quote:Op maandag 8 juni 2009 10:55 schreef TheGeneral het volgende:
* Federer heeft een positieve balans op gravel tegen Nadal in 2009:
1-0.
Joepie?quote:Op maandag 8 juni 2009 11:40 schreef Klopkoek het volgende:
Maar als die gek die op het veld kwam een Selesje had gedaan dan was Federer een nog veel grotere legende geworden.
Nee hoor. Op dat moment deed ze dat dus niet. En luisterde ze dus gewoon naar Federer. Daarna zou het geen nut meer hebben.quote:Op maandag 8 juni 2009 14:11 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Kuznetsova bedankt Federer trouwens ook nog voor een tip die hij haar gaf tijd de OS; luister alleen naar jezelf
Briljante tip overigens, die nooit opgevolgd kan wordenWant als je vanaf dan alleen naar jezelf luistert, luister je eigenlijk naar degene die de tip heeft gegeven en..
quote:Good morning. Up reading the papers. Psyched for Roger Federer.
quote:Op maandag 8 juni 2009 15:43 schreef TheGeneral het volgende:
Berichtje van Armstrong op zijn Twitter:
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
No offence maar ik zat toch liever voor de tvquote:Op maandag 8 juni 2009 16:32 schreef zjroentje het volgende:
Wat een baas.
Helaas niks van de finale kunnen zien, maar ik kan dan weer wel zeggen dat ik tijdens deze historische dag in Parijs was.
/Fed-fan modus: heeft hij niet door dat er gaten in z'n broek zittenquote:Op maandag 8 juni 2009 16:13 schreef kleinzusje het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat een gezellig cultuur tripje
Federer: \"Ik stop nog niet met tennissen\"quote:Afgelopen zondag kon Roger Federer eindelijk het tennistoernooi van Roland Garros op zijn palmares bijschrijven. De Coupe Mousquetaires was de laatste triomf die ontbrak in de prijzenkast.
Voor Federer is het nog niet over: "Ik zou nu kunnnen stoppen, maar dat doe ik niet. Ik heb nog te veel plezier in het spelletje", aldus de Zwitser.
Hij vervolgt: "Mijn kinderdroom was om ooit Wimbledon te winnen. Dat heb ik inmiddels vijf keer gedaan. De afgelopen jaren had ik mijn zinnen gezet op een overwinning op Roland Garros, omdat ik mij steeds meer ging beseffen wat voor een grote speler ik dan zou zijn. Ik weet dat mijn carričre niet eeuwig kan duren, maar zolang ik ik nog plezier in het tennissen heb, ga ik door."
Agree.quote:Op maandag 8 juni 2009 16:35 schreef Szura het volgende:
[..]
No offence maar ik zat toch liever voor de tv
[Fed-fan]Gelukkig kan hij nu een nieuwe broek kopen van z'n prijzengeld.quote:Op maandag 8 juni 2009 16:37 schreef wimderon het volgende:
[..]
/Fed-fan modus: heeft hij niet door dat er gaten in z'n broek zitten?
/Fed-fan modus.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[/Fed-fan]
Blijkbaar na de wedstrijd zijn kleding verwisselt met een zwerver, geen foto's opgedoken van een zwerver in tenniskleding?quote:Op maandag 8 juni 2009 16:37 schreef wimderon het volgende:
[..]
/Fed-fan modus: heeft hij niet door dat er gaten in z'n broek zitten?
/Fed-fan modus.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Goedequote:Op maandag 8 juni 2009 16:37 schreef wimderon het volgende:
[..]
/Fed-fan modus: heeft hij niet door dat er gaten in z'n broek zitten?
/Fed-fan modus.
Mooi dat er in de OP en onder je naam bij Roland Garros 2009 staatquote:Op maandag 8 juni 2009 17:22 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Goede
Maakte FF maar eens van zulk soort goede grappen...
quote:Op maandag 8 juni 2009 16:46 schreef tennisboy het volgende:
Federer pakt gewoon weer zijn Wimbledon titel
Heerlijk gevoel ja!quote:Op maandag 8 juni 2009 17:26 schreef tennisboy het volgende:
[..]
Mooi dat er in de OP en onder je naam bij Roland Garros 2009 staat
Het wordt uitgezonden op DSF, maar ik weet niet of ik dat heb eigenlijk... Geloof het niet.quote:Op maandag 8 juni 2009 17:31 schreef tennisboy het volgende:
Is er trouwens een stream waar we deze week Federer kunnen volgen in Halle?
Oke bedanktwat is DSF voor zender?quote:Op maandag 8 juni 2009 17:33 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Heerlijk gevoel ja!
[..]
Het wordt uitgezonden op DSF, maar ik weet niet of ik dat heb eigenlijk... Geloof het niet.
Voorgaande jaren was het geloof ik op ZDF en dat heb ik sowieso.
Gratis en voor niets te ontvangen via de Astra 1 satelliet.quote:Op maandag 8 juni 2009 17:33 schreef TheGeneral het volgende:
...
Het wordt uitgezonden op DSF, maar ik weet niet of ik dat heb eigenlijk... Geloof het niet.
...
oke, ik zal het hem niet kwalijk nemen dat hij deze week niet speeltquote:Op maandag 8 juni 2009 18:18 schreef Angelof9 het volgende:
Fedje weet nog niet of hij mee zal doen. Hij heeft van de organisatie tot morgen 12 uur gekregen om te beslissen.
De herhaling van de finale is nu te zien op Eurosportquote:Op maandag 8 juni 2009 18:29 schreef tennisboy het volgende:
[..]
oke, ik zal het hem niet kwalijk nemen dat hij deze week niet speelt.
Voor mij heeft hij zondag al voor het mooiste sportmoment van het jaar gezorgt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |