Verschil met Hitler is dat Hilter dood is en niet door het leven moet gaan met alle aantijgingen...quote:Op donderdag 11 juni 2009 11:59 schreef LENUS het volgende:
[..]
Goed idee, laten we postuum de naam van Hilter gaan zuiveren. Er is zoveel over die man geschreven, hij heeft niet eens de kans gehad om zichzelf te verdedigen.
het is maar goed dat jij daar niet heel veel te zeggen over hebt danquote:Op donderdag 11 juni 2009 12:01 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Moord met voorbedachte rade zou voor mij idd een aanleiding zijn om zo'n brok walgelijk tuig van alle rechten te strippen ja...
Tuurlijk heeft hij het recht, maar.. Als Volkert slim zou zijn dan houdt hij zich heel stilletjes totdat hij op 6 mei 2014 officieel wordt ontslagen uit de gevangenis. Dat hij dat niet doet is zijn probleem, hij vangt nu 4500 euro om deels gelijk te krijgen, maar of het verstandig is zijn naam zo prominent weer op te roepen uit het collectieve geheugen is een tweede.quote:Op donderdag 11 juni 2009 11:55 schreef GoeRoe86 het volgende:
Dus omdat Volkert ergens voor veroordeeld is, mag iedereen schrijven en zeggen over hem, wat men wil? Als de stichting een echt nobel nastreven had, zouden ze daar geen onderscheidt in maken.
Dat is het dan ook inderdaad, vermaak voor mensen die hun eigen vooroordelen graag bevestigd zien, om zich daarna het hoofd te breken over Yolanthe en Jan.quote:Op donderdag 11 juni 2009 11:58 schreef buachaille het volgende:
[..]
Mensen die afgeven op de Telegraaf die lezen die krant met de verkeerde insteek. De Telegraaf probeert geen objectief nieuws te brengen (dat probeert geen enkele krant) maar vermaakt mensen met luchtige nieuwsberichten. Een bericht uit de Telegraaf moet je dus altijd met een klein korreltje zout nemen. Als je de krant zo leest dan is het een prima blaadje voor als je bij de afhaalchinees zit te wachten.
Dat wordt sowieso nog wel een leuk punt, of Volkert wel onder zijn eigen identiteit de gevangenis uitgaat, of dat hij een hele nieuwe identiteit gaat krijgen uit bescherming. Kiezen ze voor het laatste, dan wordt het voer voor de PVV. Kiezen ze voor het eerste, dan zal dat gepaard moeten gaan met langdurige en dure beveiliging, en is het nog meer voer voor de PVVquote:Op donderdag 11 juni 2009 12:01 schreef buachaille het volgende:
[..]
Tuurlijk heeft hij het recht, maar.. Als Volkert slim zou zijn dan houdt hij zich heel stilletjes totdat hij op 6 mei 2014 officieel wordt ontslagen uit de gevangenis. Dat hij dat niet doet is zijn probleem, hij vangt nu 4500 euro om deels gelijk te krijgen, maar of het verstandig is zijn naam zo prominent weer op te roepen uit het collectieve geheugen is een tweede.
Er wordt nu pijnlijk duidelijk hoe belachelijk laag de straffen in Nederland zijn. De wond van de moord op Fortuyn is bij velen nog open en nu kan hij zich al gaan opmaken voor de eerste proefverloven. Niet iedereen zal straks blij zijn met de ontstane situatie....
Eerder heel erg spijtig, maar dat zal ik je nooit aan je verstand kunnen knopen.....quote:Op donderdag 11 juni 2009 12:01 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
het is maar goed dat jij daar niet heel veel te zeggen over hebt dan
Karst T. is het schoolvoorbeeld van de diepe en vredige rust die een samenleving ten deel valt als de dader van een moord de dood vindt. De herinvoering van de doodstraf is heus niet zo'n slecht idee!quote:Op donderdag 11 juni 2009 12:05 schreef HeatWave het volgende:Eerder heel erg spijtig, maar dat zal ik je nooit aan je verstand kunnen knopen.....
Ik snap oprecht niet dat er mensen ook maar iets van sympathie kunnen opbrengen voor iemand die expres iemand door zijn kop heeft geknald omdat ie het er niet meer eens was.
Wij zijn het niet eens, mag ik jou nu doodschieten dan?
idd, die teringhond kost de samenleving niets meer, jammer dat het nog zoveel slachtoffers heeft gekostquote:Op donderdag 11 juni 2009 12:07 schreef buachaille het volgende:
[..]
Karst T. is het schoolvoorbeeld van de diepe en vredige rust die een samenleving ten deel valt als de dader van een moord de dood vindt. De herinvoering van de doodstraf is heus niet zo'n slecht idee!
Er staat een hoop bagger in (jantje smit op de voorpaginaquote:Op donderdag 11 juni 2009 12:00 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Je hebt uberhaupt geen intelligentie nodig om de Nederlandse kranten te beoordelen. Maar ik snap wel waarom alle rechtsen, conservatieven en populisten dat tabloidblaadje blijven verdedigen hoor, het is de enige krant in hun straatje.
Ik snap alleen niet waarom ze maar blijven ontkennen dat het inhoudelijk zwaar onder de maat is, heel de krant gevuld is met onzin, de koppen meer ruimte innemen dan de artikelen, die artikelen vol met fouten staan (zowel inhoudelijk als qua spelling) en de rioollucht er bijna letterlijk vanaf druipt
Dat is dan ook wel even een andere situatie he. Aan de ene kant een gek die zonder ideologische motieven door een mensenmassa rijdt. Aan de andere kant een gek die met duidelijke ideologische motieven de populairste politicus doodschiet.quote:Op donderdag 11 juni 2009 12:07 schreef buachaille het volgende:
[..]
Karst T. is het schoolvoorbeeld van de diepe en vredige rust die een samenleving ten deel valt als de dader van een moord de dood vindt. De herinvoering van de doodstraf is heus niet zo'n slecht idee!
Sneer? Dit is gewoon een feit. Dit is een uitspraak van een Nederlandse rechter...quote:Op donderdag 11 juni 2009 11:16 schreef speknek het volgende:
Telegraaf is een pauperkrantdagblad, maar dit was toch wel een mooie sneer
Zo ziek is het dus in NL, iemand door zijn hoofd schieten en nog een goeie naam hebben, werkelijk om te kotsen zo ziek is het...quote:Op donderdag 11 juni 2009 12:14 schreef isogram het volgende:
[..]
Sneer? Dit is gewoon een feit. Dit is een uitspraak van een Nederlandse rechter...
Alsof de pleger van een politieke moord nog een "goede naam" kan hebben.![]()
On-topic: ik kan me de woede van die miljonair uitstekend voorstellen, temeer omdat ZIJN naam aan de stichting is verbonden.
Nee.quote:Op donderdag 11 juni 2009 12:10 schreef LENUS het volgende:
terwijl er net zoveel (zo niet meer) bagger in staat als de Telegraaf.
Bagger met een gouden rand. Meer is het niet.quote:Op donderdag 11 juni 2009 12:18 schreef speknek het volgende:
[..]
Nee.
Natuurlijk kun je ook op de andere kranten wat aanmerken, maar gewoon nee.
Je zou om te beginnen nog even je TT en je commentaar kunnen verduidelijken. Van Agt wordt in het stuk dat je aanhaalt helemaal niet genoemd. Als je relletjes wil trappen moet je het wel goed doen.quote:Op donderdag 11 juni 2009 10:22 schreef buachaille het volgende:
Wederom een vette rel rond de bloedfanatieke CDA prominent Dries van Agt. Nadat dit heerschap al eerder tijdens een anti-israel congres met palestinasjaal om zijn nek, en gearmd met de haatbaarden van Hamas werd gesignaleerd heeft hij nu wederom een grens overschreden. Mede door toedoen van dolle krankzinnige Dries is door de stichting Hans Melchers Fonds ¤4500,- overgemaakt
[..]
Bron: http://www.telegraaf.nl/b(...)_der_G.__.html?p=7,2
Het moet ook niet gekker worden met die van Agt.![]()
Hij staat nota bene in de titel van dat stuk. En in het artikel:quote:Op donderdag 11 juni 2009 12:33 schreef voyeur het volgende:
[..]
Je zou om te beginnen nog even je TT en je commentaar kunnen verduidelijken. Van Agt wordt in het stuk dat je aanhaalt helemaal niet genoemd. Als je relletjes wil trappen moet je het wel goed doen.
quote:In het stichtingsbestuur zitten oud-premier Dries van Agt, journalist Hugo Arlman (ex-Vrij Nederland/NRC Handelsblad, NPS), juridisch journalist mr. Victor Lebesque (ex-Volkskrant) en advocaat mr. Herman Doeleman. Naar aanleiding van de affaire heeft Doeleman, voorheen de huisadvocaat van Melchers, zich inmiddels teruggetrokken.
Zoals mijn voorganger al heeft gezegd met andere woorden: moeten we je nou echt alles met een rietje in je hol blazen?quote:Op donderdag 11 juni 2009 12:33 schreef voyeur het volgende:
Je zou om te beginnen nog even je TT en je commentaar kunnen verduidelijken. Van Agt wordt in het stuk dat je aanhaalt helemaal niet genoemd. Als je relletjes wil trappen moet je het wel goed doen.
zal ik er eens tegenin gaan...quote:Op donderdag 11 juni 2009 12:15 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Zo ziek is het dus in NL, iemand door zijn hoofd schieten en nog een goeie naam hebben, werkelijk om te kotsen zo ziek is het...
Lijkt me in dit geval niet zo moelijk om te bepalen.quote:Op donderdag 11 juni 2009 12:42 schreef Re het volgende:
[..]
zal ik er eens tegenin gaan...
sliding slope... wie gaat bepalen wie geen recht meer heeft... de rechter?
Als je een moord pleegt, mag je best al je rechten verliezen iddquote:Op donderdag 11 juni 2009 11:37 schreef GoeRoe86 het volgende:
Maar wat is het dan? Je raakt al je rechten kwijt als je in de gevangenis zit? Of alleen als je Pim Fortuyn hebt vermoord? Ik begrijp het niet zo goed, denk ik
Nee het is heel normaal om een terrorist financieel te steunen. Laat de normale mens maar verrekken.quote:Op donderdag 11 juni 2009 18:36 schreef koemleit het volgende:
die Juul Paradijs is gewoon op z'n pik getrapt dat ie die rechtzaak verloren heeft haha.
zag um net.
de hele tijd als een Wilders inspelen op "het volk" en ze ook zo noemen haha.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |