Jaja Belaantje...quote:Op maandag 22 juni 2009 19:48 schreef Belana het volgende:
aeque, eerst maar eens hoi
ik wil geen ruzie schoppen oid,
quote:Op maandag 22 juni 2009 21:51 schreef Belana het volgende:
misschien ligt het ook wel aan mij, maar ik kreeg er een beetje jeuk van![]()
op een gegeven moment moet je gewoon doorzetten en die luier niet meer om doen denk ik Ingrid, ze weet en kan het best welquote:Op maandag 22 juni 2009 21:58 schreef _Ingrid_ het volgende:
@Belana Best irritant ja.
Kim is vandaag uit haarzelf zo'n 100x naar de wc geweest. Vanaf ca 15.00-19.30 luierloos. Niet dat er wat kwam verder. Maar wel vooruitgang denk ik.
Is Amber niet wat klein voor haar leeftijd? Of is Mahre zo groot, die is 101,5 cm..quote:Op maandag 22 juni 2009 19:17 schreef Vicky het volgende:
Vandaag met Amber naar het pre-operatief spreekuur geweest omdat haar amandelen eruit moeten. Mevrouwtje moest wegen en meten.. ze weegt gewoon 18,5 kgen is 102 cm
naar mijn weten is ze niet klein hoor.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 11:50 schreef Tazz het volgende:
[..]
Is Amber niet wat klein voor haar leeftijd? Of is Mahre zo groot, die is 101,5 cm..
quote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:23 schreef _Ingrid_ het volgende:
Kim kwam net trots naar me toe . Mama, ik heb een grote plas gedaan! Komt ze met haar potje naar me toe. Met een miniplasje erin. Helemaal trots.
Wat een briljant verhaal!quote:Op dinsdag 23 juni 2009 22:57 schreef Memmel het volgende:
Mibos, dat klinkt heel heftig. Sterkte ermee.
Mijn peutertje had zich vanuit haar ledikantje vastgeklamd aan de rand van de commode, zich met bed en al naar de commode toegetrokken, vervolgens het pakje maizena dat daar op stond op haar hoofd geleegd en de rest door de kamer gegooid. Toen heeft ze haar tube vaselinecreme en sudocreme gepakt en haar knuffels, haar matras en zichzelf goed ingesmeerd. Maar....met het net nieuwe pakje billendoekjes heeft ze gelukkig alles lekker gepoetst. Ze had er wel alle 100 doekjes ofzo voor nodig. En om droog te liggen had ze het aankleedkussen in bed gelegd. Dus.....
Heb het net effe zitten lezen.... oh ik hoop het ook voor julliequote:Op dinsdag 23 juni 2009 14:25 schreef Mibos2 het volgende:
Owlet ik hoop dat nu alle ellende eens een keer achter de rug is en het nu ook echt klaar is. Hebben er echt genoeg van zo onderhand.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |