Stuur eens door (K)quote:
tuurlijkquote:
Echt bedankt SA.quote:Op 10 June 2009 01:54 schreef Fascination het volgende:
Op 10 June 2009 00:53 schreef IQM het volgende:
[..]
Lijkt er op, maar dat is gewoon een beeldquote:Op woensdag 10 juni 2009 22:27 schreef gers het volgende:
maisnon bedoel je deze indiaan?
[ afbeelding ]
netjes hoorquote:Op woensdag 10 juni 2009 22:27 schreef Maisnon het volgende:
[ afbeelding ]
De poster begint al ergens op te lijken
Lees: zo ziet het er al een uur uit want ik zit weer teveel op internet
Joah idd. Ik wil trouwens ook naar Moby. Hoop dat ik nog ergens kaartjes kan fixen eigenlijk.quote:Op woensdag 10 juni 2009 22:24 schreef Maisnon het volgende:
Ik poker nooit
S_a ik had het er met Fascination over dat als the Knife nog ooit een keer live optreed we er meteen naartoe moeten
Vraagje he, niet lullig bedoeld ofzo. Maar op 3 van de 4 picca's in je fobo heb je je mond een beetje 'geil kijkend'open, is dat express zo, of gewoon.quote:Op woensdag 10 juni 2009 22:24 schreef Maisnon het volgende:
Ik poker nooit
S_a ik had het er met Fascination over dat als the Knife nog ooit een keer live optreed we er meteen naartoe moeten
quote:Op woensdag 10 juni 2009 22:29 schreef reetveter het volgende:
[..]
Vraagje he, niet lullig bedoeld ofzo. Maar op 3 van de 4 picca's in je fobo heb je je mond een beetje 'geil kijkend'open, is dat express zo, of gewoon.No offence.
Ik ken wel iemand die dat doet, heeft een villa met zwembad en allesquote:Op woensdag 10 juni 2009 22:30 schreef Smart_ass het volgende:
Wie gaat er met me mee in een anti-kraakpand wonen in Nijmegen?Fas?
Maar dat zei je er niet bij!quote:Op woensdag 10 juni 2009 22:31 schreef Paaskonijn het volgende:
Kan iemand me dat ook door sturen zonder dat ik alleen [...] krijg?
krijg ik geen bedankjequote:
Ik ga altijd meedoen.quote:Op woensdag 10 juni 2009 22:33 schreef Paaskonijn het volgende:
[ afbeelding ]
Ik moest echt hard lachen.
Ik heb em alleen niet zelf verzonnenquote:Op woensdag 10 juni 2009 22:33 schreef Paaskonijn het volgende:
[ afbeelding ]
Ik moest echt hard lachen.
Ik wil in Groningen dus dat gaat m niet worden!quote:Op woensdag 10 juni 2009 22:30 schreef Smart_ass het volgende:
Wie gaat er met me mee in een anti-kraakpand wonen in Nijmegen?Fas?
ach ze zijn pas bezig vanaf 1948quote:Op woensdag 10 juni 2009 22:34 schreef Maisnon het volgende:
[ afbeelding ]
Zo moet ie worden. Ik zie wel dat het erg opschiet
Jawel.quote:
Jammer. Had zoooo gezellig kunnen zijn.quote:Op woensdag 10 juni 2009 22:35 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ik wil in Groningen dus dat gaat m niet worden!
"Brakkkkkkkkk"quote:Op woensdag 10 juni 2009 22:35 schreef reetveter het volgende:
Weet je wat ook zwaar kansloos is. Die mensen die de foto's van zichzelf posten in US, maar er eerst bij zeggen 'ja, <insert goedkope smoes waarom de foto lelijk is>'
Bad hair dayquote:Op woensdag 10 juni 2009 22:35 schreef reetveter het volgende:
Weet je wat ook zwaar kansloos is. Die mensen die de foto's van zichzelf posten in US, maar er eerst bij zeggen 'ja, <insert goedkope smoes waarom de foto lelijk is>'
Wij hebben sinds kort een huis, met op het moment nog een kamer over.quote:Op woensdag 10 juni 2009 22:35 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ik wil in Groningen dus dat gaat m niet worden!
Oehquote:Op woensdag 10 juni 2009 22:40 schreef reetveter het volgende:
[..]
Wij hebben sinds kort een huis, met op het moment nog een kamer over.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |