abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 15 juni 2009 @ 09:15:38 #271
100412 mefke79
komt goed!
pi_70016625
ook hier beroerd geslapen. De pijn van afgelopen vrijdag bleek achteraf mijn nier. Heb van vrijdag op zaterdag 4 keer de wc gezien voor ik het gevoel had dat ik echt echt echt geen vocht meer in mijn blaas had. Zaterdag en gisteren eigenlijk nergens last van gehad. Vanacht om 4 uur er weer uit om te plassen en toen was de pijn dus terug. Alsof Driekus dus in mijn slaap op mijn nier gaat liggen. En dat is echt pijnlijk. Vervolgens dus wakker gelegen tot een kwartier voor de wekker, dus wakker ben ik niet....

Rio, gefeliciteerd! En nou ga ik snel effe de rest van de pagina's bijlezen...Ik zag wel iets over de tummytub van de hema voorbijkomen, die is dus niet beter of slechter dan die van andere merken? Mooi, dan ga ik die binnenkort maar eens even eentje halen.
En nu aan het werk...en drinken, veel blijven drinken, is volgens de vk beter dus dat doen we dan maar braaf. Pas als ik en veel pijn en koorts krijg moet ik weer actie ondernemen en richting huisarts. Laten we hopen dat dat niet nodig is.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_70016660
Rio van harte met je kleine meid.

Puk is een kleine druktemaker, mn hele buik gaat heen en weer
Gisteravond lagen lief en ik in bed en was hij ook druk in de weer, mn lief kon hem duidelijk voelen schoppen en draaien voor t eerst. Moest er een traantje bij wegpinken

Vandaag ga ik de commode eindelijk afmaken
pi_70016707
Rio Gefeliciteerd!!

Ik mis mijn buik... ik mis het getrappel in mijn buik... stom he
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  maandag 15 juni 2009 @ 09:31:24 #274
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_70016995
rio, gefeliciteerd!

Huup hou je je man / vriend nog el heel! balen van de kramp. daar zijn hele goed middeltjes tegen, maar welke? nuttige, he?

voor de slecht slapende dames hier!

duchess, ik las HOEKTAND kopen mss iets te veel bezig met eli's tanden

amaranta, fijn dat je niet meer misselijk bent! hier trekt het ook stevig weg! Uiteindelijk dus maar een weekje of 3 echt hondsberoerd geweest. vink netjes
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_70017025
Kom ik in het ziekenhuis, doet de Miep achter de balie moeilijk over een formulier dat ik wel zou moeten hebben maar niet heb (meegekregen van de gyn). Of ik dan maar even naar afdeling gyn wil gaan. NEE
En ineens kon ze zelf zo'n formulier maken Pfff niet zo aan mijn kop zeuren zo 'smorgens vroeg

Om 10.00 weer prikken in het ziekenhuis Zou ze dan weer moeilijk doen over een formuliertje?

Pfff ben een klein pietsietje sjagrijnig, echt een klein pietsietje maar hoor


Davinia

Ja idd Amaranta, fijn dat de misselijkheid bijna weg is Nu je pootje nog
#geen
pi_70017081
Haha Duchess, ik vind dat wel heel herkenbaar.. ik heb dat de laatste weken ook hoor, dat gezeur en gedoe (en ik vind nu nogal snel iets gezeur en gedoe... ) kan ik echt niet meer tegen, word ik echt pissig van
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  maandag 15 juni 2009 @ 09:37:03 #277
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_70017118
Zo een week niet geweest en super veel gemist.... Ohwell, ik lees het straks thuis allemaal wel bij!


@ DuchessX: wat een zeurkous dat mens, ik heb zo verschillende keren bij het diagnostisch centrum (e'hoven) gestaan zonder formuliertje en een , maar daar waren ze juist heeel lief voor mij...


En in Rome heb ik een primeur gehad, de Sixtijnse kapel was heel druk, en iemand zag dat ik zwanger was en bood me een zitplaats aan!!!! uiteraard heel stoer blijven staan , maar mijn buik is dus zichtbaar!!!
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
pi_70017251
leuk is dat he, Takkembah!
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_70017267
Ghehehe Takkie Is ook weer een mijlpaal hé?

Tess ze zouden veeeel meer rekening moeten houden met ons zielige zwangere vrouwtjes

Mefke, jij krijgt nog een

Zooo nu moet ik weer gaan hoor Laters!
#geen
pi_70017401
Hier nog geen activiteit....ik zit toch weer op mijn werk terwijl ik dacht zo onderhand mijn 2 gratis vrije dagen te hebben :-)

Maar goed, 40 + 2 is nog geen ramp, als het maar gewoon begint... maar helemaal niets wijst erop. Geen voorgevoel geen rare zus of zo.

Zal je zien dat word 42 weken en een hoop stress
pi_70017516
TheFrankey, misschien krijg je je 2 gratis vrije dagen als het wat beter weer is eind van de week ofzo . Tussen 40+2 en 42 zit nog een heleboel... maar jullie zijn vast hardstikke nieuwsgierig.
Ik duim mee dat jullie niet enorm lang meer hoeven te wachten!

Duch, succes in het ziekenhuis!
Fake it till you make it...
  maandag 15 juni 2009 @ 09:59:21 #282
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_70017603
Rot voor jullie TheFrankey, maar helaas... het blijft de natuur die zijn werk moet doen.
Ik hoop voor je dat ze een snelle en relaxte bevalling krijgt zodat je inderdaad kunt genieten van je 2 vrije dagen. Mijn vriend heeft er zelfs dagen bij op moeten nemen omdat de bevalling zo lang duurde... Hoe oneerlijk!

* RockabeIIa moet straks weer naar de vk.
Was het al bijna vergeten! Gaat wel erg snel zo. De vorige zwangerschap keek ik zo uit naar die afspraakjes en nu vergeet ik ze telkens bijna

verder nog niks bij gelezen hier. Sorry!
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_70017634
quote:
Op maandag 15 juni 2009 09:50 schreef TheFrankey het volgende:
Hier nog geen activiteit....ik zit toch weer op mijn werk terwijl ik dacht zo onderhand mijn 2 gratis vrije dagen te hebben :-)

Maar goed, 40 + 2 is nog geen ramp, als het maar gewoon begint... maar helemaal niets wijst erop. Geen voorgevoel geen rare zus of zo.

Zal je zien dat word 42 weken en een hoop stress
He balen TheFrankey. Het wachten duurt zo lang he.
Gisteravond zei mijn Lief ook al dat hij helemaal geen zin had om vandaag te gaan werken, en toen zei ik ook al, misschien moet ik vannacht wel bevallen en dan heb je lekker een paar dagen vrij. Maar ja... helaas pindakaas, hier ook helemaal niks.

Maar goed, ik hoop voor jullie dat het gewoon vanzelf op gang komt. Het duurt tenslotte nog wel eventjes voordat ze echt bij de 42 weken is, wie weet wat er in de tussentijd allemaal gaat gebeuren.
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  maandag 15 juni 2009 @ 10:03:28 #284
143848 huuphuup
Dorksided
pi_70017718
Vergeet ik nog helemaal om Rio te feliciteren, gefeli met jullie meid!

Frankey vervelend voor jullie. Heel moeilijk lijkt het me als je zo gespannen af zit te wachten en het komt maar niet hopelijk komt alles snel op gang.

Succes bij de vk Rocka!
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  maandag 15 juni 2009 @ 10:14:52 #285
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_70017990
MvM komt om half 1
het is zo raar dat ik opeens ook 'meedoe'
pi_70018115
Rio gefeliciteerd met India!
pi_70018193
quote:
Op maandag 15 juni 2009 07:35 schreef amaranta het volgende:
Goedemorgen ladies (en Juup en Frankey, of sla ik nu meer mannen over?)
  maandag 15 juni 2009 @ 10:29:49 #288
12765 Tan
 Isilindil Tasardur
pi_70018382
Rio gefeliciteerd!

Beesie Jen, hoe is het eigenlijk met je nachtrust, slaap je nog steeds alle dagen zo slecht?
  maandag 15 juni 2009 @ 10:32:41 #289
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_70018445
TheFrankey, lastig he, dat wachten. En niets dat je kan vertellen wanneer wel dan...
Maar ja, het gemiddelde ligt toch echt boven die 40w en dat moet toch ergens vandaan komen. Sterkte!

Rio, gefeliciteerd!

MeNicole, die hydrofiel luiers schijnen zelfs minder goed vocht op te nemen als je ze strijkt, beter niet doen dus.

Hier een tub en een badje gehad, maar de tub hebben we nauwelijks gebruikt omdat Sasha er in het begin niet in mocht vanwege zijn gebroken sleutelbeen. We zijn er nooit meer echt fan van geworden uiteindelijk.
***
  maandag 15 juni 2009 @ 10:47:06 #290
18860 sindell
Seriously
pi_70018838
quote:
Op maandag 15 juni 2009 10:14 schreef Asyniur het volgende:
MvM komt om half 1
het is zo raar dat ik opeens ook 'meedoe'
Mja ik snap wat je bedoelt

Bij mij komt MvM donderdag... kan helaas geen bloed meer doneren nu, dus dan maar wat anders
  maandag 15 juni 2009 @ 10:59:37 #291
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_70019203
goede morgen

Van harte Rio met jullie dochter
The Franky spannende dagen/weken nu bij jullie, hopelijk duurd het opzich dan niet lang meer. houd vol!!!

Alle slechte slapers, hopelijk krijgen jullie toch nog een beetje energie vandaag, en gaat het slapen vannacht stukken beter.

Hier alles zijn gangetje, een druk kindje, apparte droom over de bevalling, zonder hulp enzo en totaal onverwacht en geen wee helemaal niks.
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_70019379
Rio, gefeliciteerd met jullie dochter
pi_70019493
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 13:33 schreef innepin het volgende:

Ik ben terug van de diëtiste. Op de een of andere manier had ik niet de link gelegd dat "verhoogde glucose" meteen "zwangerschapsdiabetes" zou betekenen, maar dat is het dus wel. Eigenlijk valt het dieet dat ik moet volgen me best mee, vooral regelmatig eten en koolhydraten tellen. En het fijnste was dat die hele diabetes dus komt door a) erfelijkheid, b) overgewicht of c) pech met hormonen - in mijn geval het laatste - en dus heul niet door het snoepen Ha!
Ik heb nou twee weken om m'n glucose dmv dieet te laten zakken, en als het niet lukt moet ik aan de insulinespuiten Hoop dat toch echt wel te kunnen vermijden...
Hey Inne,

En ineens heb je zwangerschapsdiabetes! Hopelijk kun je het onder controle krijgen net als ik. Ik heb te danken aan een moeder met diabetes2 (die ook zwangerschapssuiker heeft gehad, bij mijn zusje) en overgewicht. Pech met hormonen vind ik niet ladingdekkend, het is namelijk geen pech maar meer een soort auto-immuunziekte die vanuit de placenta komt. Die geeft namelijk een signaal af dat je alvleesklier die insuline bij zich moet houden, omdat de baby het niet nodig heeft. Zo zie je maar, zelfs je lichaam vergeet jou als je zwanger bent

Overigens, als je zwangerschapsdiabetes hebt, is de kans niet gering dat je later (weer) type 2 krijgt. Zaak ik dus eigenlijk om niet alleen in de zwangerschap, maar ook erna je glucose in de gaten te houden. Op deze manier kun je het nog jaren uitstellen, en dat is weer positief gezien het feit dat de medicatie voor diabates enorm in ontwikkeling is, en 'wij' daar op ons 50ste dus heel veel baat bij kunnen hebben.

Niet te neurotisch worden van dat dieet trouwens, stress is heel slecht voor je glucose
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
  maandag 15 juni 2009 @ 11:23:21 #294
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_70019896
quote:
Op maandag 15 juni 2009 10:47 schreef sindell het volgende:

[..]

Mja ik snap wat je bedoelt

Bij mij komt MvM donderdag... kan helaas geen bloed meer doneren nu, dus dan maar wat anders
Sanquin heb ik al af 'moeten' bellen, omdat je geen bloed mag geven als je zwanger bent (en binnen een half jaar daarna ook niet). Die mevrouw aan de telefoon even rekenen: nou dan nemen in augustus 2010 weer contact met u op
  maandag 15 juni 2009 @ 11:26:05 #295
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_70019987
quote:
Op maandag 15 juni 2009 11:23 schreef Asyniur het volgende:

[..]

Sanquin heb ik al af 'moeten' bellen, omdat je geen bloed mag geven als je zwanger bent (en binnen een half jaar daarna ook niet). Die mevrouw aan de telefoon even rekenen: nou dan nemen in augustus 2010 weer contact met u op
Hier net zo. En een half jaar na de bevalling was ik nog zooo gaar. Dus gebelt en weer een half jaartje op laten schuiven. En toen ik dan eindelijk weer een oproep kreeg, was ik gewoon weer zwanger Helaas door de drukte vergeten te bellen en nu kreeg ik een briefje dat ze me uit gingen schrijven omdat ik al 2 jaar niet geweest was Nou ja als alles weer ontzwangerd is maar weer eens contact opnemen...
pi_70020060
HIer alweer een week verder.
En nog steeds gelukkig en happy zwanger

Het voelt echt goed, en ik geniet ook met volle teugen (soms is minder als mijn borsten pijn doen en ik misselijk of moe ben, maar dat hoort erbij).

Het gaat dus erg goed
pi_70020153
Ik heb net alles van afgelopen weekend bijgelezen en ben driekwart alweer kwijt. Gaat lekker.

Ik weet nog wel dat meneer Huup superlief was met bad en maskertjes . Wat cute zeg!

En natuurlijk dat TheFrankey nog steeds in spanning zit. Balen zeg, dat 't vals alarm was!

De echo's van Stiemie kon ik niet zien.. rode kruisjes...

Verder wens ik iedereen maar weer een fijne week! Dat we allemaal maar weer van ons buik-kroost mogen genieten!


Wij hebben gisteren besloten gewoon nóg een 3D echo te doen over een paar weken. Ben immers maar één keer zwanger...en het was zóóó leuk! Weet iemand nog een leuk bureau in (de kop van) noord-holland? Woon zelf in Friesland, maar wel willen mijn schoonzusje meenemen en kunnen dan net zo goed de afsluitdijk even overcrossen. Tips zijn welkom
pi_70020436
quote:
Op maandag 15 juni 2009 11:31 schreef Sorbootje het volgende:
Ik heb net alles van afgelopen weekend bijgelezen en ben driekwart alweer kwijt. Gaat lekker.

Ik weet nog wel dat meneer Huup superlief was met bad en maskertjes . Wat cute zeg!

En natuurlijk dat TheFrankey nog steeds in spanning zit. Balen zeg, dat 't vals alarm was!

De echo's van Stiemie kon ik niet zien.. rode kruisjes...

Verder wens ik iedereen maar weer een fijne week! Dat we allemaal maar weer van ons buik-kroost mogen genieten!


Wij hebben gisteren besloten gewoon nóg een 3D echo te doen over een paar weken. Ben immers maar één keer zwanger...en het was zóóó leuk! Weet iemand nog een leuk bureau in (de kop van) noord-holland? Woon zelf in Friesland, maar wel willen mijn schoonzusje meenemen en kunnen dan net zo goed de afsluitdijk even overcrossen. Tips zijn welkom
Dat kan je laten doen bij ziezo in Anna Paulowna

Vraagje van mijn kant, moet een eerste echo altijd in het ziekenhuis plaats vinden?
pi_70020549
Heb je daar goede ervaringen mee? Of goede verhalen gehoord?


Op jouw vraag: volgens mij niet..
  maandag 15 juni 2009 @ 11:47:10 #300
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_70020603
goedgekeurd!

Co_OL, nee dat hoeft niet. Vanwaar deze gedachte?

Rio, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter!
I'm so glamourous I piss glitter!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')