuil![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Link
LOL, dat is bij mij in de buurt.quote:Op maandag 29 juni 2009 23:47 schreef iFreaky het volgende:
Alstu!
http://www.funda.nl/koop/(...)-h-colijnlaan-6-195/
quote:Op maandag 27 juli 2009 22:11 schreef Gwywen het volgende:
Ik vond een huis met kantoorkuil![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Link
de uitvoering is idd een stuk minder... maar t idee is prima te doen.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 14:42 schreef Guppi het volgende:
Ik vind het stiekem vet![]()
Niet in deze uitvoering, maar ik zit nu onder het dak en dan lijkt zo helemaal op het laagste punt me een stuk aangenamer
Ik hou van modern, maar hier heb ik het idee dat ik binnen mn jas aan moet. Wat een kille boel.....quote:Op dinsdag 28 juli 2009 23:00 schreef Gwywen het volgende:
Hier het compleet tegengestelde:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mooi strak allemaal hoor, maar toch niet in zó'n huisje?![]()
(Dan heb je in mijn ogen weinig respect voor erfgoed maar dat is mijn zeer persoonlijke mening over monumentale pandjes met übermoderne interieurs)
Pff, ik zou niet eens de moeite nemen om te gaan bezichtigen.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 23:00 schreef Gwywen het volgende:
Rustgevend interieur. Helemaal niet druk of zo.
[ link | afbeelding ]
En dat gaat nog een heel huis zo door
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nog afgezien van het verschil in smaak, maar in zo'n huis kun je toch nooit rústig worden? Kalmte ervaren, zen voelen, feng shui beleven?
Bij de GGD noemen ze dat "vervuiling"......quote:Op woensdag 29 juli 2009 13:04 schreef AdBlocker het volgende:
[..]
Pff, ik zou niet eens de moeite nemen om te gaan bezichtigen.
't Volkje dat niks kan wegdoen en alles wilt gebruiken. Koop dan niks.
quote:Op woensdag 29 juli 2009 14:34 schreef GrandiJoosje het volgende:
Nu kun je de term "dakterras" natuurlijk ruim nemen... Maar dit gaat wel heel erg ver (of schiet eigenlijk te kort.....)
[ afbeelding ]
...en toegang tot geeft tot dakterras (circa 2.00 x 1.25 mtr.). Dakterras is op het zuidoosten gelegen.
Ik vind het veel opvallender dat er out of the blue een magnetron in de vensterbank staat en nog opvallender die zithoek in de keuken. Een stoel onder de geiser naast de koelkast en zulks.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 23:00 schreef Gwywen het volgende:
En dat gaat nog een heel huis zo door
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het past wél! Het past niet! Het past wél!! NIET! WELLUS!!!!! fuck toch nie![]()
[ Bericht 23% gewijzigd door Ireth op 29-07-2009 22:14:13 ]Ik moet leren, moet proberen, moet vertrouwen, moet huilen, moet zien, moet weten dat ik mezelf kan zijn...
quote:Op woensdag 29 juli 2009 22:08 schreef Ireth het volgende:
Het past wél! Het past niet! Het past wél!! NIET! WELLUS!!!!! fuck toch nie![]()
[ link | afbeelding ]
zo hadden wij de banken ook staan... maar goed dan hadden wij links van de 3zits-bank ook geen kamergedeelte meer.quote:Op woensdag 29 juli 2009 22:08 schreef Ireth het volgende:
Het past wél! Het past niet! Het past wél!! NIET! WELLUS!!!!! fuck toch nie![]()
[ link | afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |