neequote:Op vrijdag 3 juli 2009 10:19 schreef Gitaarmat het volgende:
Ook van die goedkopen van ¤30?
Mijn godquote:Op vrijdag 3 juli 2009 19:04 schreef Kidney_Bean het volgende:
de wachtrij in Barcelona voor de GA
Nog een tip voor als je lang van te voren gaat wachten voor een staanplaats: neem iets van een vuilniszak/plastic zak mee om op te zitten op de grond; tis niet overal even schoon en iedereen kwakt al zijn afval vaak op de grond neer, kan je tenminste nog ergens op zitten
* kibber houdt zich groot en kijkt niet.quote:
Wat een gezeik zeg. Dan moet je misschien eens overwegen om te verhuizen. Deze persoon heeft vast ook last van al die voetbalwedstrijden.quote:U2 could be fined for noise
The Scotsman, July 03, 2009
BARCELONA authorities might fine U2 for rocking too long and loudly during rehearsals for their latest world tour, the city council said yesterday.
However, the city said it is proud to host the beginning of the Irish band's world tour.
It said that one of its districts had received a formal complaint from residents about the band playing after permitted hours and making too much noise. The council said that it had given the band permission to rehearse until 10pm, limiting the amount of sound they could make.
However, local media said the band had rehearsed until midnight at sound levels measured at 70 decibels – the equivalent noise of a vacuum cleaner at one meter.
Hoe bedoel je? De setlists van de komende tijd zijn toch nog niet bekend neem ik aan?quote:Op zondag 5 juli 2009 00:04 schreef Luni het volgende:
Drowning Man staat trouwens voorlopig niet op de setlist.
Maar ik kan me niet echt een voorstelling maken waar je precies op het veld staat, op basis waar je in de rij staat. Hebben bijvoorbeeld de mensen in het filmpje achteraan nog wel redelijke plekken?quote:Op vrijdag 3 juli 2009 19:04 schreef Kidney_Bean het volgende:
de wachtrij in Barcelona voor de GA
Nog een tip voor als je lang van te voren gaat wachten voor een staanplaats: neem iets van een vuilniszak/plastic zak mee om op te zitten op de grond; tis niet overal even schoon en iedereen kwakt al zijn afval vaak op de grond neer, kan je tenminste nog ergens op zitten
Omdat hij net als The Unforgetable Fire veelvuldig geoefend is had ik wel verwacht dat ze hem dagelijks zouden spelen, maar wat niet is kan natuurlijk nog komen.quote:Op zondag 5 juli 2009 14:27 schreef Gert het volgende:
[..]
[quote]Hoe bedoel je? De setlists van de komende tijd zijn toch nog niet bekend neem ik aan?
Inderdaad, helemaal mee eens.quote:Overigens vind ik het niet echt een gemis, maar da's een kwestie van smaak.
Ik zou het dus wél doen! In elk geval bij het concert op 30-06 werd vantevoren opgeroepen om opname-apparatuur mee te nemen en zoveel mogelijk te publiceren..quote:Op donderdag 2 juli 2009 13:12 schreef Dandelion het volgende:
•laat opname apparatuur thuis. De dvd en live cd klinken stukken beter, en je voorkomt teleurstellingen. Later klinkt het lang niet zo tof als toen je er was.
•laat je (foto)camera thuis. Die gasten met lenzen van een halve meter maken echt betere foto's dan jij met je weggooi/compact/telefoon camera. Daarnaast kun je dan het concert zien, ipv je camera. Goeie foto's staan de volgende dag wel online.
Ik heb daar geen idee van.. Ik weet niet of ze hier ook twee ingangen hadden voor het veld.quote:Op zondag 5 juli 2009 22:51 schreef Borrelhap het volgende:
[..]
Maar ik kan me niet echt een voorstelling maken waar je precies op het veld staat, op basis waar je in de rij staat. Hebben bijvoorbeeld de mensen in het filmpje achteraan nog wel redelijke plekken?
In Cinemec Ede draait U2 3D wel zag ik.quote:Op maandag 6 juli 2009 15:47 schreef linebear het volgende:
Vind het ook wel jammer hoor.... Snow Patrol vond ik vorige keer toch niet echt super, maar geef ze nog wel weer een kans.
Zou U2 3D weer in de Pathe draaien ?
Ik heb twee veldkaarten voor de 20ste en ééntje is inderdaad voor ingang G en de andere voor J. Dus waarschijnlijk wijkt dat niet veel af van voorgaande jaren.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:29 schreef Kidney_Bean het volgende:
[..]
Ik heb daar geen idee van.. Ik weet niet of ze hier ook twee ingangen hadden voor het veld.
Bij de Arena zijn er wel twee ingangen voor het veld geloof ik (tenminste de vorige keer ingang G en J). Ik stond bij 1 ingang waar de rij liep tot en met de NS station. Ik heb natuurlijk geen idee of al die mensen uiteindelijk in het voorste vak terecht zijn gekomen; als de hekken opengaan is het best wel een klein beetje chaos om naar binnen te komenEr is zo te zien nu ook een voorvak, maar geen idee hoeveel mensen daarin kunnen..
Als je het mij vraagt: jaquote:Op maandag 6 juli 2009 15:25 schreef Liejannuh het volgende:
Ben ik nu de enige die het jammer vind dat de Black Eyed Peas niet in het voorprogramma staan?
Hmmm daar wil ik nog steeds een keer heen... Ik heb het destijds gemist... Ik ga het uitzoekenquote:Op maandag 6 juli 2009 15:47 schreef linebear het volgende:
Vind het ook wel jammer hoor.... Snow Patrol vond ik vorige keer toch niet echt super, maar geef ze nog wel weer een kans.
Zou U2 3D weer in de Pathe draaien ?
Ja het is een concertregistratie.quote:Op maandag 6 juli 2009 18:31 schreef kibber het volgende:
[..]
Hmmm daar wil ik nog steeds een keer heen... Ik heb het destijds gemist... Ik ga het uitzoeken
Iemand die bij deze film geweest is? Hoe was het? Is het echt alleen een concert registratie?
EDIT: http://www.pathe.nl/arena/film/4650/u2-3d/
Hmm het lijkt em wel eens leuk! Helaas zie ik nu pas dat ik 18 en 19 juli aan het verhuizen ben. 20 juli ben ik in de Arena te vinden en de rest van de week moet ik werken. Helaas! Mocht iemand nog een bioscoop weten waar hij eerder draait dan hoor ik het graagquote:Op dinsdag 7 juli 2009 11:03 schreef Gert het volgende:
[..]
Ja het is een concertregistratie.
Ik zou er niet heengaan als je net bij een "echt" concert bent geweest. Maar bijzonder is het wél, je zit zo'n beetje op schoot bij de band. De techniek is niet helemaal optimaal nog, soms zien de bandleden die "eruit springen" in 3D er wat te groot of te klein uit.
Zoeken op MP naar mensen die een kaartje zoeken levert vaak betere contacten op.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:12 schreef GeekyMe het volgende:
Heeft iemand nog wat tips voor het verkopen van een concert kaartje?
Zo te zien gaat het dezelfde setlist worden als de eerste avond in Barcelonaquote:They are on stage right now. The setlist thus far is:
1. Breathe
2. No Line On The Horizon
3. Get On Your Boots
4. Magnificent
5. Beautiful Day
6. I Still Haven't Found What I'm Looking For / Stand By Me (snippet)
7. Angel Of Harlem / Man In The Mirror (snippet)
8. Party Girl / Happy Birthday (snippet)
9. In A Little While
Gaaf! Ze (Eve) is 18 geworden vandaag.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:28 schreef Gert het volgende:
Bono droeg Party Girl vanavond op aan zijn jarige dochter... die vervolgens op het podium kwam!
Aan de achtergrond te zien, hoeft ze niet van droog brood te leven.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:39 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Gaaf! Ze (Eve) is 18 geworden vandaag.![]()
[ afbeelding ]
Ik hoop zo dat ze die de 21 ste ook spelen!quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:28 schreef Gert het volgende:
Bono droeg Party Girl vanavond op aan zijn jarige dochter... die vervolgens op het podium kwam!
Ik kwam laatst al foto's van d'r tegen. Dat ziet er niet verkeerd uit.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:39 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Gaaf! Ze (Eve) is 18 geworden vandaag.![]()
[ afbeelding ]
Dan is ze niet meer jarigquote:Op woensdag 8 juli 2009 08:53 schreef Luni het volgende:
[..]
Ik hoop zo dat ze die de 21 ste ook spelen!
Hoi.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 23:39 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Gaaf! Ze (Eve) is 18 geworden vandaag.![]()
[ afbeelding ]
In Ede draait hij nu ook al hoor;quote:Op woensdag 8 juli 2009 16:10 schreef linebear het volgende:
waarom moet die film nu weer zo laat zijnwil hem echt nog een keer zien
Precies wat ik dacht toen ik de setlist zag: je MIST een Bullet the Blue Sky of the Fly.. Alle setlisten zijn tot nu toe vrijwel hetzelfde, dus ik vrees dat hij echter zo blijft....quote:Op woensdag 8 juli 2009 19:07 schreef Ternerito het volgende:
Ik ben net terug uit Milaan. Eindelijk dan toch "The Claw" live kunnen aanschouwen. Ik moet zeggen, vanaf de smalle zijde vond ik hem toch iets minder indrukwekkend groot dan ik had gedacht. Komt misschien ook omdat San Siro zelf zo indrukwekkend groot is. Ik vermoed dat "The Claw" in de Arena wat indrukwekkender zal ogen.
Prima concert gezien. Hele gezellige en erg luidruchtige sfeer in het stadion. Alles werd luidkeels meegezongen, dat de muziek en zeker bono veelvuldig werd overstemd. Geluidskwaliteit vond ik persoonlijk ietwat tegenvallen. Geluid was niet zo heel hard, en de mix was ook niet altijd even goed.
Het beeldscherm/visuele effecten zijn tijdens diverse nummers echt indrukwekkend te noemen. Vind persoonlijk wel dat de setlist wat moet worden aangepast. De remix van I'll go crazy etc. ziet er visueel goed uit, maar het refrein komt echt totaal niet lekker over. Coupletten gaan best wel. Zo rond In a little while dut het wel een beetje in. Van mij mag de setlist iets meer power hebben. Ik mis een Bullet the blue sky of een The Fly. 2 rustige nummers eruit, en 2 stevigere erin brengt iets meer balans.
Voor mij een van de grootste attracties is eigenlijk ook een tegenvaller. Ik vind where the streets have no name, in ieder geval in Milaan toch niet die boost hebben, muzikaal en visueel dan voorgaande tours. Helaas ook geen overgang van het ene nummer, naar where the streets. Dat is indrukwekkender dan de speech van Tutu.
Een redelijk lange versie van Stand By Me, als vervolg op I Still Haven't found was erg indrukwekkend, mede door het publiek. De dochter Eve zag er live ook erg appetijtelijk uit
Nog een tip voor Bono, doe dat verdomde oortje van vaker uit, dan hoor je het publiek wat beterDan had die gehoord dat het publiek helemaal niet meezong met Pride, maar vanaf moment 1, gelijk het oh oh oh zo luid zong dat je de muziek niet meer hoorde...
Voor iedereen die nog gaat. Heel veel plezieren tot in Amsterdam
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Toch maar even in spoiler gezet... Moet ik even op letten..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Valt toch wel mee, per concert veranderen er maar zo'n 2 a 3 nummers van de 23 en de volgorde veranderd bijna niks in.quote:
Pure zwakte, verwijderen!quote:Op donderdag 9 juli 2009 22:51 schreef Luni het volgende:Kon de verleiding niet weerstaan en heb 1e concert van Milaan gedownload
Je moet natuurlijk ook niet verwachten dat ze de hele bende per concert totaal omgooien. Zo werkt het niet, bij geen enkele band. Er staat een raamwerk. Maar binnen die vaste structuur wisselen ze best al veel af, na een paar concerten al. Plus al een nummer dat nog nooit eerder live gespeeld werd.quote:Op donderdag 9 juli 2009 19:16 schreef Luni het volgende:
[..]
Valt toch wel mee, per concert veranderen er maar zo'n 2 a 3 nummers van de 23 en de volgorde veranderd bijna niks in.
precies. Zo'n show vergt nogal wat voorbereiding... qua lampjes, qua video etc etc. Dus opzich vind ik het niet vreemd dat ze maar een beperkt aantal nummrs wijzigen.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 00:33 schreef Gert het volgende:
[..]
Je moet natuurlijk ook niet verwachten dat ze de hele bende per concert totaal omgooien. Zo werkt het niet, bij geen enkele band. Er staat een raamwerk. Maar binnen die vaste structuur wisselen ze best al veel af, na een paar concerten al. Plus al een nummer dat nog nooit eerder live gespeeld werd.
Wat vind je er zwak aan dan?quote:Op vrijdag 10 juli 2009 00:55 schreef Dandelion het volgende:
[..]
precies. Zo'n show vergt nogal wat voorbereiding... qua lampjes, qua video etc etc. Dus opzich vind ik het niet vreemd dat ze maar een beperkt aantal nummrs wijzigen.
Overigens ben ik niet gecharmeerd van de setlijst. Wel errug blij met unf. fire, maar overall vind ik em vrij zwak.
Nou dat gaat niet zwaar meer veranderen hoor.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 01:17 schreef Kidney_Bean het volgende:
Ik vind de dosering tussen hard en zacht te zwak.. Maar ja misschien moet ik accepteren dat U2 nu eenmaal niet meer de jongste band is en hun laatste plaat ook niet staat voor hun meest ruige werkIk had gewoon op een sprankelendere setlist gehoopt met méér dan alleen nummers van het laatste album. Maar goed, het is nog lang geen 20/21 juli, dus alles kan nog
Handigquote:Beste bezoeker,
Maandag 20 en dinsdag 21 juli a.s. is het zover, U2 komt voor een spectaculair concert naar de Amsterdam ArenA. Inmiddels is de tournee van U2 van start gegaan en hebben wij ook meer praktische gegevens gekregen over het concert. Wij verwachten dat de band rond 24.00 uur stopt. Dat heeft consequenties voor de wijze waarop u het beste naar de Amsterdam ArenA kunt gaan. Hierin willen wij u graag adviseren.
Bezoekers die met het openbaar vervoer komen, wordt aangeraden goed uw treintijden in de gaten te houden. Vanwege de verwachte eindtijd van 24.00 uur zijn delen van Nederland na afloop beperkt bereikbaar. Na afloop rijden er tot 1.00 uur extra metro's vanaf station Bijlmer ArenA naar Amsterdam CS. Op Amsterdam CS kunt u aansluiten op het nachtnet. Zie ook www.ns.nl.
Bezoekers zonder aansluiting op het nachtnet kunnen hun reis regelen via TripTicket. TripTicket regelt georganiseerd vervoer vanuit circa 150 opstapplaatsen in heel Nederland. U stapt in en uit nabij de Amsterdam ArenA en TripTicket zorgt ervoor dat u gegarandeerd thuis komt. Voor meer informatie www.tripticket.nl.
Wilt u geen gebruik maken van TripTicket of van het openbaar vervoer maar komt u met de auto, volg dan parkeren ArenA voor de dichtstbijzijnde parkeerplaatsen. Er is voldoende parkeergelegenheid in de omgeving van de ArenA. Houd wel rekening met drukte. Wij adviseren u om tijdig naar de Amsterdam ArenA af te reizen.
Voor een volledig overzicht van de reisinformatie voor U2 kijk op www.amsterdamarena.nl. Of vul uw postcode in op www.tripticket.nl voor een reisadvies voor openbaar vervoer, georganiseerd vervoer of de auto.
Het voorlopige tijdschema van het U2 concert is:
18.00 deuren gaan open
20.00 aanvang Snow Patrol
21.30 aanvang U2
24.00 verwacht einde van het concert
Let op! Bovenstaande tijden zijn absoluut indicatief en er kan door de bands vanaf geweken worden.
Een voorproefje van het concert is te zien op de website van U2: http://www.u2.com/news/title/getting-ready-to-leave-the-ground#
Wij willen u alvast veel plezier!
Met vriendelijke groet,
Mojo Concerts, a Live Nation Company
Een deel wel ja. Ervoor zijn er wel minder effecten, maar pas bij TUF komt het hele ding echt tot leven, rekt het beeldscherm zich volledig uit etc.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 13:04 schreef Kidney_Bean het volgende:
Heeft dat misschien er ook mee te maken dat het dan goed donker is? Ik kan me voorstellen dat The Claw met zijn lichteffecten dan beter uitkomt?
Dat is ook redelijk normaal bij U2 concerten. De laatste 2 tours in ieder geval. Ze beginnen (natuurlijk) nooit met de hele boel ineens weggeven.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 14:05 schreef Ternerito het volgende:
[..]
Een deel wel ja. Ervoor zijn er wel minder effecten, maar pas bij TUF komt het hele ding echt tot leven, rekt het beeldscherm zich volledig uit etc.
Tsja, misschien verlang ik wel terug naar Zoo TV en Popmartquote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:35 schreef Dandelion het volgende:
[..]
Dat is ook redelijk normaal bij U2 concerten. De laatste 2 tours in ieder geval. Ze beginnen (natuurlijk) nooit met de hele boel ineens weggeven.
Van wat je in Milaan gezien hebt, waar kan je volgens jou het beste staan op het veld? Ik ga naar Amsterdam de 20ste, en de 27ste naar Dublin maar ik twijfel waar ik ga staan... Ik wil sowieso proberen om bij één optreden in de inner circle te komen en dan bij de ander daar achter om de lichtshow goed mee te krijgen.. Of denk je dat je die overal wel goed mee krijgt? Ik denk dat ik in Dublin in de inner circle wil omdat het publiek me daar leuker lijkt, en dan in Amsterdam misschien achter de inner circlequote:Op zaterdag 11 juli 2009 12:42 schreef Ternerito het volgende:
Snow Patrol begon om 19.30 in Milaan, en de intro muziek voor u2 begon om 21.10. De tijden uit de email van MOJO geloof ik niet helemaal. Ik zou eerder de tijden van Milaan aanhouden.
De softe setlist heeft o.a. ook te maken met "The Claw" zelf. Pas bij The Unforgettable Fire komt het ding helemaal tot leven. Daarvoor valt het allemaal wel erg mee. I Still haven't found is best leuk, mooie sfeer, lekker meezingen, maar het blijft rustig tot The Unforgetable Fire, pas dan komt The Claw echt tot levenOok muzikaal gezien vind ik het vanaf dat moment beter worden. Misschien als je voor het podium staat, dat het 2e half uurtje van het concert heel leuk is, maar vanaf de tribune zat ik te wachten op wat meer.
In de Inner circle krijg je volgens mij maar een deel van de visuele show mee, maar daar zou ik sowieso minimaal 1x voor gaan. De effecten van het bovenste deel van de pilaar zal je denk ik in de inner circle niet meekrijgen, maarja je ziet de band van dichtbijquote:Op zaterdag 11 juli 2009 18:36 schreef kibber het volgende:
[..]
Van wat je in Milaan gezien hebt, waar kan je volgens jou het beste staan op het veld? Ik ga naar Amsterdam de 20ste, en de 27ste naar Dublin maar ik twijfel waar ik ga staan... Ik wil sowieso proberen om bij één optreden in de inner circle te komen en dan bij de ander daar achter om de lichtshow goed mee te krijgen.. Of denk je dat je die overal wel goed mee krijgt? Ik denk dat ik in Dublin in de inner circle wil omdat het publiek me daar leuker lijkt, en dan in Amsterdam misschien achter de inner circle
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |