Nope even geklikt en je ziet in adresbalk de pagina die geopend wordt.quote:Op maandag 8 juni 2009 19:56 schreef Sanderrrr het volgende:
Die 2e lijkt fake? Spyware? Die van FOK! en Tweakers komt gewoon omdat je een oude versie van IE gebruikt.. http://windowsupdate.microsoft.com/
Dan nog.quote:Op maandag 8 juni 2009 19:59 schreef Oranje0031 het volgende:
[..]
Nope even geklikt en je ziet in adresbalk de pagina die geopend wordt.
[ afbeelding ]
IEquote:Op maandag 8 juni 2009 19:59 schreef Oranje0031 het volgende:
[..]
Nope even geklikt en je ziet in adresbalk de pagina die geopend wordt.
[ afbeelding ]
Ik krijg heel veel van dit soort berichten maar weet niet precies welke sites allemaal. Deze drie had ik in een minuut gevonden en geprintscreened.quote:
quote:Op maandag 8 juni 2009 20:21 schreef Oranje0031 het volgende:
Ik kwam er nog een tegen let niet op de user
[ afbeelding ]
Maaaikuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul.quote:Op maandag 8 juni 2009 20:21 schreef Oranje0031 het volgende:
Ik kwam er nog een tegen let niet op de user
[ afbeelding ]
XP ook, maar toch gebruiken de meeste domme Nederlanders het nogquote:Op maandag 8 juni 2009 20:38 schreef orpheuz het volgende:
groot gelijk dat ze willen dat je update... komop man... Internet Explorer 6 is inmiddels alweer 8 jaar oud ofzo.... onterechte klacht naar mijn idee....
Waarom zou je een snellere pc kopen alleen voor een besturingssysteemquote:Op maandag 8 juni 2009 20:45 schreef Sanderrrr het volgende:
[..]
XP ook, maar toch gebruiken de meeste domme Nederlanders het nogVerandering is eng
True... maar XP is nog (gedeeltelijk) met de tijd meegegaan... IE6 totaal niet....quote:Op maandag 8 juni 2009 20:45 schreef Sanderrrr het volgende:
[..]
XP ook, maar toch gebruiken de meeste domme Nederlanders het nogVerandering is eng
Alleen voor het besturingssysteem? Een snellere pc heeft veel meer voordelenquote:Op maandag 8 juni 2009 20:54 schreef Oranje0031 het volgende:
[..]
Waarom zou je een snellere pc kopen alleen voor een besturingssysteem.
quote:Op maandag 8 juni 2009 22:43 schreef Heathen. het volgende:
IE6, dan vraag je ook om keihard in je kont genomen te worden.
quote:Op maandag 8 juni 2009 22:43 schreef Heathen. het volgende:
IE6, dan vraag je ook om keihard in je kont genomen te worden.
quote:Op maandag 8 juni 2009 22:43 schreef Heathen. het volgende:
IE6, dan vraag je ook om keihard in je kont genomen te worden.
Een keyboard dwars door je strottehoofd geschoven. Dat is er mis met ie6.quote:Op maandag 8 juni 2009 23:04 schreef The_Flash het volgende:
Wat is er mis met IE? behalve dat dit IE 6 is. Voor huis, tuin- en keuken gebruik is het een goede browser. Ook al gebruik ik liever Chrome.
Microsoft probeert krampachtig marktaandeel bij andere browsers af te snoepen door features in te bouwen.quote:Op maandag 8 juni 2009 23:04 schreef The_Flash het volgende:
Wat is er mis met IE? behalve dat dit IE 6 is. Voor huis, tuin- en keuken gebruik is het een goede browser. Ook al gebruik ik liever Chrome.
Leer lezen, ik zei behalve dat dit IE6 isquote:Op maandag 8 juni 2009 23:06 schreef Heathen. het volgende:
[..]
Een keyboard dwars door je strottehoofd geschoven. Dat is er mis met ie6.
Stout, maar bij IE heb ik weleens van die rare virus balken.. bij opera nooitquote:Op maandag 8 juni 2009 23:09 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Microsoft probeert krampachtig marktaandeel bij andere browsers af te snoepen door features in te bouwen.
Ze hebben Netscape wel uit de markt gespeeld, maar nu is de concurrentie met meerdere browsers vertegenwoordigd die ook nog eens een voorsprong heeft.
Omdat IE werkt aan de hand van ActiveX, waarmee virussen, pop-ups en dergelijke vaker verschijnen dan je lief is.quote:Op maandag 8 juni 2009 23:13 schreef deepart het volgende:
[..]
Stout, maar bij IE heb ik weleens van die rare virus balken.. bij opera nooit
Nee hoor. Ik ben alleen een beetje positief over ie8 als je dan toch zo graag iets positiefs over ie8 wil horen. Verder is IE superieur als het gaat om javascript. Maar als we praten over hoe je html moet behandelen dan is opera eigenlijk op dit moment echt wel de marktleider in de juiste manier van opstellen.quote:Op maandag 8 juni 2009 23:12 schreef The_Flash het volgende:
[..]
Leer lezen, ik zei behalve dat dit IE6 isIk bedoel wat is er mis met IE7-8, dit is typisch van dat kijk mij stoer zijn gedrag. Als er iets uitkomt dat weer beter is dan FF of weet ik veel welke meuk jullie gebruiken dan is FF opeens zo een kutbrowser die alleen door lutsers word gebruikt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |