Ja het mooie is, ik biljart al jaren en zij speelt competitie en we spelen beide redelijk fanatiek op ong. hetzelfde niveau dus dat is ook wel heel leukquote:Op vrijdag 12 juni 2009 07:59 schreef Vanyel het volgende:
Goed dat je ook echt iets gaat doen dan. Is een stuk minder ongemakkelijk en je hebt de tijd om haar stiekem te bestuderen terwijl ze biljart
spammurtquote:Op vrijdag 12 juni 2009 13:55 schreef JaniesBrownie het volgende:
Doe een emoticon na en win een FOK!shirt
Nee, ik dans bij een unisex-paren dansclub en er zijn vrouwen die wel willen dansen maar geen danspartner hebben.quote:Op zaterdag 13 juni 2009 09:51 schreef Vanyel het volgende:
Ben je Kathryn Janeway of doe je het voor haar?
Lezzer, wil je mevr. niet of vind je het gewoon leuker met iemand anders te dansen?
Waarom dansen die vrouwen dan niet met elkaar?quote:Op zaterdag 13 juni 2009 09:54 schreef lezzer het volgende:
[..]
Nee, ik dans bij een unisex-paren dansclub en er zijn vrouwen die wel willen dansen maar geen danspartner hebben.
Ik dans nou juist heel graag met de mrs.![]()
Ja, omdat er tot nu toe één is?quote:Op zaterdag 13 juni 2009 11:01 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Waarom dansen die vrouwen dan niet met elkaar?
Fanfiction nog niet gelezen, zal eens googelenquote:Op zaterdag 13 juni 2009 09:50 schreef lezzer het volgende:
je hebt die lesbian fanfiction gelezen
Trouwens....
Zijn er hier nog meiden (lurkers kan ook he) die willen stijldansen in Eindhoven?
Dus, heb je geen danspartner maar wil je wel dansen (met een andere vrouw)? pb'tje
Dit is spam zeker?
Ik ben er gisteravond zo idioot veel tegengekomen dat ik niet wist wat ik er mee moestquote:Op zaterdag 13 juni 2009 10:05 schreef Totziens het volgende:
En weer een avond waar ik allemaal homo's op stap tegen kom en geen lesbeau's (of nou ja die herken ik niet)Het wordt afgezaagd, tijd om terug te gaan naar Nederland
Zult zien dat je vriendenkring nog rap uitbreidt! Viel mij toch op, hoe open en vriendelijk je ontvangen wordt. Ik ben in ieder geval geen mensen tegengekomen die niet bereid waren om mij een klein beetje op weg te helpen.quote:Op zaterdag 13 juni 2009 11:57 schreef Logician het volgende:
[..]
Ik ben er gisteravond zo idioot veel tegengekomen dat ik niet wist wat ik er mee moest![]()
Kreeg zelfs te horen van eentje, jij valt niet op mannen he dat zie je aan je![]()
Terwijl ik er toch echt heel vrouwelijk uitzie
Heb met een groepje van die dames afgesproken een keer mee te gaan stappen
Maar gvd blijft eng..![]()
So far voor mijn eerste baby stapjes in een wereld waar ik stiekem naar verlang en stiekem toch wel heel erg bang voor ben..![]()
Toch vaak houding en vooral je blik. Je kijkt waarschijnlijk anders naar vrouwen dan naar mannen, voor de oplettende toeschouwer is dat vaak wel te zien.quote:Op zaterdag 13 juni 2009 11:57 schreef Logician het volgende:
Kreeg zelfs te horen van eentje, jij valt niet op mannen he dat zie je aan je![]()
Terwijl ik er toch echt heel vrouwelijk uitzie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |