Maar bij jou las ik er overheen!quote:
Maar dat verschilt ook weer per persoon, hèquote:Op woensdag 10 juni 2009 16:55 schreef kwakveense het volgende:
mja, dat zal ook wel CF... maar ik weet als geen ander hoe belangrijk t is als iemand anders doorzeurt over iets wat ik zelf niet wil inzien
Och, zolang je het niet elke dag doet zal het wel meevallen.quote:Op woensdag 10 juni 2009 16:57 schreef SiTu het volgende:
Hoeveel spinazie mag je eigenlijk eten op een dag? In verband met nitraat enzo
*pak diepvriesspinazie weglepelt*
Minstens 4 pakkenquote:Op woensdag 10 juni 2009 16:57 schreef SiTu het volgende:
Hoeveel spinazie mag je eigenlijk eten op een dag? In verband met nitraat enzo
*pak diepvriesspinazie weglepelt*
oh ik word er ook bloedgiftig en reclacitrant van... maar uiteindelijk trekt t me wel over de drempel...quote:Op woensdag 10 juni 2009 16:58 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Maar dat verschilt ook weer per persoon, hèIk zat me namelijk net te bedenken dat ik bloody giftig zou worden als mijn partner ook nog eens mee kwam praten en iedereen hetzelfde tegen mij riep en yadada.
Ik waarschijnlijk ook, maar daarna zou ik toch wel na gaan denken of al die mensen misschien een punt hebben. Hoop ik dan. Ik heb toch wel vaker iets geleerd van dingen die ik in eerste instantie helemaal niet leuk vond om te horen.quote:Op woensdag 10 juni 2009 16:58 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Maar dat verschilt ook weer per persoon, hèIk zat me namelijk net te bedenken dat ik bloody giftig zou worden als mijn partner ook nog eens mee kwam praten en iedereen hetzelfde tegen mij riep en yadada.
Maar hoe moet je het dan aanpakken om jou zover te krijgen dat je iets doet voor je eigen bestwil?quote:Op woensdag 10 juni 2009 17:07 schreef Muis006 het volgende:
Ik kan er ook niet tegen als iemand me vertelt wat ik fout doe en dat ik het echt moet veranderen.
Behalve als mijn moeder degene is die dat doet
Och het enige belangrijke is het feit dat vmw een nieuwe oven krijgt morgen en dat haar vriend 'm gaat bevuilen voor dat zij 'm in shiny staat in haar keuken kan zien blinken.quote:Op woensdag 10 juni 2009 17:05 schreef Chicolate het volgende:
Holy shit, 3 topics in een dagje. Nouja, ik ben al bijlezen.
Nou meestal mij gewoon uit laten ranten, en dan is mijn moeder de rationele die uitlegt wat de voordelen en nadelen van mijn huidige en gewenste gedrag zijn. En als ik dan laat zien dat ik het licht heb gezien (wat vaak zo is) dan is het goed. Maar ik ga ook weleens door met ranten en dan zegt mijn moeder EN NOU IS HET GENOEG! En dan wordt ze een lichtelijk boos en dan luister ik alsnogquote:Op woensdag 10 juni 2009 17:08 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Maar hoe moet je het dan aanpakken om jou zover te krijgen dat je iets doet voor je eigen bestwil?
Wat fijn!quote:Op woensdag 10 juni 2009 17:12 schreef Daph_ het volgende:
Het rooster van de verdedigingen is bekend!!!
Ik sta erin!!!
Op de laatste donderdag dat het kan!!!
Ik ga afstuderen![]()
![]()
![]()
Whehe, dus je moeder is de enige hoop.quote:Op woensdag 10 juni 2009 17:12 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Nou meestal mij gewoon uit laten ranten, en dan is mijn moeder de rationele die uitlegt wat de voordelen en nadelen van mijn huidige en gewenste gedrag zijn. En als ik dan laat zien dat ik het licht heb gezien (wat vaak zo is) dan is het goed. Maar ik ga ook weleens door met ranten en dan zegt mijn moeder EN NOU IS HET GENOEG! En dan wordt ze een lichtelijk boos en dan luister ik alsnog
Mwoaah valt wel meequote:Op woensdag 10 juni 2009 17:14 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Wat fijn!
[..]
Whehe, dus je moeder is de enige hoop.
quote:Op woensdag 10 juni 2009 17:12 schreef Daph_ het volgende:
Het rooster van de verdedigingen is bekend!!!
Ik sta erin!!!
Op de laatste donderdag dat het kan!!!
Ik ga afstuderen![]()
![]()
![]()
Me 2quote:
correctquote:Op woensdag 10 juni 2009 16:45 schreef Laureline het volgende:
[..]
Teiltjes, dat is de titel van mijn existentiële debuurtoman! Ken je die niet?
Nee, de teiltjes zijn de enige dingen die CF en MoBlo doen terugverlangen naar Den Haag,
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |